200هزار عدد مواد محترقه در خداآفرین کشف شد

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی خداآفرین گفت: در بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان 200 هزار عدد مواد محترقه و 56 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 720 میلیون ریال کشف و ضبط شد.مطالب مرتبط

200هزار عدد مواد محترقه در خداآفرین کشف شد

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی خداآفرین گفت: در بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان 200 هزار عدد مواد محترقه و 56 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 720 میلیون ریال کشف و ضبط شد.

خانواده ها خطرات مواد محترقه را جدی بگیرند

کرج - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با اشاره به آمار نقص عضو و آسیب های مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال گذشته گفت: انتظار می رود خانواده ها با مراقبت از فرزندان خود، خطرات استفاده از مواد محترقه را جدی بگیرند.

ابطال دائمی جواز کسب مالکان انبارهای مواد محترقه

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، گفت: صنوف توجیه شده اند تا از فروش و عرضه مواد اولیه مواد محترقه خودداری کنند.

مواد محترقه دست ساز بیشترین آسیب را در چهارشنبه سوری دارند

‌معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: عوامل اصلی در حوادث چهارشنبه سوری را بیشتر مواد محترقه انفجاری دست ساز از قبیل نارنجک، فشفشه و ساخت مواد محترقه در زیرزمین ساختمان ها به خود اختصاص داده است و در این میان دست ها، صورت و چشم افراد بیشترین آسیب را

دستگیری ۷۱ توزیع کننده مواد محترقه

مواد محترقه در فارس کاهش پیدا کرده است.

انفجار شدید مواد محترقه در یک واحد مسکونی/ کشف و امحای 3 کیلوگرم مواد محترقه

پلیس فتا با فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی برخورد می کند

بندرعباس- ایرنا- رییس پلیس فتا هرمزگان با هشدار به فروشندگان و گردانندگان سایت‌ها و کانال‌های آموزش ساخت مواد محترقه ، گفت: با افراد فعال در این زمینه و فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی با جدیت و در چارچوب قانون برخورد می کنیم.

دستگیری ۷۰ نفر از افراد مرتبط با مواد محترقه

رئیس پلیس پایتخت: تاکنون ۷۰ نفر از کسانی که اقدام به تهیه، توزیع و فروش مواد محترقه می‌کردند، دستگیر شدند

326 هزار عدد انواع مواد محترقه در غرب استان تهران کشف شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در 25 روز گذشته 326 هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و در خصوص تولید و توزیع مواد محترقه 35 نفر دستگیر شد.

خرید، فروش و حمل مواد محترقه خطرساز «جرم» است

معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که خرید، فروش، ساخت، مونتاژ، حمل و نگهداری مواد محترقه خطرساز، جرم است، گفت: قانون‌گذار بر اساس نوع و ماهیت ماده محترقه خطرساز،عوامل و مرتکبین جرم، مجازات حبس

انفجار مواد محترقه جان یک نفر را گرفت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از وقوع انفجار مواد محترقه در این کلانشهر و کشته شدن یک نفر بر اثر این حادثه خبر داد.

کشف ۲۴ تن مواد محترقه قاچاق در قشم

بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۲۴ تن مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان قشم خبر داد.

کشف 24 تن مواد محترقه قاچاق در قشم

فرمانده انتظامی استان از کشف 24 تن مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر به ارزش 120 میلیارد ریال در شهرستان قشم خبر داد.

کشف ۳۶۰هزار عدد مواد محترقه و منفجره

به گفته جانشین فرمانده انتظامی استان در آستانه سال نو،۳۶۰هزار عدد انواع مواد محترقه غیراستاندارد و قاچاق کشف و ۲۵نفر نیز دستگیر شدند.

45 هزار عدد انواع مواد محترقه در خراسان رضوی کشف شد

45 هزار عدد انواع مواد محترقه با رصد فضای مجازی در خراسان رضوی کشف شده است و برخورد با عاملان تبلیغ و فروش مواد محترقه در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

کشف ۲۴ تن مواد محترقه قاچاق در قشم

ماموران انتظامی جزیره قشم ۲۴ تن مواد محترقه قاچاق به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در قشم کشف کردند.

کشف محموله مواد محترقه در دامغان 

فرمانده انتظامی دامغان از کشف ۴ هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه قاچاق در این شهرستان خبر داد.

کشف محموله مواد محترقه و کالای قاچاق در شاهرود

پلیس شاهرود در عملیات های جداگانه هشت هزار قلم انواع مواد محترقه و محموله سیگار ، تنباکو و مواد آرایشی قاچاق را کشف کرد.

کشف بیش از ۲۴ هزار عدد مواد محترقه در پایتخت

سرکلانتر هفتم ، از کشف ۲۴ هزار و ۸۶۵ عدد مواد محترقه در خیابان مولوی خبر داد.

کشف ۲۴ هزار عدد مواد محترقه در پایتخت

سرکلانتر هفتم، از کشف ۲۴ هزار و ۸۶۵ عدد مواد محترقه در خیابان مولوی خبر داد.]]>