تشکل های صنفی می توانند همراه دولت در شرایط کنونی اقتصادی باشند
مطالب مرتبط

تشکل های صنفی می توانند همراه دولت در شرایط کنونی اقتصادی باشند

احمدرضا براتی: تشکل‌های صنفی فوتبال می‌توانند به تلطیف فضای فوتبال و نزدیکی داوران و مربیان کمک کنند

احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال معتقد است که تشکل‌های صنفی مانند کانون مربیان و اتحادیه داوران در زمان بروز مشکل میان مربیان و داوران، می‌توانند به حل موضوع کمک کنند.

ائمه جمعه در شرایط کنونی جنگ اقتصادی امید آفرین باشند

همکاری و تعامل بین دولت و ائمه جمعه و کمک کردن به دولت از جمله مباحث نشست مشترک مشاور وزیر کشور وائمه جمعه استان یزد اعلام شد.

پرداخت یارانه غیر نقدی، بهترین گزینه در شرایط اقتصادی کنونی

یک کارشناس اقتصادی پرداخت یارانه غیر نقدی در شرایط کنونی را گزینه‌ای بهتر برای مردم دانست

لزوم ایجاد بازدارندگی در مقابله با جنگ اقتصادی

امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت تبیین و تحقق شعار «رونق تولید»، گفت: ایجاد بازدارندگی در مقابله با جنگ اقتصادی مهمترین وظیفه دولت در شرایط کنونی است.

واعظی :دست در دست هم برای عبور از مشکلات اقتصادی

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در شرایط کنونی کشور همه باید به هم کمک کنیم تا مسائل اقتصادی حل شود.

دولت حق دخالت در اموال تامین اجتماعی را ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد شدید از اظهاراتی که بر واگذاری بنگاه‌های اقتصادی شستا به بخش خصوصی تاکید دارد، گفت: اصولا این دوستان بر مبنای کدام ماده حقوقی می‌توانند ثابت کنند که بنگاه اقتصادی بخش خصوصی را می‌توان به بخش خصوصی واگذار کرد؟]]>

تظاهرات در صربستان با هدف تغییر دولت

بلگراد-ایرنا- احزاب مخالف دولت و رئیس جمهوری صربستان در چهار ماه گذشته با ادعای نبودن آزادی رسانه ای، رفاه و معضلات اقتصادی در کشور و با هدف برکناری دولت کنونی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی تظاهرات متعددی را آغاز کرده اند.

تشکل‌های کارگری مهمان نمایشی با موضوع کارگران می‌شوند/ اجرای ویژه ماشینری برای انجمن‌های صنفی کارگری

نمایش ماشینری به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری، پنجشنبه ۲۳ اسفند میزبان هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگری استان تهران و جمعی از کارگران خواهد بود.]]>

جزیره‌ای عمل کردن مشکلی را حل نمی‌کند/صادرات حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی است

استاندار فارس با انتقاد از رخوت و سستی و بی‌انگیزگی حاکم بر صادرات در استان فارس بر لزوم علت‌یابی این موضوع و رفع آن تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی صادرات حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی است که باید با جدیت در دستور کار قرار بگیرد.]]>

کمترین بحران‌های صنفی و کارگری را در شهرستان ری داشتیم

:در حوزه مسائل اقتصادی و بحران های کارگری به رغم وجود بیشترین واحدهای صنعتی و صنفی در شهرستان، خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده کمترین بحران های صنفی و کارگری را داشتیم و همواره سعی کردیم در کنار این مجموعه ها به عنوان یک حامی و پشتیبان عمل کنیم.

باید ساز و کاری ایجاد شود تا ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور بازگردد

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه بخش خصوصی باید فعال و پویا باشد تا بتواند عوارض، بیمه و مالیات پرداخت کند، بر ضرورت تعامل و ایجاد فهم دوطرفه میان بخش‌های دولتی و خصوصی در راستای رفع موانع و مشکلات از مسیر فعالیت‌های اقتصادی در شرایط کنونی کشور تاکی

پیشنهاد پرداخت یارانه غیرنقدی/بودجه یارانه 10 هزار میلیارد تومان کسری دارد

یک کارشناس اقتصادی پرداخت یارانه غیر نقدی در شرایط کنونی را گزینه‌ای بهتر برای مردم دانست.

ائمه جمعه در تریبون نماز، کمک یار دولت باشند

یزد - ایرنا- مشاور وزیر کشور در امور روحانیون گفت: همکاری بین دولت و ائمه جمعه برای تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی ضروری است و امامان جمعه در تریبون های نمازجمعه، کمک یار دولت باشند.

روحانی: لعنت به کسی بگویید که این شرایط اقتصادی را بوجود آورده

حسن روحانی در آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۹۷ با کنایه به توطئه‌های دشمنان گفت: هر چه لعنت دارید بر کسی لعنت کنید که این شرایط را برای کشور به‌وجود آورد.

عقب ماندگی جدی در حوزه پهن‌باند ثابت

دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اشاره به عقب‌ماندگی جدی در حوزه پهن‌باند ثابت و لزوم ایجاد شرایط برای سرمایه‌گذاری گفت: اگر دولت بخواهد شرایط را برای سرمایه‌گذار فراهم کند، طبیعی است که در آن باید تضامین و مشوق‌های لازم فراهم باشد که سرمایه‌گذار حاضر

ایران و عراق تصمیم گرفته‌اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران و عراق تصمیم گرفته اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند، گفت: روابط ما بر پایه احترام، اعتماد و منافع متقابل شکل گرفته است.

میانگین سن روسای دانشگاهها ۱۰ سال جوان تر شده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع نمایندگان تشکل‌های صنفی، سیاسی و علمی گفت: در انتصابات یک سال و نیم گذشته، رؤسای دانشگاه‌ها متوسط ۱۰ سال نسبت به پیشینیان خود جوان‌تر هستند.

شرایط جدید امروز بخاطر سیاست‌های دولت نیست/ با یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه کشور مواجهیم

ظریف: ایران و عراق می‌توانند رکن امنیت منطقه باشند