نمایشگاه تولید ملی زمینه ارتقای مهارت های زنان را فراهم کرد

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت تهران با تقدیر از شهرداری پایتخت برای برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: این نمایشگاه در فراهم آوردن زمینه مناسب ارتقای مهارت های زنان سرپرست خانوار و ارتباط بنگاه های اقتصادی با این قشر موثر جامعه قدم برداشته است.مطالب مرتبط

رونق تولید-41|‌ رونق تولید زمینه افزایش صادرات ایران ‌را فراهم می‌کند

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: می‌توان با رونق تولید در حوزه‌هایی مانند کشاورزی و صنعت، زمینه صادرات کالا به بازار کشورهای همسایه را فراهم کرد.

تولید پارا زایلین در پتروشیمی نوری افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: با پایان موفقیت آمیز پروژه 9000 میلیارد ریالی ارتقای برج های جذب واحد تولید پارا زایلین پس از حدود 4 ماه تلاش شبانه روزی و در آستانه سال جدید زمینه افزایش تولید این محصول فراهم شد.

رونق تولید-25| دولت با افزایش تفویض اختیارات به مسولان استانی زمینه رونق تولید را فراهم کند

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه مجلس وظیفه نظارتی خود در قبال شعار سال را عملیاتی می‌کند گفت: دولت با افزایش تفویض اختیارات به مسولان استانی زمینه رونق تولید را فراهم کند.

نظام آموزش پیشرو در ارتقای توانمندسازی زنان

تهران- ایرنا- 500 هزار بانوی فرهنگی و حدود هفت میلیون دانش آموز دختر، وزارت آموزش و پرورش را به این سمت هدایت کرده که در راستای توانمندسازی و ارتقای شغلی زنان پیشرو باشد.

زمینه اشتغال 340 مددجوی بهزیستی اردکان فراهم شد

یزد- ایرنا - رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: در سال 1397 با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی ؛ مشاغل خانگی و کارفرمایی زمینه اشتغال 87 نفر و با همکاری 2 واحد صنعتی و تولیدی زمینه اشتغال 253 مددجوی شهرستان فراهم شد.

توجه به رونق تولید یک عبادت است

اهواز-ایرنا- امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اهمیت نامگذاری امسال به نام سال 'رونق تولید' گفت: تولید یک عبادت و عمل صالح است و زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم می کند در همین راستا باید همه با کمک هم شعار امسال را عملیاتی کنیم.

امکان اسکان اضطراری مسافران در نمایشگاه مشهد فراهم شد

مشهد- ایرنا- مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: با توجه به دستور ستاد بحران استانداری خراسان رضوی و احتمال بارش شدید، آبگرفتگی و وقوع سیل در مشهد امکان اسکان اضطراری و موقت زائران در این نمایشگاه فراهم شد.

سفارتخانه‌ها زمینه تبادل علم و فرهنگ با دیگر کشورها را فراهم کنند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: رسالت سفارت خانه‌های جمهوری اسلامی باید این باشد که زمینه تبادل علم و فرهنگ بین ایران و دیگر کشورها را فراهم آورند.

سردار رجبی: زمینه برای «توسعه و رفع محرومیت» در کردستان فراهم است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: زمینه برای توسعه و رفع محرومیت در استان فراهم است و خود مردم نیز پای کار هستند.

با فراهم کردن لوازم تولید شاهد رونق تولید و بهبود وضعیت معیشت باشیم

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ به نام سال «رونق تولید»، ابراز امیدواری کرد که با فراهم کردن لوازم «تولید» در سال جدید شاهد «رونق تولید» و «بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت» باشیم.

زمینه پذیرش 60 هزار زائر در امامزادگان ابرکوه فراهم است

یزد - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: زمینه پذیرش 60 هزار زائر در طرح آرامش بهاری که به مناسبت نوروز 98 اجرا می‌شود، در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان فراهم شد.

زمینه آزادی متهمان با قرارهای مناسب فراهم شود

تهران- ایرنا- دادستان تهران تاکید کرد: جز در موارد ضروری از بازداشت افراد جلوگیری شود و تا جایی که امکان دارد زمینه آزادی متهمان از طریق صدور قرارهای تأمین مناسب فراهم شود.

زمینه اسکان روزانه یک هزار زار در زیارتگاه های ایلام فراهم است

ایلام - ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: زمینه اسکان روزانه یک هزار زائر در زیارتگاه ها و بقاع متبرکه این استان در ایام تعطیلات نوروزی امسال فراهم شده است.

حمایت دولت از مشاغل خانگی موجب رونق تولید می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل موسسه توانمندسازی جامعه سرای خراسان جنوبی گفت: یکی از مهمترین راهکارهای اشتغالزایی در جامعه توانمندسازی زنان خانه دار روستایی است که دولت با حمایت از این مشاغل می تواند زمینه ساز رونق تولید شود.

استاندار تهران: نقش مدیریت استان در تحقق شعار سال مهم است

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه تحقق شعار سال 98 الزاماتی دارد که باید آن را فراهم کرد اضافه کرد: استانداری به عنوان رئیس همه کارگروه هایی که در زمینه رونق تولید فعال هستند، برای رونق بخشی به تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی نقش مهمی برعهده

استاندار تهران: نقش مدیریت استان در تحقق شعار سال مهم است

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه تحقق شعار سال 98 الزاماتی دارد که باید آن را فراهم کرد اضافه کرد: استانداری به عنوان رئیس همه کارگروه هایی که در زمینه رونق تولید فعال هستند، برای رونق بخشی به تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی نقش مهمی برعهده

رونق تولید تنها نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی کشور

رونق تولید تنها نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی کشور است و دولت باید زمینه های تحقق این مهم را فراهم کند.

خودباوری زمینه ساز رونق تولید است

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم ولایتمدار ایران همواره با خودباوری زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور شده اند و پیام نوروزی رهبری در اهمیت «رونق تولید» نیازمند تقویت این مهم در جامعه است.

مسئولان از زندانیان عفو شده حمایت کنند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : مسئولان باید باحمایت از زندانی های عفو شده در زمینه اشتغال و تامین مسکن ، زمینه زندگی سالم این افراد را فراهم کنند .

فراهم شدن شرایط اسکان سه هزار نفر روز گردشگر در دنا

زمینه اسکان سه هزار نفر روز گردشگر درشهرستان دنا برای تعطیلات نوروز فراهم شده است.