‌بیش از 70 درصد از ساخت و سازها در یزد بدون پروانه است

عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه بیش از 70 درصد از ساخت و سازها در یزد بدون پروانه است گفت: واگذاری کار به بخش خصوصی باید با نظارت دقیق همراه باشد.مطالب مرتبط

‌بیش از 70 درصد از ساخت و سازها در یزد بدون پروانه است

عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه بیش از 70 درصد از ساخت و سازها در یزد بدون پروانه است گفت: واگذاری کار به بخش خصوصی باید با نظارت دقیق همراه باشد.

اجرایی نشدن ۸۵ درصدی پروانه های صادر شده در سال های گذشته

انزلی- رئیس شورای شهر انزلی با اشاره به اینکه تلاش شده تا از شهر فروشی جلوگیری کنیم، گفت: ۸۵ درصد پروانه های صادر شده در سنوات گذشته اجرایی نشده است.

صدور پروانه بهره برداری از معادن 38.6 درصد رشد یافت

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت از رشد 38.6 درصدی آمار صدور پروانه بهره برداری از معادن در آذر ماه امسال نسبت به ماه قبل آن ( آبان) خبر داد که تعداد آن به 61 فقره رسید.

پشتیبانی قانونی کافی برای پلمب واحدهای بدون پروانه وجود ندارد

نظارت عالیه در ۳۰ درصد ساخت و سازهای استان قزوین صورت می گیرد

قزوین-رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: ۴۲۰ مهندس در قزوین صلاحیت حرفه ای دارند و در ۳۰ درصد ساخت و سازهای استان نظارت عالیه می شود که سال آینده این وضعیت بهتر خواهد شد.

تولید «حال» به آینده موکول شد/ پروانه ساخت را تمدید نکردم

تورج منصوری تهیه‌کننده «حال» از تعویق تولید این فیلم سینمایی تا سال آینده خبر داد.

چرا رشته‌های پرطرفدار درفهرست«رشته‌های بدون آزمون» دانشگاه‌ها نبودند؟

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه چرا رشته‌های پرطرفدار در فهرست ۸۰ درصد رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها قرار نداشتند؟ گفت: روش تغییر کرده و مجرای ورود به دانشگاه‌ها را در ۸۰ درصد رشته‌های دانشگاهی از کنکور جدا کرده و خط ویژه‌

پروانه و یوغ در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود

نمایش پروانه و یوغ به نویسندگى محمد چرمشیر و کارگردانى جواد محمدپور از 18 فروردین در تالار حافظ اجرا می‌شود.

مصوبه صدور پروانه 62 برج- باغ پایتخت تایید نشد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: هیات تطبیق ( فرمانداری)، مصوبه صدور پروانه ساختمانی برای 62 برج - باغ را به شورا بازگرداند.

"پروانه و یوغ" در تالار "حافظ"

نمایش "پروانه و یوغ" در تالار "حافظ" به روی صحنه خواهد رفت.

صدور و تمدید پروانه های دامداری روستایی در قائم شهر

20 فقره پروانه دامداری کوچک روستایی با ظرفیت 208 راس دام سنگین و سبک برای دامداری های قائم شهر از توابع مازندران صادر یا تمدید شد.

واکنش وزارت بهداشت به کمبود پانسمان بیماران پروانه ای

مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، در واکنش به کمیاب شدن پانسمان بیماران پروانه ای، توضیحاتی ارائه داد.

8 درصد به پیشرفت فیزیکی پروژه راه آهن اردبیل اضافه شد

اردبیل-ایرنا-مدیر حوزه طرح‌های شرکت ساخت و توسعه در استان اردبیل گفت: امسال با تلاش و پیگیری های بعمل آمده و تامین اعتبار مناسب ، پروژه راه آهن اردبیل- میانه حدود بیش از هشت درصد پیشرفت کرده است.

وجود ۵۰۰ معدن فعال در استان مرکزی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در حال حاضر ۵۰۰ معدن فعال در استان وجود دارد و امسال با توجه به رویکردی که در بحث صدور مجوزها بود بالغ بر ۵۲ پروانه اکتشاف، ۳۷ گواهی کشف و ۳۲ پروانه بهره برداری جدید صادر شد.

تورم سال ۹۷ حدود ۲۷ درصد

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اسفند ماه ١٣٩٧ به ۲۶.۹ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (٢٣.٥ درصد) ٣.٤ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.

متخلفان ساخت وساز درایام نوروز زیرذره بین بازرسان قرار دارند

نوشهر- ایرنا - فرماندار رامسر با اشاره به تاکید اخیر وزیر کشور به استانداران و فرمانداران مبنی بر پیگیری و نظارت جدی بر روند ساخت وسازهای غیرمجاز ، گفت : با هرگونه ساخت و سازهای غیر مجاز در تعطیلات نوروزی بشدت برخورد می شود.

«پروانه و یوغ» از ۱۸ فروردین روی صحنه می‌رود

اعطای وام ساخت خوابگاه به ۲۵ دانشگاه‌ / تاکید بر لزوم جذب دانشجوی خارجی

دکتر مجتبی صدیقی با اعلام اینکه امسال مجوز دریافت وام جهت ساخت خوابگاه‌های جدید به ۲۵ دانشگاه داده شده است، گفت: در سال ۱۳۹۸ وام و تسهیلاتی برای مشارکت دانشگاه و صندوق رفاه به منظور ساخت این خوابگاه‌ها، پیش بینی شده است.

«بدون تاریخ؛ بدون امضاء» به شبکه نمایش خانگی آمد

اعطای وام ساخت خوابگاه به ۲۵ دانشگاه‌ / تاکید بر لزوم جذب دانشجوی خارجی

معاون وزیر علوم با اعلام اینکه امسال مجوز دریافت وام جهت ساخت خوابگاه‌های جدید به ۲۵ دانشگاه داده شده است، تاکید کرد: در سال ۱۳۹۸ وام و تسهیلاتی برای مشارکت دانشگاه و صندوق رفاه به منظور ساخت این خوابگاه‌ها، پیش‌‌بینی شده است.]]>