لیگ برتر بسکتبال| پیروزی ذوب‌آهن در روز شکست پالایش نفت و نیروی زمینی

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.مطالب مرتبط

بیمارستان فوق تخصصی سیار سپاه در آق قلا برپا می شود

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از راه اندازی پل تعجیلی برای برقراری ارتباط گرگان و آق قلا توسط واحد مهندسی نیروی زمینی سپاه را اقدامی مهم در راستای امدادرسانی و کمک به هموطنان سیل زده عنوان کرد و گفت: یک واحد بیمارستان فوق‌تخصصی سیار نیروی زمینی سپا

یک بیمارستان صحرایی فردا در مناطق سیل‌زده مستقر می‌شود

گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یک ست کامل بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه فردا در منطقه مستقر خواهد شد و نیروی زمینی سپاه تا هر زمان که لازم باشد کنار مردم عزیز گلستان و مازندران خواهد ماند.

واگذاری ترمیم نقاط آسیب‌دیده از سیل به نیروی زمینی سپاه/ آمادگی برای استقرار بیمارستان صحرایی/ ۷ استان معین گلستان مشخص شدند

جانشین فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه ترمیم نقاط آسیب‌دیده از سیل به نیروی زمینی سپاه واگذار شده است، گفت: نیروی زمینی آمادگی دارد تا بیمارستان صحرایی را در مناطق سیل‌زده مستقر و خدمات درمانی به مردم ارائه کند.]]>

سردار سلامی خبر داد: واگذاری ترمیم نقاط آسیب‌دیده از سیل به نیروی زمینی سپاه / آمادگی برای استقرار بیمارستان صحرایی+فیلم

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ترمیم نقاط آسیب‌دیده به نیروی زمینی سپاه واگذار شده است، گفت: نیروی زمینی آمادگی دارد تا بیمارستان صحرایی را در مناطق سیل‌زده مستقر و خدمات درمانی به مردم ارائه کند.

لیگ برتر بسکتبال| برتری شیمیدور مقابل آویژه صنعت

آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال به سود شیمیدر تهران به پایان رسید.

امیر سرتیپ حیدری: نفربرهای دوزیست نیروی زمینی ارتش به شهر آق‌قلا وارد شدند

فرمانده نیروی زمینی ارتش از ورود نفربرهای دوزیست آبی-خاکی نزاجا به شهر آق قلا خبر داد.

اتفاقی که بعد از ۲۰ بازی برای ذوب آهن افتاد

تیم فوتبال ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر موفق شد استقلال خوزستان را شکست دهد که این اولین پیروزی خانگی این تیم در لیگ برتر بود.

نفربرهای دوزیست نیروی زمینی ارتش به شهر آق قلا وارد شد

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش از ورود نفربرهای دوزیست آبی-خاکی نزاجا به شهر آق قلا خبر داد.

برنامه مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال مشخص شد

فدراسیون بسکتبال ایران، برنامه مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال را اعلام کرد.

ورود نفربرهای دوزیست نیروی زمینی ارتش به آق‌قلا

فرمانده نیروی زمینی ارتش از ورود نفربر‌های دوزیست آبی-خاکی نزاجا به شهر آق قلا خبر داد

نجات 340 گرفتار در برف و سرما به دست نیروی زمینی ارتش

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر 58 پادگان چهل دختر در سه مرحله جان 340 نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و علاوه بر امدادهای اولیه پزشکی، دارویی و درمانی، مقادیر لازم خوراک در اختیار حادثه دیدگان قرار گرفته است.

فرماندهان نیروی زمینی ارتش در حالت آماده باش قرار گرفتند

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با توجه به درخواست ستاد بحران کشور تعداد زیادی نفربر دو زیست در مناطق مختلف کشور آماده هستند و بارگیری شدند تا در صورت نیاز اعزام شوند.

لیگ NBA| لیکرز پلی‌آف را از دست داد/ پیروزی راکتس با درخشش هاردن

تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز با قبول شکست مقابل بروکلین نتس از رسیدن به پلی‌آف لیگ NBA باز ماند.

ارتش در منطقه سیلزده گلستان بیمارستان صحرایی می سازد

گرگان - ایرنا - رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش در منطقه سیل زده استان گلستان برپا می شود.

بیمارستان فوق تخصصی سیار سپاه در آق قلا برپا می شود

تهران-ایرنا-معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از راه اندازی پل تعجیلی برای برقراری ارتباط گرگان و آق قلا توسط واحد مهندسی نیروی زمینی سپاه را اقدامی مهم در راستای امدادرسانی و کمک به هموطنان سیل زده عنوان کرد و گفت: یک واحد بیمارستان فوق‌تخصصی سیار نیرو

شکست آویژه صنعت مقابل شیمیدر

تیم شیمیدر تهران پیروز آخرین بازی از هفته هجدهم و دور مقدماتی لیگ‌برتر بسکتبال شد.

ست کامل بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در منطقه مستقر می شود

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه (نزسا) با اشاره به اقدامات این نیرو در مناطق سیل زده استان گلستان و مازندران گفت: از فردا دوشنبه ست کامل بیمارستان صحرایی در منطقه مستقر خواهد شد.

نجات مردم گرفتار در برف توسط نیروی زمینی ارتش در چهل دختر

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر ۵۸ پادگان چهل دختر، جان ۳۴۰ نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و امدادهای اولیه درمانی و مقادیر لازم خوراک به آنها داده‌اند.

بیمارستان فوق تخصصی سیار سپاه در آق قلا برپا می شود

گرگان -ایرنا-معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه راه اندازی پل تعجیلی برای برقراری ارتباط گرگان و آق قلا توسط سپاه را اقدامی مهم در راستای امدادرسانی و کمک به هموطنان سیل زده عنوان کرد و گفت: یک واحد بیمارستان فوق‌تخصصی سیار نیروی زمینی سپاه از فردا در آق

بیمارستان صحرایی ارتش در منطقه سیل زده برپا می شود

تهران- ایرنا- رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان صحرایی نیروی زمینی ارتش در منطقه سیل زده استان گلستان برپا می شود.