اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد گفت: 10 درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت واریز می‌شود.مطالب مرتبط

اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد گفت: 10 درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت واریز می‌شود.

معاون وزیر ارشاد: یارانه مطبوعات در سال 98 افزایش می‌یابد

 معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش یارانه مطبوعات در سال آینده خبر داد.

اعتبارات مربوط به حوزه راهسازی در سال آینده افزایش می‌یابد

مطبوعات سال بعد از نفس می‌افتند!

مدیرمسئول روزنامه «آرمان امروز» درباره آینده مطبوعات در سال ۹۸ گفت: آنچه برای آینده مطبوعات پیش بینی می‌کنیم با این علائم، آینده تیره و تار و از نفس افتاده است؛ مگر اینکه با شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها اقدامی انجام دهند.

اعتبارات قابل‌توجهی برای سنگبری‌های لرستان اختصاص یابد

رئیس اتاق بازرگانی لرستان با بیان اینکه منبع قابل‌توجهی از اعتبارات به سنگبری‌های استان تخصیص یابد تا تقویت شوند، گفت: لرستان مزیت‌های خوبی در حوزه سنگبری دارد.

افزایش تسهیلات اشتغال روستاییان درسال آینده

به گفته محمد شریعتمداری دولت باپرداخت تسهیلا ت کم بهره درصدد ایجاداشتغال پایداراست ودرسال آینده اعتبارات استا ن افزایش خواهد یافت.

۲۰ درصد ظرفیت مسافربری ریلی افزایش می‌یابد

وزیر راه و شهرسازی: امضای تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه در زمینه افزایش ناوگان حمل و نقل ریلی برون شهری موجب می‌شود ۲۰ درصد ظرفیت مسافربری در این حوزه افزایش یابد

یک مقام وزارت ارشاد در رشت: مطبوعات کشور در‌ کما‌ هستند

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطبوعات کشور در‌ کما‌ هستند و با کمک یارانه‌ها توانسته‌اند به فعالیت‌شان ادامه بدهند.

بوشهر| تعرفه‌ نرخ بیمه ورزشکاران افزایش می‌یابد

رئیس هیئت  پزشکی ورزشی استان بوشهر با بیان اینکه تعرفه‌ نرخ بیمه ورزشکاران در سال آینده افزایش می‌یابد گفت: با توجه به دستورالعمل جدید فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، نرخ بیمه ورزشکاران به 200 هزار ریال افزایش می‌یابد.

صنعت سینما در استان سمنان توسعه می‌یابد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برنامه‌ریزی برای توسعه صنعت سینما در استان به منظور افزایش نشاط اجتماعی خبر داد.

اعتبارات عمرانی البرز 10 درصد افزایش یافت

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: برای نخستین بار، اعتبارات عمرانی این استان برای سال آینده 10 درصد افزایش یافت.

اعتبارات کافی برای آبخیزداری و مقابله با سیل تخصیص نمی یابد

گنبدکاووس - ایرنا - رئیس سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه منشاء سیل حوزه آبخیز است، گفت: اعتبارات تخصیصی برای انجام اقدامات زیربنایی در زمینه آبخیزداری به منظور مقابله اساسی و ریشه ای با مخاطرات سیل، کافی نبوده و پاسخگوی نیازها نیست.

اعتبارات کافی برای آبخیزداری و مقابله با سیل تخصیص نمی یابد

گنبدکاووس - ایرنا - رئیس سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه منشاء سیل حوزه آبخیز است، گفت: اعتبارات تخصیصی برای انجام اقدامات زیربنایی در زمینه آبخیزداری به منظور مقابله اساسی و ریشه ای با مخاطرات سیل، کافی نبوده و پاسخگوی نیازها نیست.

قیمت محصولات لبنی سال آینده افزایش نمی یابد

تهران- ایرنا- دبیر انجمن صنایع لبنی ایران گفت: کارخانجات برای سال آینده برنامه ای برای افزایش بهای محصولات لبنی ندارند اما در صورتی که قیمت شیرخام افزایش پیدا کند، به طور حتم نرخ فراورده های لبنی نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد.

اعتبارات ملی برای جبران خسارت‌های سیلاب در گنبدکاووس اختصاص یابد

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: انتظار داریم اعتبارات ملی و استانی ویژه‌ای برای جبران خسارت های وارده بر اثر سیلاب به شهرستان گنبدکاووس اختصاص یابد.

پیش‌بینی بازار طلا در روزهای آینده

قیمت طلا و سکه امروز نسبت به روز گذشته افزایش یافت؛ به طوریکه سکه‌ تمام طرح جدید، چهار میلیون و ۶۸۰ هزار تومان داد و ستد شد و به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، احتمالا تقاضا در چند روز پایانی سال افزایش می‌یابد.

اعتبارات 19 طرح بزرگ اقتصادی در سبزوار تامین شد

سبزوار- ایرنا- فرماندار ویژه سبزوار گفت: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای 19 طرح صنعتی و معدنی در این شهرستان با هدف افزایش تولید و بهسازی، از طریق بانکها تامین و مراحل افزایش تولید و توسعه آنها آغاز شده است.

اعتبارات حوزه فرهنگ کمتر از 2 درصد است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که اعتبارات کل حوزه فرهنگ کمتر از ٢ درصد است؛ در حالی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ باید اقدامات فرهنگی انجام شود که نیاز به بودجه

افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت مسافری با بهره برداری از ناوگان ریلی داخلی

وزیر راه و شهرسازی گفت: با امضای تفاهم نامه میان شرکت راه آهن و سازمان برنامه و بودجه ظرفیت مسافری ریلی در سال‌های آینده ۲۰ و باری ۴ درصد افزایش می‌یابد

ابرقهرمان زن سینما ۷۶۰ میلیون دلاری شد

مجموع فروش فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان مارول» در دومین هفته اکران در گیشه جهانی سینما به ۷۶۰ میلیون دلار افزایش یافت.