شهدا سند دفاع ملت ایران از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

مشهد- فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع) گفت: شهدا سند پرافتخاری هستند که ثابت می‌کنند ملت ما در سخت‌ترین شرایط از ارزش‌های انقلاب دفاع می‌کنند.‌مطالب مرتبط

خانواده‌های شهدا پشتوانه‌های انقلاب هستند

کاشان - مشاور عالی فرمانده ناجا ضمن اشاره به اهمیت بالای دهه پنجم انقلاب اسلامی گفت: خانواده‌های شهدا پشتوانه‌های انقلاب هستند.

یادمان‌های دفاع مقدس مهران؛ میعادگاه مسافران نوروزی

یادمان‌های دفاع مقدس مهران، میعادگاه مسافران نوروزی است که زائرانش در آن با شهدا تجدید پیمان می‌بندند تا حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی باشند.

خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است

همدان- ایرنا- استاد حوزه علمیه تهران گفت: خون مطهر شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است و امروز به واسطه رشادت ها و از خودگذشتگی شهدا است که انقلاب پس از چهل سال به رشد و بالندگی رسیده است.

خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه راه شهدای ما راه امام‌حسین(ع) و شمشیر دستشان همان اسلحه آنها بوده است ‌گفت: خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی ایران است.

نماز جمعه بهترین سنگر برای دفاع از آرمان‌های انقلاب است

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین نماز جمعه بهترین سنگر برای دفاع از آرمان‌های انقلاب است.

‹‹ تمدن سازی نوین اسلامی» در نگاه رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب در بیانیه مهم گام دوم انقلاب، به ورود انقلاب اسلامی ایران به دومین مرحله‌‌ خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی اشاره و بر لزوم نزدیک کردن انقلاب به آرمان بزرگش یعنی ایجاد تمدّن نوین اسلامی تاکید می‌کنند.

یزد| اشتراکات آرمان‌های انقلاب و قیام امام حسین(ع) تبیین شود

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام امام حسین(ع) است گفت: اشتراکات آرمان‌های انقلاب و قیام امام حسین(ع) تبیین شود.

تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا در گلستان شهدای اصفهان

استاندار اصفهان صبح امروز در نخستین روز سال جدید، با حضور در گلستان شهدای اصفهان، با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدید میثاق کرد.

بهار 98 -125| تحویل سال در کنار شهدا؛ مردم ایران سنگ تمام گذاشتند

مراسم تحویل سال همراه با برگزاری برنامه‌های مختلف باحضور مردم استان های مختلف به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران در یادمان های دفاع مقدس و معراج شهدا برگزار شد.

دستاوردهای ایران و انقلاب مدیون شهدا است

اهواز- رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه عزت، شرف، دستاوردهای ایران و انقلاب مدیون شهدا است.

پیدایش و استمرار این انقلاب مرهون خون شهدا است

سخنگوی شورای نگهبان گفت: پیدایش و استمرار این انقلاب مرهون خون شهدا است؛ چنانچه قبل از انقلاب، این شهدا بودند که با خون خود انقلاب را به ثمر رساندند، و در ادمه نیز شهدای دوران جنگ تحمیلی و همچنین شهدایی که در سال‌های اخیر به عنوان مدافعین حرم جان خود را

حجت‌الاسلام رستمی: بزرگ‌ترین برکت شهدا ماندگاری انقلاب اسلامی است

رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از بزرگ‌ترین برکت شهدا را ماندگاری انقلاب اسلامی معرفی کرد.

تغییر حال و سال هزاران نفر در یادمان‌های دفاع مقدس

یادمان‌های دفاع مقدس و گلزار شهدا در آبادان و خرمشهر میزبان مردمی بودند که سال نو را کنار شهدا تحویل گرفتند.

شورجه: چهره سال هنر انقلاب باید به آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند باشد

موزه دفاع مقدس گرگان در مدت ۲ سال تکمیل می شود

گرگان- استاندار گلستان با بیان این که موزه های دفاع مقدس و مراکز فرهنگی احیاگر فرهنگ شهدا برای نسل های بعد هستند، گفت: موزه دفاع مقدس گرگان را ظرف مدت دو سال تکمیل می کنیم.

شمقدری: برای آرمان‌های انقلاب کار جدی در تلویزیون انجام نشده است

کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه آرمان‌خواهی نظام و انقلاب در تلویزیون و سینما در غربت است، گفت: ممکن است در آینده برای گام‌دوم انقلاب کار جدی نشود همان‌طور که برای بسیاری از آرما«‌های انقلاب کار جدی روی آنتن ندیده‌ایم.

تحریم های اقتصادی علیه ایران برمقاومت وایستادگی مردم تاثیری ندارد

سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: کشورهایی که حامی تحریم اقتصادی ایران هستند شناخت کاملی از ملت ما ندارند و نمی دانند این مردم تا پایان جان از آرمان های اسلام و انقلاب پاسداری م

دیدار نماینده ولی فقیه با خانواده شهدا در سنندج

خانواده شهدا با تحمل سختی‌ها ارزش‌های انقلاب را به نسل امروز انتقال داده اند و اینگونه است که صبر و استقامت خانواده شهدا کمتر از رشادت شهدا نیست.

تکمیل فاز دوم موزه دفاع مقدس گلستان ظرف دو سال آینده

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه شهدا حقی بر گردن همه دارند، گفت: موزه‌های دفاع مقدس و مراکز فرهنگی در واقع باید احیاگر فرهنگ شهدا برای نسل‌های بعد باشند.

پناهیان:بعضی فیلم‌های دفاع مقدس تابوت شهدا را به رگبار می‌بندند

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه برخی فیلم‌ها تابوت شهدا را به رگبار می‌بندد، گفت: هر نوجوانی که از پای فیلم دفاع مقدس بلند شد اما احساس نصرت الهی را در دفاع مقدس پیدا نکرد، آن فیلم سیاه و منفی است و ایجاد یأس می‌کند.