بندر صیادی و گردشگری «بریس» پاکسازی شد

چابهار - بندر صیادی و گردشگری «بریس» شهرستان چایهار با مشارکت اقشار مختلف مردم و صیادان به مناسبت آغاز سال نو پاکسازی شد.مطالب مرتبط

بندر صیادی و گردشگری «بریس» پاکسازی شد

چابهار - بندر صیادی و گردشگری «بریس» شهرستان چایهار با مشارکت اقشار مختلف مردم و صیادان به مناسبت آغاز سال نو پاکسازی شد.

طرح نوروزی گردشگری آبی در بندر خرمشهر آغاز شد

آبادان - ایرنا - مدیرکل بندر و‌دریانوردی خرمشهر از آغاز طرح نوروزی گردشگری آبی در آبراه اروند و کارون خبر داد و گفت: 11 شناور و 200 قایق موتوری در طرح گردشگری دریایی نوروز 98 بندر خرمشهر فعالیت دارند.

صبح امروز 24 اسفند ماه، همزمان با سراسر کشور با هدف پاکسازی سواحل، انجمن سفیران محیط زیست به همراه جمعی از مردم و مسئولین با اجرای طرح سین هشتم به پاکسازی خور تیمور واقع در بندر امام خمینی پرداختند.]]>

دوستداران طبیعت اماکن گردشگری چالدران را پاکسازی کردند

ارومیه - ایرنا - دوستداران طبیعت و میراث فرهنگی در آستانه سفرهای نوروزی، اطراف محوطه‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی شهرستان چالدران را پاکسازی کردند.

پاکسازی بناهای تاریخی مهریز/۴۴ قلعه تاریخی در مهریز شناسایی شد

یزد ـ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز گفت: امروز با مشارکت و همکاری مردم، بناهای تاریخی مهریز در آستانه سال نو از وجود زباله پاکسازی می‌شود.

پاکسازی منطقۀ گردشگری نارک از زباله های

فضای مسجد جامع ارومیه برای مسافران نوروزی پاکسازی شد

ارومیه - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: با حضور جمعی از حافظان آثار تاریخی مسجد جامع ارومیه پاکسازی و این مسجد تاریخی آماده میزبانی از میهمانان نوروزی شد.

ماهشهر با 10جاذبه گردشگری نوروز میزبان مسافران است

آبادان - ایرنا - بندر ماهشهر در فاصله 100 کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان با 10 جاذبه متنوع گردشگری بستری بکر و مناسب برای گردشگران و میهمانان نوروزی فراهم کرده است.

فرماندار: گردشگری مذهبی در آستارا تقویت شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا با اشاره به رجوع شمار زیاد گردشگران به بقاع متبرکه این شهرستان، بر توسعه امکانات لازم و رونق گردشگری مذهبی در آن تاکید کرد.

رودخانه های جنوب میزبان گردشگران

طرح نوروزی گردشگری آبی در بندر خرمشهر آغاز شد.

ایمنی شناورهای گردشگری خرمشهر ارتقاء می یابد

آبادان - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر از ارتقاء ایمنی شناورهای متقاضی فعالیت در حوزه گردشگری نوروز 98 در سطح اروند و کارون خبر داد.

راه‌اندازی ‌تاکسی تلفنی گردشگری در بندر چابهار

‌شهردار چابهار گفت: اولین تاکسی تلفنی گردشگری برای رفاه گردشگران و درآمد زایی بومیان در این شهرستان راه اندازی شد.

پاکسازی تفرجگاه‌های دهستان خسروشیرین

جمعی از طبیعت دوستان روستای خسروشیرین تفرجگاه‌های این روستا را از زباله پاکسازی کردند.

پاکسازی شانزه‌لیزه از آثار مخرب اعتراضات جلیقه زردها

پس از تظاهرات مخرب جلیقه زردهای خشمگین در هجدهمین شنبه، مسوولان پاریس برای تمیزی و پاکسازی خرابی‌های به بار آمده در یکی از خیابانهای زیبای جهان دست به کار شدند.

پاکسازی خیابان انقلاب از دستفروشان کتاب

رییس پلیس پایتخت از پاکسازی و ساماندهی پیاده راه محدوده میدان انقلاب تا چهارراه ولیعصر(عج) از دستفروشان کتاب خبر داد.

طرح پاکسازی ورودی های شهر خلخال اجرا شد

اردبیل - ایرنا - طرح پاکسازی و تنظیف ورودی های شهرهای خلخال روز شنبه با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد و حضور شهروندان اجرا شد.

چابهار، قلب تپنده اقتصاد و گردشگری آماده استقبال ازگردشگران

چابهار- ایرنا- چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی ایران و قلب تپنده اقتصاد و گردشگری با آب و هوای مطلوب، سواحل وچشم ‌اندازهای زیبا، آثار تاریخی و فرهنگی، بازارهای سنتی و مدرن و دهها جاذبه دیگر آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است.

پاکسازی اطراف شهر نیک آباد از زباله

بیش از 100 عضو کنگره 60 در استان اصفهان در اقدامی نمادین اطراف شهر نیک آباد جرقویه سفلی را از زباله پاکسازی کردند.

پاکسازی تالاب پیرسلمان اسدآباد

محوطه تالاب پیرسلمان در کنار امام زاده پیرسلمان اسدآباد با حضور اهالی روستای لک لک برای استقبال از میهمانان نوروزی پاکسازی شد.

پاکسازی محدوده پلیس راه همدان

دوستداران محیط زیست امروز، محدوده پلیس راه همدان - تهران را پاکسازی کردند.