واریز ۱۰ درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت

سمنان-معاون پارلمانی وزیر ارشاد اسلامی گفت: در سال ۹۸ مجلس مکلف است تا نسبت به واریز ۱۰ درصد از بهای بلیط‌های کنسرت در کلان شهرها به خزانه دولت اقدام کند.مطالب مرتبط

واریز ۱۰ درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت

سمنان-معاون پارلمانی وزیر ارشاد اسلامی گفت: در سال ۹۸ مجلس مکلف است تا نسبت به واریز ۱۰ درصد از بهای بلیط‌های کنسرت در کلان شهرها به خزانه دولت اقدام کند.

واریز ۱۰ درصد درآمد کنسرت‌ها به خزانه

واریز 10 درصد از درآمد بلیط فروشی اجراهای صحنه ای (کنسرت) در کلان شهرها به خزانه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصویب شد.

اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد گفت: 10 درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت واریز می‌شود.

انتقاد از تصویب قانون واریز بخشی از درآمد کنسرت‌ها به خزانه

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی در پی تصویب قانون تکلیف مجلس به وزارت ارشاد برای واریز بخشی از درآمد کنسرت‌ها به خزانه بیانیه‌ای را منتشر کرد.

10درصد درآمد بلیت فروشی اجراهای صحنه ای به خزانه تخصیص یافت

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قانون پرداخت ١٠ درصد از درآمد بلیت فروشی اجراهای صحنه ای (کنسرت) در کلان شهرها به حساب خزانه در مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

10درصد درآمد بلیت فروشی اجراهای صحنه ای به خزانه تخصیص یافت

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قانون پرداخت ١٠ درصد از درآمد بلیت فروشی اجراهای صحنه ای (کنسرت) در کلان شهرها به حساب خزانه در مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

بیانیه انجمن صنفی هنرمندان موسیقی/اعتراض به واریز سهم ۱۰ درصدی اجراهای صحنه به خزانه دولت

آغاز پیش فروش بلیط های نوروزی قطار رشت – مشهد

مدیر کل راه آهن شمال 2 : پیش فروش بلیط نوروزی قطار مسیر رشت - مشهد و برعکس آغاز شد.

واکنش وزیر راه به گرانفروشی بلیط توسط برخی ایرلاین‌ها

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه شرکت‌های هواپیمایی نباید بلیط را بالاتر از دامنه قیمت اعلام شده از سوی سازمان هواپیمایی به فروش برسانند، گفت: مردم در صورت مشاهده قیمت‌های بالا مراتب را جهت پیگیری گزارش دهند.

ملی شدن نفت، بحث استقلال بود نه اقتصاد/ مصدق همیشه مشروطه‌خواه بود/ شوروی برای جلوگیری از فروش نفت ایران به ژاپن سی درصد قیمت نفتش را پایین‌تر آورد

تکمیل همایون معتقد است که نقطه کانونی هدف مرحوم مصدق از دنبال کردن بحث ملی شدن صنعت نفت، دنبال کردن استقلال سیاسی بود و افزایش درآمد ایران از عواید فروش نفت را هدف مهمی نمی‌دانست.]]>

چهار نکته‌ی مهم برای رزرو بلیط هواپیما

شاید شما هم یادتان باشد که برای رزرو بلیط هواپیما چقدر سختی می‌کشیدیم! اگر فقط می‌خواستیم بلیطی داخلی به‌عنوان‌مثال از تهران به اصفهان رزرو کنیم، مقدار زیادی از وقتی که از طریق پرواز می‌توانستیم ذخیره کنیم را باید به خرید بلیط اختصاص می‌دادیم. ]]>

۵ درصد درآمد پژوهشگاه پلیمر؛ صرفِ رسیدنِ به تراز بین المللی

رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی: ۵ درصد از درآمد اختصاصی پژوهشگاه برای رسیدن به تراز بین المللی در سال ۱۴۰۴ اختصاص یافت

بیشترین سوانح جاده ای آذربایجان غربی در نزدیکی شهرها رخ می دهد

ارومیه - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: 70 درصد سوانح جاده ای استان در 30 کیلومتری ورودی شهرها رخ می دهد.

چه کنسرت‌هایی در نوروز برگزار می‌شوند؟

تعطیلات نوروز ۹۸ با برگزاری کنسرت‌هایی متفاوتی همراه می‌شود که اکثر قریب به اتفاق آن‌ها کنسرت‌های پاپ هستند.

رئیس جمهوری: حمایت از دارندگان درآمد ثابت اولویت دولت است

بوشهر - ایرنا - رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت در این شرایط سخت با همه توان در کنار ملت خواهد بود، گفت: اولین حمایت که در بودجه سال آینده نیز پیش بینی شده، برای دارندگان درآمد ثابت و همچنین اقشاری است که در فشار هستند.

مستر خرید بلیط ارزان هواپیما با ترانسفر رایگان

امکان رزرو بلیط هواپیما،قطار یا اتوبوس یکی از سرویس‌های مهم است که از طریق آژانس‌های گردشگری عرضه شده و اگر این رزرو، آنلاین و اینترنتی صورت گیرد باعث افزایش مخاطبان و راحتی مسافران می‌شود.

اداره اوقاف قم به دنبال کسب درآمد از طریق فروش قبر نیست

برنامه دولت برای اتمام پروژه‌های گازرسانی به روستاها چیست؟

توسعه‌ گازرسانی به نقاط روستایی و شهری یکی از اهداف دولت یازدهم و دوازدهم بود که در راستای این هدف تاکنون ۸۰ درصد جمعیت روستایی و بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری ایران، از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند؛ طبق وعده مسئولان قرار است تا پایان دولت دوازدهم، ۹۹ درصد از

رشد اندک معاملات مسکن

داده‌های خام از معاملات مسکن شهر تهران حاکی از آن است که خرید و فروش در آخرین ماه از سال ۱۳۹۷ حدود ۱۰ درصد نسبت به بهمن ماه افزایش داشته اما نسبت به سال‌هایی که اوضاع خرید و فروش بهتر بود حدود ۲۵ درصد کاهش نشان می‌دهد.

واریز بخشی از معوقات فرهنگیان از ۵ فروردین

قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش از پیگیری‌های انجام شده و مساعدت مدیران سازمان برنامه و خزانه برای پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان از ۵ فروردین به حساب آنها خبر داد.