ضرر ۲۶.۶ میلیارد دلاری بوئینگ / ۶۰۰ میلیارد دلار سفارش در خطر

با سقوط مرگبار هواپیمای ۷۳۷ مکس۸ در اتیوپی و زمین‌گیر کردن آن در سراسر جهان، با سقوط ارزش سهام بوئینگ، این شرکت ۲۶.۶ میلیارد دلار ضرر کرد و ۶۰۰ میلیارد دلار سفارش هم در معرض خطر قرار گرفت.مطالب مرتبط

ضرر ۲۶.۶ میلیارد دلاری بوئینگ / ۶۰۰ میلیارد دلار سفارش در خطر

با سقوط مرگبار هواپیمای ۷۳۷ مکس۸ در اتیوپی و زمین‌گیر کردن آن در سراسر جهان، با سقوط ارزش سهام بوئینگ، این شرکت ۲۶.۶ میلیارد دلار ضرر کرد و ۶۰۰ میلیارد دلار سفارش هم در معرض خطر قرار گرفت.

اندونزی سفارش ۴۹ هواپیمای ۷۳۷ مکس را کنسل کرد/ سقوط دوباره سهام

هواپیمایی گارودای اندونزی اعلام کرد که از بوئینگ درخواست کرده است سفارش کنونی این شرکت برای خرید ۴۹ هواپیمای ۷۳۷ مکس ۸، که ۶ میلیارد دلار ارزش دارد، را کنسل کند.

لغو سفارش هواپیماهای بوئینگ توسط بزرگترین ایرلاین اندونزی

شرکت هواپیمایی اندونزی با انتشار نامه‌ای به بوئینگ درخواست کرده که سفارش ۴۹ فروند هواپیمای بوئینگ مدل ۷۳۷ مکس را لغو و کنسل کند.

انتشار جزئیات تازه از بودجه 750 میلیارد دلاری نظامی آمریکا

مقامات پنتاگون، جزئیات تازه و تفصیلی از بودجه درخواستی 750 میلیارد دلاری نظامی ایالات متحده را منتشر کردند، بودجه‌ای که 718 میلیارد دلار آن سهم پنتاگون و 32 میلیارد دیگر سهم دیگر نهادهای دولت فدرال آمریکا است.

صادرات غیرنفتی ایران 40 میلیارد دلار شد/فقط 10.5 میلیارد دلار به نیما برگشت

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت : صادرات غیر نفتی کشورمان در 11 ماهه امسال به مرز 40 میلیارد دلار رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال 75 صدم درصد کاهش داشت .

برنامه صادرات 20 میلیارد دلاری به عراق طی دو سال

وزیر صنعت گفت: ایران درپی راهبرد اقتصادی بلندمدت با عراق است و طی 2 سال سهم صادراتمان به عراق به 20 میلیارد دلار می رسد.

افزایش برداشت از یک میدان نفتی مشترک

طبق آخرین آمار نفت درجای میادین مشترک غرب کارون حدود ۶۷ میلیارد بشکه اعلام شده که با ضریب بازیافت شش درصد ۶.۴ میلیارد بشکه می‌توان از این میادین برداشت کرد. این میزان با نفت خام ۵۰ دلاری ۲۳۰ میلیارد دلار برای ایران منافع خواهد داشت.

لغو سفارش خرید 49 فروند بوئینگ 737 مکس

در پی سقوط یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 مکس، شرکت هواپیمایی اندونزیایی گارودا ایندونژیا، سفارش خرید 49 فروند از این نوع هواپیما را لغو کرد

پنتاگون از ۲.۱ میلیارد دلار در پروژه اف- ۳۵ ها اطلاعی ندارد

براساس گزارش نظارتی جدید، مقام‌های پنتاگون نمی‌دانند ۲.۱ میلیارد دلاری که برای قطعات اف -۳۵ ها اختصاص یافته بود چطور مدیرت و هزینه شده است و در این راستا باید اطلاعات لازم را از کمپانی لاکهید مارتین بگیرند.

