جمعی از مردم ایران مقابل سفارت فرانسه در تهران تجمع کردند

جمعی از مردم و دانشجویان ایران اسلامی به منظور حمایت از جنبش جلیقه زردهای فرانسه در مقابل سفارت پاریس در تهران تجمع کردند.مطالب مرتبط

ابراز همبستگی سفارت فرانسه با مردم ایران

سفارت فرانسه در تهران با انتشار توئیتی در رابطه با وقوع سیلاب در چندین استان ایران با مقامات و مردم کشورمان ابراز همبستگی کرد.

سفارت فرانسه با مردم و مقامات ایران ابراز همبستگی کرد

تهران-ایرنا- سفارت فرانسه در تهران با انتشار توئیتی در رابطه با وقوع سیلاب در چندین استان ایران با مقامات و مردم ایران ابراز همبستگی کرد.

تجمع سازمان‌های مردم نهاد ترکیه علیه حمله تروریستی نیوزیلند

تهران - ایرنا - نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد ترکیه در اعتراض به حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایست چرچ نیوزیلند مقابل مسجد ایاصوفیه استانبول تجمع کردند.

تظاهرات مقابل سفارت آمریکا در بیروت در اعتراض به سفر پامپئو

حزب کمونیست لبنان و گروه‌های ملی و دموکرات در این کشور تظاهراتی در مقابل سفارت آمریکا در عوکر در اعتراض به سفر وزیر خارجه آمریکا به بیروت برگزار کردند.

مکرون: فرانسه و چین بر حمایت از توافق هسته ای با ایران تاکید کردند

تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه گفت که در دیدار با همتای چینی اش «شی جینپینگ» دو کشور بر حمایت خود از توافق هسته ای با ایران تاکید کردند.

آغاز نوزدهمین شنبه سیاه/ پلیس فرانسه آماده شلیک است

نوزدهمین دور از اعتراضات علیه نظام سرمایه‏‌داری درحالی در فرانسه آغاز شد که تجمع در برخی شهرها ممنوع شده و ارتش نیز برای سرکوب مردم به کمک پلیس آمده است!

خداحافظی با سخنگو

جمعی از خبرنگاران امروز یک مراسم خداحافظی برای سخنگوی وزارت امور خارجه که به‌عنوان سفیر جدید ایران در فرانسه منصوب شده است، برگزار کردند.

بازدید رایزن تجاری سفارت افغانستان از بورس تهران

هیئتی به سرپرستی رایزن تجاری سفارت افغانستان در ایران امروز از بورس تهران بازدید کردند

برگزاری مراسم جشن نوروز در سفارت ایران در توکیو

مراسم جشن نوروز 98 با حضور مرتضی رحمانی موحد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در توکیو، جمعی از سفرای مقیم، برخی دیپلماتهای و مسئولین فرهنگی سفارتخانه های مقیم، برخی مقامات ژاپنی، و برخی از ایرانیان مقیم در سالن فردوسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو برگزار ش

تجمع یمنی ها در اعتراض به جنایت های ائتلاف سعودی

تهران- ایرنا- اهالی شهرهای 'حجه' و 'اسلم' واقع در استان غربی 'حجه' در اعتراض به جنایات اخیر ائتلاف سعودی در شهرستان کشر یمن تجمع کردند.

دولت فرانسه تظاهرات در برخی نقاط پاریس را ممنوع کرد

تهران- ایرنا- دولت فرانسه روز دوشنبه برگزاری هرگونه تظاهرات و تجمع در برخی مناطق حساس شهر پاریس را به طور کامل و رسماً ممنوع اعلام کرد.

جمعی از خانواده شهدا و جانبازان ترور ایران با جاوید رحمان دیدار کردند

تهران- ایرنا- جمعی از خانواده شهدا و قربانیان ترور ایران در دیدار «جاوید رحمان» گزارشگر ویژه حقوق بشر تاکید کردند: توجه به مسئله حقوق بشر قربانیان ترور بدون بررسی و توجه به نقش دولت های خارجی راهگشا نخواهد بود.

دانشجویان با حضور در مقابل سفارت نیوزلند اقدامات تروریستی در این کشور را محکوم کردند/ روشن‌کردن شمع برای همدردی با شهدای حادثه

مجارستانی ها از جشن نوروز استقبال کردند

بلگراد-ایرنا- جمعی از مردم و نیز برخی مقامات مجارستان با شرکت در مراسم جشن نوروز ایرانیان مقیم که در موزه ملی این کشور در بوداپست برگزار شد، از این جشن باستانی و باشکوه ایران استقبال کردند.

برگزاری بازارچه خیریه توسط سفارت کشورمان در توکیو

بازارچه خیریه‌ای با هماهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ژاپن و با مشارکت خانم‌های همکاران سفارت و حضور رایزنی فرهنگی، جامعه المصطفی (ص)، انجمن صمیمی، اتحادیه فرش دستباف ایران، عرضه کنندگان صنایع دستی ایران و تعدادی از تجار ایرانی مقیم ژاپن برگزار شد.

مردم سوریه برای محکومیت اظهارات ترامپ در القنیطره تجمع کردند

حمایت مستمر فرانسه و چین از برجام

روسای جمهور فرانسه و چین حمایت خود را از توافق هسته‌ای ایران اعلام کردند.

توضیح سفارت الجزایر درباره خبر یک سخنرانی

تهران - ایرنا - سفارت الجزایر در تهران با انتشار بیانیه ای، با تاکید بر اراده این کشور بر گسترش روابط با ایران و پیشگیری از اقداماتی که مانع روند مطلوب روابط دو کشور باشد، در باره یک سخنرانی، توضیح داد.

نوزدهمین دور تظاهرات 'جلیقه زردها' در فرانسه آغاز شد

تهران - ایرنا - با وجود تهدید دولت فرانسه به افزایش خشونت علیه معترضان، صدها تن از 'جلیقه زردها' امروز(شنبه) با تظاهرات در خیابان های پاریس و برخی دیگر از شهرهای فرانسه، نوزدهمین دور از اعتراض های خود به سیاست های 'امانوئل مکرون' را آغاز کردند.

فراز و نشیب های روابط تهران - پاریس در سالی که گذشت

تهران - ایرنا - روابط ایران و فرانسه که قدمتی طولانی دارد در سال 97 با فراز و نشیب هایی همراه بود که مهمترین آن ؛ میزبانی فرانسه از سازوکار حمایت از مبادلات تجاری ایران و اروپا ( اینستکس ) و تعیین سفرای جدید دو کشور در روزهای پایانی سال گذشته بود.