امکانات ورزشی کشور در حد ورزشکاران نیست

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه امکانات موجود در حد ورزشکاران ما نیست گفت: ورزشکاران ما با دست خالی و امکانات کم در عرصه بین‌المللی افتخار کسب می‌کنند.مطالب مرتبط

جای خالی امکانات در ژیمناستیک همچنان باقی است

تهران- ایرنا- ژیمناستیک ورزش پرطرفدار جهان و پرمدال المپیک به رغم سرمایه گذاری عظیم دیگر کشورهای آسیایی، در ایران به دلیل مشکلات مالی همچنان مهجور مانده تا ورزشکاران اعزامی بر رقابت های برون مرزی برای مصاف با حریفان غنی خود در سالن هایی با امکانات غیراستا

تمامی امکانات ورزشی در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار گرفت

تهران- ایرنا- تمامی امکانات و مکان های ورزشی با دستور وزیر ورزش و جوانان، در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار گرفت.

تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی

خرم‌آباد- رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان از تشکیل فایل ویژه ورزشکاران ملی و جهانی لرستان برای ارائه مشاوره‌های روانشناسی، تغذیه‌ای و دارویی طی سال آینده خبر داد.

ورزشکاران قزوینی امسال 2800 مدال کشوری کسب کردند

قزوین – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: ورزشکاران قزوینی امسال بیش از 2 هزار و 800 مدال کشوری کسب کردند که نشان دهنده گوشه ای از افتخارات ورزشی استان در سال جاری است.

تمامی امکانات ورزشی هرمزگان دراختیار ستاد مدیریت بحران است

تشکیل فایل ویژه ورزشکاران ملی برای مشاوره‌های روانشناسی و دارویی

خرم‌آباد- رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان از تشکیل فایل ویژه برای ورزشکاران ملی و جهانی لرستان برای ارائه مشاوره‌های روانشناسی، تغذیه‌ای و دارویی طی سال آینده خبر داد.

وزیر کشور:همه با تمام امکانات برای کمک به سیل زدگان پای کار هستند

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی با همه امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند، گفت: دولت خسارات ها را جبران خواهد کرد.

اماکن ورزشی در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار گرفت

به دستور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، کلیه امکانات و مکان‌های ورزشی در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار گرفت.

کمبود سالن‌های تخصصی دغدغه بزرگ ورزشکاران اردبیلی است

اردبیل - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با توجه به تعدد رشته‌های ورزشی کمبود سالن‌های تخصصی از دغدغه‌های بزرگ موجود در استان اردبیل است.

بسیج همه امکانات برای مقابله با سیلاب

معاون عمرانی وزیر کشور در اراک از همه استانداران و مدیران استان‌ها خواست با بسیج همه امکانات به یاری سیل زدگان استان‌های همجوار بشتابند.

همه با تمام امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی با همه امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند، گفت: دولت خسارات ها را جبران خواهد کرد.

بسیج همه امکانات کشور برای ساماندهی حادثه دیدگان ضروری است

فراکسیون نمایندگان ولایی با صدور بیانیه‌ای،بسیج همه امکانات کشور، آمادگی و حضور مدیران و مسئولان در صحنه و استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی را برای ساماندهی حادثه دیدگان ضروری دانست.

امکانات کنونی در مرز دوغارون به هیچ عنوان کافی نیست/ مشکل تراکم کامیون‌ها در گمرک دوغارون طی هفته جاری حل می‌شود

آماده باش کامل شهرداری‌ها و بسیج منابع و امکانات در مسیل‌ها و روددره‌ها

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بر آماده باش کامل شهرداران مناطق و نواحی شهرها و بسیج منابع و امکانات، تجهیزات و ماشین آلات به ویژه در مناطق با خطر پذیری بالا از جمله مسیل ها و روددره ها تاکید کرد

فراخوان معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران کشور

معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران کشور برای کمک به سیل زدگان اعلام فراخوان کردند.

ورزشکاران البرزی 2 هزار و 368 مدال کسب کردند

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان البرز گفت: ورزشکاران این استان در سال 97 موفق به کسب 2 هزار و 368 مدال کشوری، بین المللی، آسیایی و جهانی شدند.

ابلاغ دستورات لازم برای اعزام امکانات به مناطق سیل‌زده

وزیر دفاع گفت: پیرو فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان دستورات لازم برای اعزام امکانات به مناطق سیل‌زده ابلاغ شد و همه امکانات را برای کمک به این منطقه بسیج کرده‌ایم.

تیشه‌گران: اولین کار من رسیدگی به مشکلات ورزشکاران است

رئیس جدید فدراسیون ناشنوایان گفت: قول می‌دهم اولین کار اجرایی‌ام در سال 98 رسیدگی به مشکلات معیشتی ورزشکاران ناشنوا باشد.

ورزشکاران البرزی به کمک سیل زدگان گلستان شتافتند

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان البرز گفت: ورزشکاران، مربیان، داوران، هیات ها و سازمان های مردم نهاد این استان برای کمک به سیل زدگان استان گلستان فعالیت های خود را آغاز کردند.

کمک ژاپن برای توسعه امکانات درمانی استان مرکزی + فیلم

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان :کشور ژاپن ۶ میلیارد ریال کمک خیرخواهانه برای توسعه امکانات درمانی در استان مرکزی هزینه می‌کند.