شورای گفت وگوی خراسان رضوی حمایت از کارگران واحدهای اقتصادی را خواستار شد

مشهد- ایرنا- دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی از سازمان تامین اجتماعی این استان خواست ارائه خدمات بیمه ای به کارگرانی که بنگاه اقتصادی آنها دچارمشکل شده است را ادامه دهد.مطالب مرتبط

شورای گفت وگوی خراسان رضوی حمایت از کارگران واحدهای اقتصادی را خواستار شد

مشهد- ایرنا- دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی از سازمان تامین اجتماعی این استان خواست ارائه خدمات بیمه ای به کارگرانی که بنگاه اقتصادی آنها دچارمشکل شده است را ادامه دهد.

کسب رتبه اول گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی در کشور توسط خراسان رضوی

رئیس اتاق ایران گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی در خراسان رضوی توانست رتبه نخست را به لحاظ عملکرد در میان شورای گفت‌وگوی استان‌های کشور کسب کند.]]>

پیشگیری تعطیلی بیش از 1000 واحد صنعتی و تولیدی توسط دادگستری خراسان رضوی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، بر اهتمام دادگستری این استان برای حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و حمایت از صنعتگران در جشنواره مفلحون واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید کرد.]]>

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت شورای گفت‌وگو برای رفع موانع سرمایه‌گذاری

استاندار خراسان رضوی گفت: باید از ظرفیت‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی برای رفع موانع سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی استفاده شود.]]>

بودجه خراسان رضوی در سال 98 بدون افزایش است

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی و نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 98 خراسان رضوی نسبت به سال 97 هیچگونه افزایشی به لحاظ اعداد و ارقام ندارد.]]>

پیشگیری از تعطیلی بیش از 1000 واحد صنعتی و تولیدی در خراسان رضوی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، بر اهتمام دادگستری این استان در جهت حمایت از سرمایه گذاری مشروع و حمایت از صنعتگران تاکید کرد.

تاکید بر پرداخت حقوق کارگران شهرداری رشت در آستانه سال نو

محمدحسن علیپور در هشتاد و پنجمین جلسه صحن شورای‌شهر رشت، خواستار پرداخت عیدی و کارگران خدمات‌شهری پیش از اتمام سال شد.]]>

امامان جمعه خراسان رضوی تحقق شعار رونق تولید را خواستار شدند

مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرستانهای مختلف استان خراسان رضوی در نماز جمعه این هفته تحقق و عملیاتی شدن شعار رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال 1398 کشور انتخاب شده است را خواستار شدند.

برگزیدگان انتخابات شورای مشورتی شهرداران خراسان رضوی

نمایندگان برگزیده انتخابات شورای مشورتی شهرداران خراسان رضوی مشخص شدند.

قوه قضاییه برای کاهش پرونده قضایی نیازمند توسعه اقتصادی است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: تمام شرایط برای حمایت از فعالان اقتصادی فراهم شده و ما نیز در قوه قضاییه برای کاهش پرونده و کارهای قضایی نیازمند توسعه اقتصادی هستیم.

جاده های خراسان رضوی لغزنده است

مشهد- ایرنا- جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: هم اینک بیشتر جاده های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است.

مفقود شدن یک تن در سیل خراسان رضوی

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی در دو استان خراسان رضوی و خراسان شمالی به علت وقوع سیل و آب‌گرفتگی خبر داد.

بودجه خراسان رضوی در سال 98 افزایش ندارد

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: بودجه سال 98 خراسان رضوی نسبت به سال قبل، هیچ گونه افزایشی به لحاظ اعداد و ارقام ندارد.

شاخصهای راهسازی در خراسان رضوی ارتقا یافت

شاخص های راهسازی در حوزه بزرگراه، آزادراه و راه های روستایی خراسان رضوی در پنج سال اخیر در خراسان رضوی ارتقا یافته است.

جلوگیری دادگستری خراسان رضوی از تعطیلی247 واحد صنعتی و تولیدی

کمیسیون پنج نفره حل اختلاف و حمایت از سرمایه گذاری، دادگستری خراسان رضوی امسال از تعطیلی 247 واحد صنعتی و تولیدی جلوگیری نمود.

مشهد| جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است

رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در حال حاضر جاده‌های خراسان رضوی لغزنده بوده و به همین دلیل پلیس راه به منظور جلوگیری از بروز هر حادثه‌ای در تمامی مناطق فعال هستند.

بهار 98| روند افزایش دما در خراسان رضوی آغاز می‌شود

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: با خروج سامانه بارشی از این استان روند افزایش دما از امروز سوم فروردین در خراسان رضوی آغاز می‌شود.

150مکان ورزشی نیمه تمام در خراسان رضوی وجود دارد

مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هم اکنون 150 مکان ورزشی در حال ساخت در استان خراسان رضوی وجود دارد که برای تکمیل آنها چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

4 نوجوان خراسان رضوی عازم مسابقات آسیایی دو ومیدانی شدند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی خراسان رضوی گفت: تیم ملی دو و میدانی نوجوانان ایران با حضور چهار نوجوان اهل خراسان رضوی شامگاه سه شنبه عازم مسابقات قهرمانی آسیا در هنگ ‌‍‌کنگ چین شد.

آمار زائران و مسافران خراسان رضوی از مرز یک میلیون نفر گذشت

مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی آخرین آمار ورودی زائران و مسافران به مشهدالرضا و خراسان رضوی را عنوان کرد.