ارتقا کارآمدی یگان‌ها مهمترین مولفه رزمی نیروی زمینی است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تمام سرمایه خود از نظر مادی و معنوی را روی ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌ها گذاشته‌ایم تا اوامر مطاع مقام معظم رهبری عملی شود.مطالب مرتبط

ارتقا کارآمدی یگان‌ها مهمترین مولفه رزمی نیروی زمینی است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تمام سرمایه خود از نظر مادی و معنوی را روی ارتقا تحرک و کار آمدی یگان‌ها گذاشته‌ایم تا اوامر مطاع مقام معظم رهبری عملی شود.

تانک کرار سال 98 عملیاتی می شود

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: تانک کاملا بومی ایران در حال تولید انبوه است و در سال 98 توسط یگان های زرهی نیروی زمینی ارتش بکارگیری شود.

سه مولفه تعیین کننده در ارتقای آمادگی رزمی

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: توان نظامی، توان اطلاعاتی و توان اعتقادی سه مولفه تعیین کننده در ارتقای آمادگی رزمی است

اتکاء به توان داخلی مهمترین مولفه برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

آبادان - معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قطع امید به بیگانگان و اتکاء به توان داخلی، مهمترین مولفه برای پیروزی در جنگ اقتصادی است و نباید نگاهمان معطوف به مذاکرات باشد.

ساختار یگان های پیاده، مکانیزه و راکت انداز ارتش تغییر کرد

تهران- ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ساختار یگان های پیاده، مکانیزه و راکت انداز این نیرو تغییر کرد.

اعزام یگان‌های نیروی دریایی ارتش به استان‌های سیل‌زده

تهران-ایرنا- یگان‌های شناور سطحی، پروازی و چند تیپ از تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی ارتش، برای امداد رسانی به آسیب دیدگان و سیل زدگان به استان‌های گلستان و مازندران اعزام خواهند شد.

نشاط آفرینی مولفه اصلی تولیدات سینمایی باشد

سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: نشاط آفرینی و امید افزایی به عنوان مهمترین مولفه در تولیدات سینمایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدنظر هنرمندان قرار بگیرد.

یگان‌های نیروی دریایی ارتش به گلستان و مازندران اعزام می‌شوند

یگان‌های شناور سطحی، پروازی و تکاوران نیروی دریایی ارتش، برای امدادرسانی به سیل‌زدگان به استان‌های گلستان و مازندران اعزام خواهند شد.]]>

یگان‌های نیروی دریایی ارتش به گلستان و مازندران اعزام می‌شوند

یگان‌های شناور سطحی، پروازی و تکاوران نیروی دریایی ارتش، برای امدادرسانی به سیل‌زدگان به استان‌های گلستان و مازندران اعزام خواهند شد.

نجات 340 گرفتار در برف و سرما به دست نیروی زمینی ارتش

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر 58 پادگان چهل دختر در سه مرحله جان 340 نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و علاوه بر امدادهای اولیه پزشکی، دارویی و درمانی، مقادیر لازم خوراک در اختیار حادثه دیدگان قرار گرفته است.

نجات مردم گرفتار در برف توسط نیروی زمینی ارتش در چهل دختر

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر ۵۸ پادگان چهل دختر، جان ۳۴۰ نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و امدادهای اولیه درمانی و مقادیر لازم خوراک به آنها داده‌اند.

اکیپ های یگان ویژه برای تامین امنیت محلات استان گلستان مستقر شدند

تهران- ایرنا- فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی از امدادرسانی شبانه روزی و بی وقفه نیروهای این یگان به سیل زدگان خبر داد و گفت: اکیپ های این یگان برای تامین امنیت محلات استان گلستان مستقر شدند.

برقراری نظم در جامعه از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی است

شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برقراری نظم وامنیت در جامعه از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی به شمار می رود.

بانوان آذربایجان غربی مقام سوم مسابقات رزمی کشور را کسب کردند

ارومیه - ایرنا - رییس هیات ورزش های رزمی آذربایجان غربی گفت: تیم بانوان سلماس به نمایندگی از این استان با کسب 10 مدال رنگارنگ بر سکوی سوم رقابت های قهرمانی هنرهای رزمی /استریت فایت/ کشور قرار گرفت.

بازدید فرمانده نیروی دریایی سپاه از وضعیت یگان‌های نظامی در جزایر خلیج فارس

فرمانده نیروی دریایی سپاه همزمان با ایام نوروز، از وضعیت یگان های نظامی در جزایر خلیج فارس بازدید کرد.]]>

امیر حیدری: ارتش در مرز دوغارون مستقر شده است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از چند ماه گذشته نیروهای زمینی ارتش در مرز دوغارون مستقر شده اند و با هوشیاری کامل برای حفاظت و پاسداری از مرز و بوم کشور آماده خدمت‌رسانی هستد.

تجهیزات موجود در نیروی دریایی سپاه ارتقا می‌یابد/ برای مقابله با هر تهدیدی آماده‌ایم

کاراکو از کارآمدترین و کاربردی ترین هنرهای رزمی است

گنبدکاووس – ایرنا – بنیانگذار جهانی هنر رزمی کاراکو گفت : کاراکو یکی از کارآمدترین و کاربردی‌ترین هنرهای رزمی و روش دفاع شخصی و حمله است که ترکیبی از فنون مشت، ساعد، آرنج، کتف، زانو و ضربات لگد همراه درگیری و با فنون دفاع آگاهانه و با استفاده از سلاح‌های

یگان های نیروی دریایی ارتش به استان‌های گلستان و مازندران اعزام می شوند

فرمانده نیروی زمینی ارتش درگذشت اکبر شریعت را تسلیت گفت