بیش از180 بزرگداشت برای مفاخر کشور برگزار شد

تهران- ایرنا- رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران با تاکید بر نقش موثر برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل از مفاخر ادبی و فرهنگی و به طور کل شناخت بزرگان جامعه در اعتلای فرهنگ ایرانی- اسلامی گفت: تاکنون 183 مراسم بزرگداشت مفاخر ادبی و فرهنگی از طرف این انجممطالب مرتبط

بیش از180 بزرگداشت برای مفاخر کشور برگزار شد

تهران- ایرنا- رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران با تاکید بر نقش موثر برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل از مفاخر ادبی و فرهنگی و به طور کل شناخت بزرگان جامعه در اعتلای فرهنگ ایرانی- اسلامی گفت: تاکنون 183 مراسم بزرگداشت مفاخر ادبی و فرهنگی از طرف این انجم

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ساخت بناهای یادبود و مقبره برای مفاخر ایران را از سر می‌گیرد

همایش تجلیل از مفاخر خلخال اردیبهشت 98 برگزار می شود

اردبیل_ایرنا_امام جمعه خلخال از تغییر زمان برگزاری نخستین همایش تجلیل از مفاخر و مشاهیر این شهرستان و موکول شدن آن به روز پنجم اردیبهشت سال 98 خبر داد.

مراسم بزرگداشت نوروز در ژنو برگزار شد

تهران-ایرنا- همزمان با عید نوروز مراسم بزرگداشت روز بین المللی نوروز به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و 10 کشور دیگر حوزه نوروز در ژنو برگزار شد.

مراسم بزرگداشت «نوروز» در محل سازمان ملل متحد برگزار شد

مراسم بزرگداشت نوروز، از سوی ١٢ کشور در محل سازمان ملل در وین و با حضور روسا و نمایندگان سازمان های بین المللی و سفرا و دیپلمات های مقیم، برگزار شد. 

مراسم بزرگداشت نوروز در ژنو

مراسم بزرگداشت روز بین المللی نوروز به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و ۱۰ کشور دیگر حوزه نوروز در سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) در ژنو برگزار شد.

برگزاری مراسم بزرگداشت نوروز در سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) در ژنو

همزمان با عید نوروز عصر روز پنج شنبه (اول فروردین) مراسم بزرگداشت روز بین‌المللی نوروز به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و ۱۰ کشور دیگر حوزه نوروز در ژنو برگزار شد.

اجلاسیه بزرگداشت شهدا در سنندج برگزار شد+عکس

اجلاسیه بزرگداشت شهدا با حضور فرمانده سابق نیروی انتظامی و مسئولان ارشد استان کردستان در سنندج برگزار شد.

آئین بزرگداشت شهید رضا شعیبی در اهواز برگزار می‌شود

با حضور اقشار مختلف مردم، آئین بزرگداشت سرباز شهید رضا شعیبی از شهدای مظلوم حادثه تروریستی روز 31 شهریور ماه اهواز برگزار می‌شود.

کتاب مفاخر شعر و ادب چهارمحال و بختیاری منتشر شد

شهرکرد- ایرنا- رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: کتاب مشاهیر و مفاخر شعر و ادب استان با عنوان «ازچکادهای بام ایران» پس از 2 سال گردآوری مطالب با همکاری متخصصان حوزه شعر و ادب منتشر شد.

مراسم نوروز در محل سازمان ملل در وین برگزار شد

مراسم بزرگداشت نوروز، از سوی ١٢ کشور ایران، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان، هند، پاکستان، عراق و ترکیه در محل سازمان ملل در وین و با حضور روسا و نمایندگان سازمان های بین المللی و سفرا و دیپلمات های مقیم، برگزار

مراسم بزرگداشت مرحوم دکتر حلاجیان در قائمشهر برگزار شد

ساری - ایرنا - مراسم بزرگداشت و ختم مرحوم دکتر ابراهیم حلاجیان از مدیران باسابقه و خوشنام مازندران و استاد دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان ، اقشار مختلف مردم و دانشجویان در مسجد بقیه الله اعظم (عج ) دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر

برگزاری مراسم نوروز در محل سازمان ملل در وین

مراسم بزرگداشت نوروز، از سوی ١٢ کشور ایران، افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان، هند، پاکستان، عراق و ترکیه در محل سازمان ملل در وین و با حضور روسا و نمایندگان سازمان های بین المللی و سفرا و دیپلمات های مقیم، برگزار گ

۲۵ اسفند؛ روز بزرگداشت پروین اعتصامی

به پاس خدمات فراوان پروین اعتصامی در زمینه شعر معاصر ایران و سبک شعر مناظره‌ای، روز ۲۵ اسفندماه روز بزرگداشت این شاعر نامگذاری شد.

"نشست کتابخوان شهدا" در رشت برگزار شد

نشست کتابخوان شهدا و تجلیل از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس هم‌زمان با ایام بزرگداشت شهدا در رشت برگزار شد.

پست اینستاگرامی ظریف به مناسبت روز بزرگداشت پروین اعتصامی

وزیر امور خارجه کشورمان در یک پست اینستاگرامی روز بزرگداشت شاعره نامدار ایرانی پروین اعتصامی را گرامی داشت.

رالی خانوادگی ایثار و شهادت در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- به مناسبت 22 اسفند روز ملی بزرگداشت شهدا رالی خانوادگی با عنوان 'پیام آوران ایثار و شهادت' روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد.

مراسم بزرگداشت «روز شهدا»

مراسم گرامیداشت یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای والامقام مدافع حرم، امروز در مسجد امام خمینی (ره) ستاد ارتش برگزار شد

مراسم دومین سالگرد حجت الاسلام شیخ مسعود صدوق برگزار می شود

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد حجت الاسلام شیخ مسعود صدوق و ارائه گزارشی از فعالیت های حسینیه اندیشه برگزار می شود.

هیأت متحده تهران برای پیرغلامان درگذشته بزرگداشت می‌گیرد