بوشهر| تعرفه‌ نرخ بیمه ورزشکاران افزایش می‌یابد

رئیس هیئت  پزشکی ورزشی استان بوشهر با بیان اینکه تعرفه‌ نرخ بیمه ورزشکاران در سال آینده افزایش می‌یابد گفت: با توجه به دستورالعمل جدید فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، نرخ بیمه ورزشکاران به 200 هزار ریال افزایش می‌یابد.مطالب مرتبط

شرایط افزایش تعرفه های پزشکی سال ۹۸

رئیس کل سازمان نظام پزشکی، در نامه ای به دبیر شورای عالی بیمه سلامت خواستار رشد تعرفه های پزشکی سال ۹۸ بر اساس تورم و رشد حقوق و دستمزد شد.

نوروز بارانی در استان بوشهر/ ناپایداری‌های جوی افزایش می‌یابد

بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: در استان بوشهر طی روزهای ابتدایی سال جدید شاهد هوای ابری و بارانی خواهیم بود.

شرایط ناپایداری های جوی در استان بوشهر تشدید می شود

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روز یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری ناپایداری های جوی در این استان افزایش می یابد.

افزایش ۱۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی در سال ۹۸

وزیر بهداشت از افزایش ۱۰ درصدی تعرفه‌های خدمات تشخیصی درمانی در بخش دولتی و افزایش ۱۳ درصدی در بخش خصوصی خبر داد

چه‌کسی جور تعرفه‌های پایین اینترنت را می‌کشد؟

در حالی که در سال‌های گذشته تقریباً تمامی خدمات و اقلام مصرفی با افزایش قیمت مواجه بودند، تعرفه خدمات ارتباطی کاهش قیمت داشته و اگرچه همین حالا هم مشترکان از تعرفه‌ها ناراضی هستند، اما ارائه‌دهندگان اینترنت ثابت معتقدند پایین بودن تعرفه، آنها را با مشکل م

اعلام نظر سازمان نظام پزشکی در خصوص تعرفه‌های سال ۱۳۹۸

رییس کل سازمان نظام پزشکی طی نامه‌ای به دبیر شورای عالی بیمه سلامت خواستار رشد تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸ بر اساس تورم و رشد حقوق و دستمزد شد.

افزایش ۱۵ درصدی نرخ حق بیمه شخص ثالث

شورای عالی بیمه برای سال آینده نرخ حق بیمه شخص ثالث برای همه وسایل نقلیه را ۱۵ درصد افزایش داد.

سرانه ورزشی استان بوشهر ۲۸۳ افزایش یافت

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: در دوران فعالیت ولت تدبیر و امید سرانه ورزشی استان بوشهر ۲۸۳ افزایش یافته است.

بهره‌گیری از مشارکت مردم در عرصه بهداشت و درمان باید افزایش یابد

بوشهر - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه فضای بهداشتی و درمانی کنونی کافی نیست، گفت: بهره‌گیری از مشارکت مردم در عرصه بهداشت و درمان باید افزایش یابد.

تعرفه های پزشکی سال ۹۸ تصویب شد/جزئیات رشد تعرفه دولتی و خصوصی

وزیر بهداشت، از تکمیل پرونده الکترونیک سلامت در بهار سال آینده خبر داد و گفت: تعرفه های پزشکی سال ۹۸، در هیات دولت به تصویب رسید.

حق بیمه شخص ثالث 15 درصد افزایش یافت

تهران- ایرنا- شورای عالی بیمه، نرخ حق بیمه پایه شخص ثالث در سال 1398 برای همه وسایل نقلیه را 15 درصد بیش از نرخ های مورد عمل سال 1397 تعیین کرد.

تصویب تعرفه‌های درمانی سال ۹۸/رشد ۱۰ و ۱۲ درصدی تعرفه‌های بخش دولتی و خصوصی

وزیر بهداشت گفت: برای اولین بار در سالیان اخیر، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی مطابق وعده قبلی، پیش از آغاز سال در هیات دولت به تصویب رسید.

۲۰ درصد ظرفیت مسافربری ریلی افزایش می‌یابد

وزیر راه و شهرسازی: امضای تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه در زمینه افزایش ناوگان حمل و نقل ریلی برون شهری موجب می‌شود ۲۰ درصد ظرفیت مسافربری در این حوزه افزایش یابد

تعرفه‌های گمرکی ۹۸ اعلام شد/ جزئیات حقوق گمرکی ۵۲۸ ردیف تعرفه‌ای

مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی و تغییرات تعرفه‌ای کالاها در سال ۱۳۹۸ تعیین شد.

طرح تقویت بنیه علمی با اولویت روستاها دربوشهر ادامه می یابد

بوشهر- ایرنا- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: اجرای طرح تقویت بنیه علمی با اولویت دانش آموزان روستایی با همکاری دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها در این استان ادامه می یابد.

دمای هوا در خراسان رضوی افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: با خروج سامانه بارش زا از امروز سوم فروردین ماه دمای هوا در این استان افزایش می یابد.

استقرار واحدهای بیمه‌ای در مناطق آسیب دیده ناشی از سیل

رئیس کل بیمه مرکزی طی نامه‌ای به شرکت‌های بیمه تاکید کرد در استان‌های سیل زده کشور کارگروه بیمه تشکیل و نسبت به«شناسایی وجبران خسارات وارده در اثر سیل به زیان دیدگان و بیمه شدگان»اقدام کنند.

بهای آب و برق از اردیبهشت 98 هفت درصد افزایش می یابد

تهران- ایرنا- هیات وزیران مقرر کرد تا بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال 1398 سالانه به میزان هفت درصد افزایش یابد.

استقرار واحدهای بیمه‌ای در مناطق آسیب دیده

رییس کل بیمه مرکزی طی نامه ای به شرکت های بیمه تاکید کرد که در تمامی استان های سیل زده کشور کارگروه بیمه تشکیل و نسبت به «شناسایی و جبران خسارات وارده در اثر سیل به زیان دیدگان و ذی نفعان بیمه شده در مناطق مذکور»، اقدام نمایند.

عادت‌های غذایی اشتباه بوشهری‌ها/ خرما موجب افزایش قند خون می‌شود

بوشهر - برخی از عادت‌های غذایی نامناسب در استان بوشهر باعث شده تا تغذیه به عنوان یکی از مخاطرات سلامت در استان بوشهر مطرح باشد.