دیدار ترامپ و شی جینپینگ به تعویق افتاد

دیدار رییس‌جمهوری آمریکا با همتای چینی خود که قرار بود در ماه جاری برگزار شود، به تعویق افتاد.مطالب مرتبط

کوچ بهاره عشایر ورامین به تعویق افتاد

تهران – ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: به دلیل بارش های صورت گرفته در منطقه و احتمال وقوع پدیده سیل در مناطق جنوبی دشت ورامین، کوچ بهاره عشایر این شهرستان به تعویق افتاد.

اعزام سربازان مشمول مناطق سیل زده به تعویق افتاد

تهران - ایرنا - رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: اعزام مشمولان مناطق سیل زده استان گلستان به خدمت سربازان به تعویق افتاد و سربازان مشغول به خدمت نیز یک ماه مرخصی اضطراری می‌ گیرند.

اعزام سربازان مشمول مناطق سیل زده به تعویق افتاد

تهران- ایرنا- رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: اعزام مشمولان مناطق سیل زده استان های مازندران و گلستان به خدمت سربازان به تعویق افتاد و سربازان مشغول به خدمت نیز یک ماه مرخصی اضطراری می‌ گیرند.

اعزام سربازان مشمول مناطق سیل زده گلستان به تعویق افتاد

گرگان - ایرنا - رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: اعزام مشمولان مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران به خدمت سربازان به تعویق افتاد و سربازان مشغول به خدمت نیز یک ماه مرخصی اضطراری می‌ گیرند.

اعزام به خدمت سربازان مناطق سیل‌زده به تعویق افتاد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از تعویق دو ماهه اعزام به خدمت و مرخصی اضطراری به سربازان ساکن در مناطق سیل‌زده خبر داد.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به تعویق افتاد

تعویق برگزیت و توپی که بار دیگر به زمین «ترزا می» افتاد

لندن - ایرنا - با رأی موافق پارلمان انگلیس به تعویق مهلت قانونی خروج این کشور از اتحادیه اروپا، فشارها روی 'ترزا می' نخست‌ وزیر برای ارائه طرح اصلاح‌ شده‌ای که نگرانی پارلمان درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا را رفع کند، افزایش یافت.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان بار دیگر به تعویق افتاد

کابل - ایرنا - کمیسیون انتخابات افغانستان بار دیگر تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای ولایتی و انتخابات پارلمانی ولایت غزنی را 2 ماه به تعویق انداخت.

سفر شی جینپینگ به ایتالیا

نتانیاهو با ترامپ دیدار می‌کند

کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه آینده با هم دیدار خواهند کرد.

چراغ سبز رئیس شورای اروپا به تعویق مشروط برگزیت

لندن – ایرنا – رئیس شورای اروپا در واکنش به درخواست نخست‌وزیر انگلیس برای تعویق برگزیت تصریح کرد که اگر پارلمان این کشور به طرح موردنظر دولت درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا رأی موافق بدهد، 'تعویق کوتاه‌مدت برگزیت' ممکن خواهد بود.

تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان برای دومین بار به تعویق افتاد

رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که به دلیل تعدیل قوانین انتخاباتی و عدم آمادگی این کمیسیون قرار است انتخابات ریاست جمهوری این کشور با تاخیر برگزار شود.

مکرون: فرانسه و چین بر حمایت از توافق هسته ای با ایران تاکید کردند

تهران – ایرنا – امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه گفت که در دیدار با همتای چینی اش «شی جینپینگ» دو کشور بر حمایت خود از توافق هسته ای با ایران تاکید کردند.

ترامپ آرزوی دیدار با آیت‌الله سیستانی را دارد/ ایران نشان داده شریک خوبی برای مقابله با تروریسم است/ روحانی در سفر به عراق بسیار موفق‌ بود

استاد دانشگاه اوپن با تاکید بر موفقیت سفر روحانی به عراق، روابط قوی ایران و عراق را عامل ضروری در صلح و ثبات در خاورمیانه دانست و با اشاره به دیدار روحانی با آیت‌الله سیستانی گفت: این دیدار بسیار مهم و در نوع خود بی‌نظیر بود. ترامپ آرزوی چنین دیداری را د

آیا ایتالیا عامل شکست طرح تعویق برگزیت خواهد بود؟

یک هفته نامه آلمانی با استناد به گفته یک مقام پارلمان اروپا از احتمال شکست طرح تعویق تاریخ برگزیت با مخالفت ایتالیا خبر داد.

کارناوال گل در بجنورد به راه افتاد

بجنورد- ایرنا- کارناوال های گل و گیاه با اِلمان های حجمی گل آرایی شده یکشنبه شب به مناسبت فرا رسیدن نوروز در برخی از خیابانهای شهر بجنورد به راه افتاد.

نخست وزیر انگلیس خواستار تعویق برگزیت شد

لندن – ایرنا – یک هفته پس از رای پارلمان انگلیس به تعویق برگزیت، نخست‌وزیر این کشور در نامه‌ای خطاب به دونالد توسک رئیس شورای اروپا، این درخواست را منتقل کرد.

موافقت اروپا با تعویق در اجرای برگزیت

اتحادیه اروپا با به تعویق افتادن خروج بریتانیا از این اتحادیه موافقت کرد.]]>

مردم سفرهای نوروزی خود را تا پایدار شدن شرایط به تعویق بیندازند

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان بیان کرد: با توجه به شرایط جوی از مردم می خواهیم بسیار احتیاط کنند واگر مسافرتی در پیش دارند آن را به تعویق بیندازند تا هنگامی که شرایط به حالت عادی بازگردد.

هشدار پلیس راهور به مسافران نوروزی؛ سفرهای خود را تا 2 روز دیگر به تعویق بیندازید

گروه استان‌ها_ رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به شرایط نامساعد جوی از مسافران نورزی خواست که سفرهای خود را حداقل تا دور روز آینده به تعویق بیندازند.