‌شاخص‌های توسعه‌ای استان کرمان زیر متوسط کشوری است‌

استاندار کرمان با اشاره به اینکه شاخص‌های توسعه‌ای استان کرمان زیر متوسط کشوری است گفت: کرمان منابع و ظرفیتهای بسیارخوبی در حوزه اقتصادی دارد اما از این امکانات استفاده نشده است.مطالب مرتبط

تغییرات جدید تقسیمات کشوری در استان کرمان

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان گفت: با مصوبات اخیر هیات وزیران دو بخش، پنج شهر و سه دهستان جدید به تقسیمات کشوری استان افزوده شد.

بیش از 2000 طرح عمرانی ارتقای شاخص‌های امنیتی در کرمان اجرا شد

فرمانده انتظامی استان کرمان از اجرای بیش از دو هزار طرح عمرانی در سطح استان کرمان برای ارتقای شاخص‌های امنیتی در سال 97 خبر داد.

افزایش شاخص های امنیتی و انتظامی در استان کرمان

همه شاخص های امنیتی و انتظامی استان کرمان در سال 97 ، به خصوص در حوزه های ترافیکی ، کاهش جرم ، مبارزه با مواد مخدر و مقابله با قاچاق سوخت ، ارتقا یافت.

رخدادهای تلخ و شیرین استان کرمان در سال 97

کرمان - ایرنا - استان کویری کرمان در سال 97 شاهد اتفاقات و رویدادهای تلخ و شیرین زیادی بود که بی شک در حوزه کشوری نیز تاثیرگذار بوده و موفقیت این استان در عرصه اقتصاد مقاومتی با کمک گرفتن از توان بخش خصوصی را باید از جمله رویدادهای شیرین و موثر سال گذشته

رخدادهای تلخ و شیرین استان کرمان در سال 97

کرمان - ایرنا - استان کویری کرمان در سال 97شاهد اتفاقات و رویدادهای تلخ و شیرین زیادی بود که بی شک در حوزه کشوری نیز تاثیرگذار بوده و موفقیت این استان در عرصه اقتصاد مقاومتی با کمک گرفتن از توان بخش خصوصی را باید از جمله رویدادهای شیرین و موثر سال گذشته

بازی نمادین چوگان در میدان گنجعلی خان کرمان برگزار شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از برگزاری بازی نمادین چوگان با حضور مسئولان کشوری و استانی در محل میدان گنجعلیخان کرمان خبر داد.

اجرای برنامه های فرهنگی در توسعه کرمان موثر واقع شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه بنا نیست برگزاری جشنواره گنج30 ساله برنامه ای نمایشی باشد، گفت: بلکه برنامه های فرهنگی و این جشنواره باید بتواند در توسعه استان کرمان موثر واقع شود.

کاهش 98 نفری تلفات جاده‌ای استان کرمان در سال جاری

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با اشاره به اینکه امسال 98 نفر کاهش تلفات در حوادث جاده‌ای استان کرمان را داشته‌ایم، افزود: در مجموع تلفات حوادث جاده‌ای استان بالاست و می طلبد سیستم پایش تصویری توسعه بیشتری در استان داشته باشد و در بین شهرها، وضعیت

حضور 46 مبلغ اعزامی در طرح آرامش بهاری استان کرمان

امسال 46 مبلغ از قم برای حضور در طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شاخص استان کرمان اعزام شده اند.

رد پای بهار در کرمان

کرمان نام منطقه‌ای در پارسی باستان: کارمانیا،کارمانا) یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۷۳۸٬۷۲۴ نفر بوده‌است. وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکت

کنگره شهدای کرمان برای سایر استان‌ها الگو شود

کرمان - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان طبق گفته رئیس بسیج کشور باید برای سایر استان‌ها الگو باشد.

جشن ملی نوروزگاه در کرمان در حال برگزاری است

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: جشن ملی نوروزگاه از سوم تا دوازدهم فروردین ماه سال جاری در محل کاروانسرای گنجعلیخان شهر کرمان در حال اجرا است.

افزون بر 80 هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان کرمان پذیرش شدند

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه تاکنون 20 هزار و 591 خانوار شامل 80 هزار و 798 نفر در مدارس استان کرمان اسکان یافتند گفت: این آمار ‌در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 30.67 درصد در بخش نفرات رشد داشته است.

افزایش 48 درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان کرمان

استاندار کرمان گفت از ۲۸ اسفند تا صبح امروز بیش از ۸۷ هزار گردشگر نوروزی وارد استان کرمان شده اند .

افزایش ۴۸درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان کرمان

استاندار کرمان گفت: از ۲۸ اسفند تا صبح امروز بیش از ۸۷هزار گردشگر نوروزی وارد استان کرمان شده اند.

کرمان مهیای پذیرایی از مسافران نوروزی

کرمان - ایرنا - استان کرمان با مردمی نجیب و میهمان نواز هر ساله در ایام تعطیلات عید پذیرای میلیون ها مسافر نوروزی است که از سراسر کشور به این استان پهناور سفر می کنند.

کرمان| به‌زودی تمامی روستاهای فهرج از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند

مدیرعامل آبفار کرمان با بیان اینکه تلاش ما بر این است تا در سال 98 شاخص بهره‌مندی روستائیان از آب آشامیدنی سالم را به 85 درصد ارتقا دهیم، گفت: فهرج جزو نخستین شهرستان‌های کرمان است که تمام روستاهای آن از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‌شوند.

بیش از پنجهزار کلاس در استان کرمان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت : پنجهزار و 165کلاس درس در قالب 440 واحد آموزشی در این استان برای مسافران نوروزی تجهیز شده و اماده شده است .

سامانه بارشی تا فردا در کرمان فعال است

کرمان - ایرنا - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: با ورود سامانه بارشی شاهد بارندگی در اغلب مناطق این استان خواهیم بود و این سامانه تا فردا (دوشنبه) در کرمان فعال است.

هلال احمر کرمان به 533 حادثه دیده خدمات رسانی کرد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه 59 حادثه از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون در استان کرمان توسط امدادگران هلال احمر پوشش داده شده است گفت: نیروهای این نهاد در استان به 533 حادثه ‌دیده خدمات ارائه کرده اند.