دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تداوم انقلاب در مسیر اصلی خود طی ۴۰ سال گذشته، گفت: دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند.مطالب مرتبط

دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تداوم انقلاب در مسیر اصلی خود طی ۴۰ سال گذشته، گفت: دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند.

دستان دشمن خالی تر از هر زمان دیگری است

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه دستان دشمن امروز خالی تر از هر زمان دیگری است ، اظهار کرد : امروز استکبار جهانی با استفاده از تمامی امکانات رسانه ای به دنبال ارائه تصویر غیر واقعی مورد نظر خود از انقلاب و نظام اسلامی ایران به همگان است و نیاز امروز ما همت ه

درست فکر و عمل کنیم

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: وقتی قرار است دشمن از امکانات حداکثری خودش علیه ایران استفاده کند باید ما هم درست فکر کنیم و عمل کنیم.

امام جمعه بیرجند: با عمل به گام دوم انقلاب دشمن را پشت سر بگذاریم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که در کشورهای اسلامی و ایران برخی افراد سخنانی به نفع دشمن حرف می‌زنند گفت: با عمل به گام دوم انقلاب دشمن را پشت سر بگذاریم.

دشمن به دنبال انحراف مسیر انقلاب است

شهرکرد- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن به دنبال انحراف مسیر انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی با وجود تمام تهدیدها، آسیب‌ها و توطئه های دشمن به پیش رفته است.

اقتصاد، اولویت نخست دشمن در ضربه زدن به ملت ایران است

استفاده از امکانات امنیتی لبنان برای بازگشت آوارگان سوری

بیروت - ایرنا - رئیس دستگاه امنیتی لبنان روز جمعه تاکید کرد در هماهنگی با سوریه همه امکانات این دستگاه را برای تسهیل در بازگشت آوارگان سوری به کشورشان به کار خواهد گرفت.

قصد پنتاگون برای توسعه توان موشکی خود علیه روسیه و چین

وزارت دفاع آمریکا در بودجه دفاعی سال مالی آینده بودجه قابل توجهی برای خرید بیش از 10 هزار موشک هدایت شونده برای استفاده احتمالی در آینده در مقابل توان نظامی روسیه و چین، در نظر گرفته است.

استفاده از امکانات سخت افزاری هوشمند برای کاهش آسیب محیط بانان

گرگان- فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست گفت: برای کاهش درگیری، تلفات و جان باختن محیط بانان و متخلفان، چاره ای جز حرکت به سوی استفاده از فن آوری های نوین و هوشمند نداریم.

آیت‌الله ‌یزدی: دشمن تلاش می‌کند به قداست قم ضربه بزند/انتقاد از وضعیت حجاب در جامعه

گروه استان‌ها ـ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دشمن درصدد است از طریق فضای مجازی، ارتباطات خانوادگی را آسیب بزند و ما باید سعی کنیم ارتباطات خانواده‌ها را بر اساس معارف اسلام تقویت کنیم.

امکانات بیشتری برای امداد به مناطق سیل‌زده گسیل شود

تهران- ایرنا- در پی حادثه سیل ویرانگر در استان های گلستان و مازندران و نیاز مبرم سیل‌زدگان به کمک های نیروهای مسلح، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستور دادند امکانات بیشتری برای امداد به این مناطق گسیل شود.

امام جمعه رشت: دشمن نتوانسته مردم را از انقلاب دور کند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به دسیسه ها و برنامه ریزی های متعدد مخالفان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی گفت: دشمن با همه تلاش ها ، نتوانسته مردم را از جریان انقلاب دور کند.

همه امکانات برای کمک به سیل زدگان بکار گرفته شود

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم بسیج امکانات برای امدادرسانی به سیل زدگان استان‌های مازندران و گلستان تاکید کرد

جهانگیری:همه امکانات برای کمک به سیل زدگان بکار گرفته شود

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم بسیج امکانات برای امدادرسانی به سیل زدگان استان‌های مازندران و گلستان تاکید کرد.

بسیاری از ساختمانهای شاخص شهرداری اصفهان بدون استفاده مانده است

اصفهان- عضو شورای شهر اصفهان گفت:شهرداری اصفهان بایدسال آینده از فضاها و امکانات شهری مثل ساختمان جهان‌نما و باشگاهای شهرداری که باوجود هزینه‌های بالا بدون استفاده مانده است استفاده کند.

قلعه نویی در اهواز: فکر کردم 30 دقیقه بازی کردم؛ 4 داور خیلی به من ضربه زدند

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: وقتی بازی تمام شد فکر کردم اندازه 30 دقیقه بازی کردیم و نهایت لذت را از این بازی بردم. این فضا و امکانات در خوزستان با وجود فردی چون افشین قطبی می تواند برای خوزستان مثمر ثمر واقع شود.

همه با تمام امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند

وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی با همه امکانات برای کمک به مردم سیل زده، پای کار هستند، گفت: دولت خسارات ها را جبران خواهد کرد.

جهانگیری: همه امکانات برای کمک به سیل زدگان بکار گرفته شود

معاون اول رییس جمهوری با بیان این که همه امکانات برای کمک به سیل زدگان به کار گرفته شود، تاکید کرد: استانداران و دستگاه‌های اجرایی آماده مقابله با حوادث طبیعی باشند.

شتاب روند توسعه بانه مستلزم استفاده از همه امکانات و منابع شهرستان است

اتکا به توان داخلی و قطع امید از دشمن راه‌حل پیروزی در جنگ اقتصادی است