وزش طوفان با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: دوشنبه در نواحی مرکزی و جنوب استان وزش باد شدید با سرعتی معادل 60 تا 80 کیلومتر بر ساعت همراه با گرد و خاک انتظار می‌رود.مطالب مرتبط

وزش طوفان با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: دوشنبه در نواحی مرکزی و جنوب استان وزش باد شدید با سرعتی معادل 60 تا 80 کیلومتر بر ساعت همراه با گرد و خاک انتظار می‌رود.

باد و طوفان در مرکز سیستان و بلوچستان

سرعت طوفان در مرکز سیستان و بلوچستان به 90 کیلومتر بر ساعت رسید.

سرعت وزش باد در زاهدان به ۹۰ کیلومتر بر ساعت رسید

زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت ۹۰ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان را به بیش از ۶ برابر حد مجاز رساند.

سرعت تندباد در اردبیل به 90 کیلومتر بر ساعت می‌رسد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: وزش بادهای جنوبی و شدید با سرعت 60 تا 84 کیلومتر بر ساعت که به صورت لحظه‌ای گاهی سرعت آن تا 90 کیلومتر بر ساعت می‌رسد امروز در مناطق مرکزی استان و شهرستان گرمی حاکم خواهد بود.

سرعت باد در دامغان از 100 کیلومتر بر ساعت فراتررفت

سمنان- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی دامغان گفت: بیشترین سرعت وزش باد در این شهرستان استان سمنان طی 24 ساعت گذشته، 101 کیلومتر بر ساعت ثبت شد.

سرعت باد در زابل به 76 کیلومتر بر ساعت رسید

زاهدان- ایرنا- کارشناس اداره هواشناسی زابل گفت: سرعت باد در این شهر به 76 کیلومتر بر ساعت رسید و به سبب وزش باد و گرد و خاک غلظت ذرات معلق در هوا هزار و 456 میکروگرم بر متر مکعب معادل 9.5 برابر حد مجاز شد.

طوفان برخی از مناطق خراسان جنوبی را درنوردید

بیرجند- ایرنا- کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: باد خیلی شدید ، طوفان و گرد و خاک با سرعت 100 کیلومتر در ساعت روز یکشنبه برخی از مناطق استان را درنوردید.

طوفانی با سرعت بیش از 100 کیلومتر گلستان را درنوردید

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: طوفان با شرعت بیش از 109 کیلومتر بر ساعت مناطق مختلف استان گلستان را درنوردید و بارش شدید باران از دیشب در استان آغاز شده است.

سرعت وزش باد در زاهدان به 58 کیلومتر بر ساعت رسید

رئیس اداره هواشناسی زاهدان گفت: سرعت وزش در زاهدان به 58 کیلومتر بر ساعت رسید و دید افقی را به 8 کیلومتر کاهش داد.

متوسط سرعت در جاده های آذربایجان غربی 77 کیلومتر بر ساعت است

ارومیه – ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته با استفاده از دستگاه های تردد شمار، متوسط سرعت خودروها در جاده های این استان 77 کیلومتر بر ساعت است که سرعت قابل قبولی به شمار می رود.

بیشترین سرعت باد در گلستان: 108 کیلومتر بر ساعت در گرگان

معاون پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: طی دیشب و امروز بیشترین سرعت باد در این استان با 108 کیلومتر بر ساعت در گرگان به ثبت رسید.

چهارمحال و بختیاری| سرعت وزش باد در کوهرنگ 94 کیلومتر در ساعت است

فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: هم‌اکنون در شهرستان کوهرنگ شاهد کولاک برف، باد و طوفان شدید هستیم که شرایط سختی را در شهر و راه‌های ارتباطی ایجاد کرده است.

برقی شدن قطار همدان به تهران فاصله را کمتر و سرعت را بیشتر می‌کند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ‌گفت: با برقی شدن راه آهن همدان به تهران سرعت قطار از 160 کیلومتر در ساعت به 250 الی 300 کیلومتر در ساعت می رسد که مسافران را دو ساعته به تهران خواهد رساند.

سقوط 28 تیر برق در شهر علی اکبر هامون بر اثر طوفان 

تندباد و طوفان لحظه ای، موجب افتادن 28 تیر برق در شهر علی اکبر شهرستان هامون در شمال سیستان و بلوچستان شد. 

توفان بجستان و گناباد را در نوردید

گناباد- ایرنا- توفان یکشنبه شب با سرعت 108 کیلومتر در ساعت شهرستان بجستان و با سرعت 62 کیلومتر در ساعت شهرستان گناباد را در نوردید.

اگر مسافر سیستان و بلوچستان هستید بخوانید

استان سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های مرزی است که مشکل قاچاق بنزین بر شانه‌های آن سنگینی می‌کند و به همین دلیل دولت همواره تمهیدات مختلفی را برای مقابله با این مشکل در نظر می‌گیرد. دامنه این تمهیدات به مسافران نوروزی که قصد سفر به این استان را دارند هم

سیستان و بلوچستان از نظر دولت استراتژیک‌ترین استان کشور است

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دولت معتقد است سیستان و بلوچستان مهمترین و استراتژیک‌ترین استان کشور است، گفت: لازمه بهره‌گیری از فرصت استثنایی توجه دولت به سیستان و بلوچستان ایثار، فداکاری، نظم‌بخشی و جدیت مسئولان و مدیران استانی است.

سیستان و بلوچستان قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ کشور شد

دبیر هیئت بدنسازی و و پرورش اندام سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های پاورلیفتینگ کشور در چهار رده سنی با قهرمانی سیستان و بلوچستان به کار خود پایان داد.

اسیر وسوسه سرعت در خیابان های خلوت نشوید

پلیس راهور سیستان و بلوچستان ، در تعطیلات نوروز به رانندگان هشدار داده که اسیر وسوسه سرعت در خیابان های خلوت نشوند.

رونمایی از مستندات چهل سالگی انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان

زاهدان - مدیرکل صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان گفت: مجموعه مستند «چهل سند و چل زاد» با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان سیستان و بلوچستان رونمایی شد.