‌بیش از 28 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی اردبیل انجام شد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای کنترل و تنظیم بازار در آستانه عید نوروز بیش از 28 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی انجام و 61 واحد متخلف شناسایی شدند.مطالب مرتبط

بیش از هزار و 400 مورد بازرسی از اصناف مهاباد

بیش از یک هزار مورد بازرسی ماه جاری از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان مهاباد انجام شده است.

بیش از 6000 مورد بازرسی از اصناف پیرانشهر انجام شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: امسال 6 هزار و 140 مورد نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی در این شهرستان انجام شده است.

پلمپ یک رستوران متخلف در کرج/ نظارت بر واحدهای صنفی ادامه دارد

معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از بازرسی ویژه واحدهای صنفی- خدماتی در سومین روز سال ۹٨ خبر داد.]]>

60 مورد شکایت صنفی روزانه در اطراف حرم رضوی رسیدگی می شود

مشهد- ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف خراسان رضوی گفت: همزمان با ایام نوروز بطور میانگین 60 مورد شکایت حضوری از واحدهای صنفی مختلف در پایگاههای بازرسی و نظارت اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) روزانه در مشهد رسیدگی می شود.

1526هزار میلیارد ریال تخلف صنفی در شهرستان ری کشف شد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 6 هزار و 850 مورد بازرسی از واحد‌های صنفی این شهرستان انجام و یک هزار و 526 میلیارد ریال تخلف کشف شده است.

15هزار تخلف صنفی در اصفهان ثبت شد

اصفهان - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت : 15 هزار و 230 مورد تخلف در بازرسی های انجام شده در راستای اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه عید نوروز از صنوف مختلف این استان ثبت شده است.

واحدهای صنفی متخلف ۱۹۰ میلیارد جریمه شدند/ توزیع ۶۵۰ تن گوشت قرمز

خرم‌آباد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از ۶ هزار پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۱۹۰ میلیارد تومان برای واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی لرستان تشکیل شد.

تشدید بازرسی از اماکن عمومی و هتل ها

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: بیش از 9 هزار مورد بازرسی از اماکن عمومی ، هتل ها ، ترمینال ها و رستوران های سطح استان مرکزی انجام شده است.

کشف غذای فاسد در برخی رستوران‌های جاده چالوس

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با اشاره به افزایش بازرسی از واحدهای صنفی جاده چالوس گفت: در این بازرسی‌ها، مقادیری غذای فاسد از برخی واحدها کشف و با دستور قضایی معدوم شد.

تلاش برای داشتن بازاری آرام در شب عید

60گروه بازرسی در طرح نوروزی به فعالیت واحدهای صنفی توزیع ، تولید وعرضه اقلام موردنیاز مردم نظارت می کنند.

105مورد تخلف صنفی در طرح نظارت نوروزی گچساران کشف شد

گچساران- ایرنا- معاون اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران گفت: 105 مورد تخلف در بازرسی های انجام شده در راستای اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه عید نوروز از صنوف مختلف در این شهرستان کشف شد.

تعطیلی ۴۸ ساعته واحدهای صنفی در شمال تهران

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: به واحدهای صنفی شمال تهران ابلاغ کردیم به مدت ۴۸ ساعت تعطیل شوند.

درخواست پلیس از واحدهای صنفی حاشیه رودخانه‌های تهران

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: از متصدیان واحدهای صنفی واقع در دربند، درکه، فشم، لواسان، فرحزاد، کن و سولقان خواسته شد با توجه به شرایط جوی ۴۸ساعت تعطیل کنند.]]>

کشف ۷.۵ تن موادغذایی فاسد در اردبیل/بازرسی از ۲۰ هزار امکنه

اردبیل - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت؛ با اجرای طرح سلامت نوروزی حدود ۷.۵ تن موادغذایی غیرقابل مصرف و فاسد در این استان کشف و از چرخه مصرف خارج شده است.

دستور پلیس برای تعطیلی تمامی واحدهای صنفی درکه، دربند، فشم، لواسان و ...

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از ابلاغ تعطیلی واحدهای صنفی دربند، درکه، لواسان، فرحزاد، کن، فشم و سولقان به دلیل احتمال جاری شدن سیلاب خبر داد.

تعطیلی 48 ساعته واحدهای صنفی در شمال پایتخت

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از ابلاغ دستور پلیس مبنی بر تعطیلی 48 ساعته واحدهای صنفی در شمال پایتخت خبر داد.

۵۲۰۰ فرصت شغلی در بخش کشاورزی اردبیل ایجاد شد

اردبیل - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال با تلاش‌های انجام شده برای پنج هزار و ۲۶۴ نفر به صورت مستقیم در بخش کشاورزی کارآفرینی شده است.

میزان خسارات گنبد کاووس امشب اعلام می‌شود

رییس اتاق اصناف گنبد کاووس با بیان اینکه به دلیل حجم پایین درآمد در روستاها، واحدهای صنفی به خرید بیمه نامه حوادث نمی‌پردازند، گفت: حجم اعظم خسارت وارده به واحدهای صنفی در مناطق روستایی و مسیرهای ورودی شهر بوده است و تا ساعات پایانی امروز میزان خسارات مشخ

4 تُن گوشت در مهاباد توزیع شد

مهاباد - ایرنا - مسوول بازرسی واحدهای صنفی مهاباد گفت: چهار تن گوشت مرغ منجمد در راستای برنامه های تنظیم بازار و جلوگیری از بالا رفتن قیمت گوشت مرغ در این شهرستان توزیع شد.

سیلاب به هزار و ۵۰۰ واحد صنفی آق قلا خسارت زد

وزیر صنعت و معدن تجارت گفت: در سیلاب اخیر به هزار و ۵۰۰ واحد صنفی شهرستان اق قلای استان گلستان و همچنین ۳۰۰ واحد صنفی شهرهای مازندران آسیب وارد شده است.