وام ۲ میلیارد دلاری ترامپ از دویچه بانک

یک روزنامه آمریکایی به اسنادی دست یافته است که نشان می‌دهد ترامپ تا پیش از رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا دو میلیارد دلار از دویچه بانک آلمان وام دریافت کرده است.

ترامپ برای حوزه اطلاعاتی بودجه ای 86 میلیارد دلاری می خواهد

تهران - ایرنا - روزنامه آمریکایی 'نیویورک تایمز' گزارش داد: دولت ترامپ خواستار آن است تا در سال مالی 2020، بودجه سازمان های اطلاعاتی آمریکا با افزایشی 6 درصدی به 86 میلیارد دلار برسد.

هزینه 7.8 میلیارد دلاری ترامپ برای جنگ های تجاری

محققان در آمریکا: جنگ های تجاری رئیس جمهور آمریکا برای اقتصاد این کشور در زمینه تولید ناخالص داخلی 2018 مبلغ 7.8 میلیارد دلار هزینه در بر داشته است.

وام 2 میلیارد دلاری دویچه بانک به شرکت ساختمانی ترامپ

یک روزنامه مشهور آمریکایی از اعطای وام 2 میلیارد دلاری توسط دویچه بانک به ترامپ طی دهه‌های گذشته که وی در بخش ساختمان سازی فعالیت داشته، خبر داده است.

از چین تا آلمان؛ کدام کشورها مشتری اجناس ایرانی هستند؟

در 11 ماه سال 97، کاهش واردات باعث شد تا علی‌رغم افت 11 میلیارد دلاری تجارت غیرنفتی ایران، تراز تجاری کشور به مثبت 1.5 میلیارد دلار برسد؛ از همین رو نگاهی به لیست کشورهایی که مشتری کالای «ساخت ایران» هستند، می‌تواند به رونق تولید و صادرات منجر شود.

آسیب 10 میلیارد دلاری بخش پزشکی یمن در اثر حملات ائتلاف سعودی

تهران - ایرنا - وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن در صنعا روز چهارشنبه با اعلام اینکه از آغاز حملات ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به یمن 12 هزار تن کشته شده اند، تاکید کرد که در اثر حملات جنگنده های این ائتلاف بیش از 10 میلیارد دلار به بخش پزشکی کشور آسیب و

آلمان ۱.۶۳ میلیارد دلار کمک بشردوستانه به سوریه اختصاص می‌دهد

وزیر امور خارجه آلمان امروز (پنج‌شنبه) با اشاره به توافقات به دست آمده در سومین کنفرانس بین‌المللی کمک به سوریه در بروکسل اعلام کرد، برلین قصد دارد ۱.۴۴ میلیارد یورو (۱.۶۳ میلیارد دلار) به عنوان کمک بشردوستانه برای مردم سوریه اختصاص دهد.

77 میلیارد دلار در پارس جنوبی سرمایه‌گذاری شد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت تا کنون 77 میلیارد دلار در طرح‌های پارس جنوبی سرمایه گذاری شده است، که برای تکمیل این طرح‌ها 10 میلیارد دیگر تخصیص می‌یابد.

اختصاص 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی به اشتغال روستاییان

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور با بیان اینکه دولت در زمینه اشتغال گام‌های خیلی خوبی برداشته است گفت: مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار اعتبار از صندوق توسعه ملی در اختیار اشتغال روستاییان و عشایر قرار گرفته است. آمارهای ما نشان می‌دهد این اعتبار می توان

امارات یک میلیارد دلار دیگر به پاکستان پرداخت کرد

وزارت خزانه داری پاکستان با تائید خبر وصول یک میلیارد دلار دیگر از امارات اعلام کرد: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبودی است.

درخواست سازمان ملل برای کمک چند میلیارد دلاری به سوریه

سازمان ملل اعلام کرد برای کمک به آوارگان سوریه کمک چند میلیارد دلاری درخواست کرده است.]]>