توافق ایران، چین و روسیه در مبارزه با مواد مخدر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: تهیه سند ابتکار سه‌جانبه ایران، چین و روسیه در تعمیق روابط سه کشور در حوزه مبارزه با مواد مخدر مؤثر است.مطالب مرتبط

مبارزه جهانی ایران برای جلوگیری از خروج مواد مخدر به سمت اروپا

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بخش زیادی از مبارزه جهانی ایران با مواد مخدر برای جلوگیری از خروج مواد مخدر به سمت اروپا است.

سردار مومنی: تولید «شیشه» به افغانستان منتقل شده است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ایران و اندونزی در مسیر ترانزیت مواد مخدر قرار دارند و هر دو دارای تجارب زیادی در زمینه مقابله با کشت و تولید مواد افیونی غیرقانونی هستند.

ایران و پاکستان در معرض پیامدهای منفی تولید و قاچاق مواد مخدر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ایران و پاکستان از دیرباز دارای روابط برادرانه و دوستانه بوده‌اند، گفت: دو کشور در معرض پیامدهای منفی تولید و قاچاق مواد مخدر قرار دارند.

کشف بیش از ۶۵ کیلو موادمخدر از داخل تریلر

صبح امروز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران موفق به کشف ۶۵ کیلوگرم مواد مخدر شدند.

700 کیلوگرم مواد مخدر در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در انتقال مواد مخدر خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در یک عملیات منسجم 710کیلو گرم تریاک کشف کرد.

20 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:امسال تاکنون 20 تن مواد مخدر در استان کشف شده که از این میزان 15 تن با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شده است.

افزون بر 49 کیلوگرم مواد مخدر در زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان 49 کیلو و 870 گرم تریاک کشف و ضبط کرد.

39 هزار درگیری مسلحانه علیه باندهای موادمخدر

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پس از پیروزی انقلاب تاکنون، 39 هزار فقره درگیری مسلحانه علیه باندهای مواد مخدر به عنوان باندهای تروریسم جهانی از سوی ایران انجام شده است.

19 کیلو گرم تریاک در تنگستان کشف شد

بوشهر-ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: ماموران پلیس با توقیف یک دستگاه سواری پراید در شهرستان تگستان 19 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

20 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف 20 تن مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: از این میزان کشفیات 15 تن آن با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر کشف شده است.

انتصاب سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش

سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش منصوب شد.

710 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان جمعه شب در عملیاتی منسجم 710کیلو گرم تریاک از سوداگران مرگ کشف کرد.

ایران و ترکیه بر مبارزه با گروه های تروریستی تاکید کردند

تهران- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفت و گوی تلفنی با همتای ترکیه ای خود بر اهمیت همکاری های دوجانبه در منطقه برای مبارزه با گروه های تروریستی و قاچاقچیان مواد مخدر تاکید کرد.

316 کیلوگرم تریاک در البرز کشف شد

کرج - ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از کشف 316 کیلوگرم مواد مخدرتریاک درشهرستان فردیس این استان خبرداد.

۱۸ تا ۲۵ سالگی؛ اوج مصرف مواد مخدر بین جوانان

بررسی و تحقیقات میدانی از مصرف مواد مخدر میان جمعیت عادی نشان می‌دهد که گستره مصرف مواد در میان گروه‌های سنی جوان بیشتر از افراد بزرگسال است.

قاچاقچی مواد مخدر با بیش از 13 کیلو مواد مخدر در دام پلیس قزوین

همکاری های دوجانبه در راستای مبارزه باگروه‌های تروریستی ضروری است

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در گفتگو با همتای ترکیه ای خود گفت:همکاری‌های دو جانبه در منطقه در راستای مبارزه با گروه‌های تروریستی، قاچاقچیان مواد مخدر ضروری است.

پاکستان نظارت بر جریان قاچاق در مرز با ایران را تشدید کند

تهران- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: انتظار داریم که پاکستان با تشدید کنترل در استان‌های هم‌مرز ایران، با نیروهای ما همکاری نزدیکی داشته باشند تا جریان قاچاق از این مسیر کنترل شود.

رتبه اول استانی شهرستان دنا در کشفیات مواد مخدر

شهرستان دنا امسال رتبه اول را در زمینه کشف مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد به خود اختصاص داد.

کشف و ضبط 4.5 تن مواد مخدر در لرستان طی امسال

‌فرمانده انتظامی لرستان از کشف و ضبط 4.5 تن مواد مخدر در استان خبر داد.