در برخورد با فساد تعارف نداریم

مشهد- ایرنا- مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: در برخورد با فساد تعارف نداریم و از تمام ابزارهای خود برای تحقق این هدف بزرگ استفاده می کنیم.مطالب مرتبط

در برخورد با فساد تعارف نداریم

مشهد- ایرنا- مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: در برخورد با فساد تعارف نداریم و از تمام ابزارهای خود برای تحقق این هدف بزرگ استفاده می کنیم.

خط قرمز ما در تأیید صلاحیت ها، تخلفات و جرائم خواهد بود

مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: در برخورد با فساد تعارف نداریم و خط قرمز ما در تأیید صلاحیت ها، فساد یا تخلفات اقتصادی است.

سردار رحیمی: با رانندگان متخلف تعارف نداریم

تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در ایام نوروز با رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند و باعث بروز تخلفات حادثه ساز می شوند برخورد می کنیم و با آنان هیچ تعارفی نداریم.

سردار رحیمی: با رانندگان متخلف تعارف نداریم

تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در ایام نوروز با رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند و باعث بروز تخلفات حادثه ساز می شوند برخورد می کنیم و با آنان هیچ تعارفی نداریم.

در امنیت عمومی جامعه و سلامت مردم با هیچ کس تعارف نداریم

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در راستای امنیت عمومی جامعه و سلامت مردم با هیچ کس تعارف نداریم و درخواست می‌کنیم مردم با سعه صدر شرایط را مدیریت کرده و قبل از آغاز مسافرت، حین سفر و در برگشت از سفر نهایت دقت لازم را در حفاظت از خود و خانواده و افرادی که

پلیس در برخورد با متخلفان حادثه ساز رانندگی تعارف ندارد

رئیس پلیس تهران بزرگ، گفت: در برخورد با جرایم حادثه ساز رانندگی به ویژه در بزرگراه‌ها با متخلفان تعارف ندارد.

طبق قانون نسبت به رفع تصرف موقوفات هرمزگان اقدام می‌کنیم/ با احدی تعارف نداریم

توصیه امام جمعه اراک به رئیس جدید دستگاه قضا؛ ‌بدون اغماض ‌با کانون‌های فساد برخورد کنید

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: دستگاه قضایی به عنوان شمشیر برنده نظام باید بدون اغماض و باقدرت با کانون‌های فساد برخورد کند.

امام جمعه بجنورد: برخورد با دانه درشت‌ها و ‌فساد ‌در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار ‌‌گیرد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: برخورد با دانه درشت‌ها و منابع فساد باید در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار بگیرد.

برخورد قاطع دستگاه قضایی با فساد و تعرض به حقوق بیت المال

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی در مقابل فساد، تعرض به حقوق بیت المال ذره ای سستی به خود راه نخواهد داد و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

هراسی از برخورد با دانه درشت‌ها نداشته باشید

امام جمعه قزوین : دستگاه قضایی با شجاعت با زمین‌خواری و فساد برخورد کند و هراسی از برخورد با دانه درشت‌ها نداشته باشد.

شمشیر برنده نظام باید با قاطعیت با فساد برخورد کند

مبارزه با فساد از اولویتهای جدی نظام است

دبیر شورای عالی امنیت ملی: مسئله اقتصاد یک مقوله امنیت ملی و پاشنه آشیل آن فساد است و مبارزه همه جانبه با فساد از الویت های جدی نظام است.

عون: برای مبارزه با فساد در لبنان احدی مصونیت ندارد

بیروت -ایرنا- «میشل عون» رئیس جمهوری لبنان درباره پرچالش ترین مسأله کنونی در این کشور در ارتباط با فساد مالی گفت: در روند مبارزه با فساد احدی مصونیت ندارد و هرکسی که باشد در برابر دادگاه محاکمه خواهد شد.

نسخه استاندار سمنان برای بستن راه بر فساد اداری

استاندار سمنان بر لزوم تسریع در دولت الکترونیک و ایجاد سامانه‌های الکترونیکی تاکید و از راه‌اندازی این سامانه‌ها در کنار کاستن از دیدار چهره به چهره متصدیان و متقاضیان به عنوان یکی از عوامل موثر بر کاهش فساد اداری و بستن راه بر فساد نام برد.

چگونه با تعارف پسته مهمانان نوروزی را کتابخوان کنیم؟!

چند خاوری دیگر را تجربه کنیم، تا بفهیم فساد وجود دارد/ انتخابات سال ۹۸ سخت خواهد بود/ تنها ۱۰ درصد نمایندگان فعلی شانس انتخاب مجدد دارند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید یک عزم جدی در مبارزه با فساد داشته باشیم چند چند خاوری دیگر را باید تجربه کنیم، تا بفهیم فساد وجود دارد]]>

لزوم تدوین قانون برای برخورد با سقط غیر قانونی

یک جمعیت شناس گفت: سالانه بیش از ۳۵۰ هزار سقط در کشور اتفاق می‌افتد که ۸ تا ۹ هزار سقط قانونی است و مابقی آن بدون مجوز انجام می‌شود و متاسفانه قانون مدونی برای مقابله با این امر نداریم.

ریشه کنی فساد در جامعه، آرمانهای انقلاب را کامل می کند

شهرری- ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: ریشه ‌کنی فساد، اختلاس، فقر و مدیران بی اعتقاد و غرب گرا موجب تکمیل آرمان های انقلاب اسلامی می‌ شود.

شفافیت، قلب مبارزه با فساد است

خرم آباد - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید براینکه هیچ چیز نباید از مردم پنهان بماند، گفت: موضوع شفافیت ، قلب مبارزه با فساد در سطوح مختلف اداری است.