بیانیه گام دوم انقلاب باید به مطالبه عمومی تبدیل شود

رشت- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر عدم برخورد سلیقه ای و جناحی با پیام گام دوم انقلاب، گفت: این بیانیه باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.مطالب مرتبط

بیانیه گام دوم انقلاب باید به مطالبه عمومی تبدیل شود

رشت- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر عدم برخورد سلیقه ای و جناحی با پیام گام دوم انقلاب، گفت: این بیانیه باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.

بیانیه گام دوم انقلاب تبدیل به گفتمان شود

گرگان - ایرنا - فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت که صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای استمرار و تکمیل وصیت نامه سیاسی الهی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بوده و باید تبدیل به گفتمان شود.

‌‌بیانیه گام دوم انقلاب تلاش نخبگان برای تبدیل دانایی به توانایی است‌

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: پیام مهم بیانیه گام دوم انقلاب تلاش جامعه نخبگانی کشور در تبدیل دانایی به توانایی در همه حوزه‌ها است.

امام جمعه بوشهر :بیانیه گام دوم انقلاب گفتمان غالب جامعه شود

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باتوجه به اهمیت اهداف و محورهای بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شد این مهم باید در جامعه به گفتمان غالب تبدیل شود.

بیانیه گام دوم انقلاب باید عملیاتی و اجرایی شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کار بیانیه گام دوم انقلاب، فقط با حمایت و تببین انجام نمی شود بلکه باید در حوزه عملیاتی و اجرایی نیز به آن توجه شود.

یزد| محوریت برنامه‌ها در سال 98 باید براساس بیانیه "گام دوم انقلاب " باشد

مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری یزد با بیان اینکه محوریت برنامه‌ها در سال 98 باید بیانیه "گام دوم انقلاب " باشد گفت: در برگزاری یادواره‌های شهدا باید به سمت نوآوری و ابتکار برویم.

ارومیه| بیانیه" گام دوم" مسیر چند دهه پیش روی انقلاب را ترسیم می‌کند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: بیانیه گام دوم مسیر چند دهه پیش روی انقلاب را ترسیم می‌کند بنابراین بخش‌های مختلف نظام باید در پیاده‌سازی این بیانیه هم راستا با هم تلاش کنند.

بیانیه گام دوم باید به برنامه عملیاتی تبدیل شود

فرمانداران بیانیه گام دوم را به برنامه اجرایی تبدیل کنند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس با تاکید بر اینکه حرکت رو به جلو و تمدن سازی نیازمند رعایت شاخصه‌هایی است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تببین فرموده‌اند، گفت: انتظار است فرمانداران با هماهنگی دستگاه های اجرایی این بیانیه را به برنامه اجرایی تبدیل کنند.

بیانیه گام دوم انقلاب، مانیفست اندیشه‌ای برای همه نهادهاست

تهران- ایرنا- رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به همگامی برنامه‌های این سازمان با بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: سازمان پژوهش و همه بخش‌های علمی، فرهنگی و تربیتی جامعه باید بیانیه گام دوم را به عنوان یک «مانیفست اندیشه‌ای» مورد توجه قرار بدهند

بیانیه گام دوم نباید دچار روزمرگی وسیاست زدگی شود

نماینده جوانان امضاء کننده نامه به رهبر معظم انقلاب، با تاکید بر اینکه جوانان، محور اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند، ادامه داد: جوانان نقش موثری در تحول دارند. مهمترین تحول باید در نیروی انسانی شکل بگیرد و حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند جوانان پرشور و مت

اصفهان| حاجی دلیگانی: بیانیه گام دوم انقلاب به دور از هیاهوی تبلیغاتی اجرایی شود

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم و نهاد‌ها باید در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به دور از هیاهوی تبلیغاتی تلاش کنند.

بیانیه گام دوم انقلاب منشور فعالیت‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در فارس باشد

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: بیانیه گام دوم انقلاب باید منشور فعالیت ستاد هفته هنر انقلاب اسلامی در استان باشد. 

توجه بیانیه گام دوم انقلاب به فرهنگ، فراگیر است

مشهد- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در مجموعه اجزای بیانیه گام دوم انقلاب بر عقلانیت، فرهنگ و مبنا و پایه بودن آن توجه فراگیر شده و این امر در این بیانیه کاملا مشهود است.

بیانیه گام دوم انقلاب به فرهنگ توجه فراگیر کرده است

مشهد- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در مجموعه اجزای بیانیه گام دوم انقلاب بر عقلانیت، فرهنگ و مبنا و پایه بودن آن توجه فراگیر شده و این امر در این بیانیه کاملا مشهود است.

سال۹۸ سرآغاز دهه پنجم انقلاب و عمل به بیانیه «گام دوم انقلاب» است

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با صدور پیامی نوروزی گفت: مهم‌ترین خصوصیت سال ۹۸ آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی است که بیانیه گام دوم انقلاب تصویری روشن برای پیمودن این مسیر پرافتخار است.

باید در گام دوم انقلاب بیش از گذشته به قرآن پناه ببریم

کرمانشاه - ایرنا - معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه کشور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: باید همه تلاش کنیم در حد استطاعت، قرآن را از مهجوریت درآوریم و در گام دوم انقلاب بیش از گذشته به آن پناه ببریم.

در گام دوم انقلاب باید بیش از گذشته به قرآن پناه ببریم

کرمانشاه - ایرنا - معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه کشور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: باید همه تلاش کنیم در حد استطاعت، قرآن را از مهجوریت درآوریم و در گام دوم انقلاب بیش از گذشته به آن پناه ببریم.

مطالبه حقوق مردم خوزستان از صنایع بزرگ اقتصادی در سال 98 پیگیری می‌شود

امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه محوریت کارها در سال 98 باید براساس جلوگیری از بروز بحران باشد، گفت: در سال 98 همه باید به استان کمک کنیم تا جهش‌هایی برای مطالبه حقوق مردم در بخش نفت، پتروشیمی، فولاد و سایر شرکت‌های بزرگ اقتصادی داشته باشیم.

توجه ویژه به فرهنگ در بیانیه گام دوم انقلاب

در مجموعه اجزای بیانیه گام دوم انقلاب بر عقلانیت، فرهنگ و پایه بودن آن توجه فراگیر شده و این امر در این بیانیه کاملا مشهود است.