نرخ بیکاری استان کرمان ۱۱.۵ درصد است

کرمان - استاندار کرمان نرخ بیکاری این استان را ۱۱.۵ درصد ذکر کرد و گفت: دولت توان سرمایه‌گذاری برای رفع مشکلات اشتغال را ندارد.مطالب مرتبط

نرخ بیکاری استان کرمان ۱۱.۵ درصد است

کرمان - استاندار کرمان نرخ بیکاری این استان را ۱۱.۵ درصد ذکر کرد و گفت: دولت توان سرمایه‌گذاری برای رفع مشکلات اشتغال را ندارد.

ورود مسافران نوروزی به استان کرمان 48 درصد افزایش یافت

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به سفرهای نوروزی در آغاز سال نو گفت: تعداد مسافران ورودی به این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 48 درصد افزایش نشان می دهد.

نرخ بیکاری ترکیه به ۱۳.۵ درصد افزایش یافت / بیشترین میزان ۹ ساله

نرخ بیکاری ترکیه به ۱۳.۵ درصد جهش کرده است که بالاترین سطح آن در ۹ سال اخیر است. این جدیدترین نشانه از تاثیر منفی بحران ارزی سال گذشته بر اقتصاد ترکیه است.

تصادفات جاده‌ای در کرمان 10 درصد کاهش یافت

فرمانده پلیس‌راه شمال استان کرمان با اشاره به کاهش 10 درصدی تصادفات و تلفات جاده‌ای در استان کرمان گفت: با این وجود در 11 ماه امسال بالغ بر 500 کشته و حدود 4 هزار نفر مجروح در جاده‌های استان کرمان داشتیم.

40 درصد ارزش افزوده معادن کشور متعلق به معادن استان کرمان

استاندار کرمان گفت : استان با توجه به ظرفیت و پتانسیل ها در جایگاه های خوبی قرار دارد و در حوزه معدن 40 درصد از ارزش افزوده معادن کشور متعلق به استان کرمان است.

نرخ بیکاری انگلیس در پایین‌ترین سطح ۴۴ سال اخیر

در سه ماهه منتهی به ژانویه ۲۰۱۹، نرخ بیکاری انگلیس به ۳.۹ درصد کاهش یافت.

97 درصد اعتبار هزینه‌ای استان کرمان تاکنون تخصیص یافته است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان با بیان اینکه تاکنون 97 درصد اعتبار هزینه‌ای استان تخصیص یافته است گفت: بر اساس این تخصیص 28 میلیارد تومان کسری بودجه استان است.

بهار 98| 46000 نفر در مدارس استان کرمان اسکان نوروزی شدند

مدیر‌کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه تاکنون 11 هزار و 900 خانوار شامل 46 هزار و 983 نفر در مدارس استان کرمان اسکان نوروزی شدند گفت: این آمار ‌در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 23.57 درصد رشد نفرات داشتیم.

ورود مسافران نوروزی به استان کرمان 48 درصد افزایش یافت

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به سفرهای نوروزی در آغاز سال نو گفت : آمارهای موجود نشان از افزایش 48درصدی ورود مسافران و گردشگران نوروزی به این استان نسبت به مدت مشابه نوروز قبل دارد .

نظام ارجاع الکترونیکی پزشک خانواده در سال 98 در استان کرمان اجرا می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با بیان اینکه نظام ارجاع الکترونیکی پزشک خانواده در سال 98 را در استان کرمان پیگیری می‌کنیم گفت: بالغ بر 98 درصد مراکز درمانی استان طرف قرارداد بیمه سلامت هستند.

کاهش نرخ بیکاری در خوانسار

نرخ بیکاری در خوانسار امسال دو درصد کاهش داشته است.

رد پای بهار در کرمان

کرمان نام منطقه‌ای در پارسی باستان: کارمانیا،کارمانا) یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۷۳۸٬۷۲۴ نفر بوده‌است. وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکت

کنگره شهدای کرمان برای سایر استان‌ها الگو شود

کرمان - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان طبق گفته رئیس بسیج کشور باید برای سایر استان‌ها الگو باشد.

ظرفیت‌های فرهنگی بسیاری در استان کرمان وجود دارد

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان برگزاری کنگره شهدای کرمان را بیانگر وجود ظرفیت‌های فرهنگی بسیار در این استان دانست.

فوتبال کرمان در مسیر توسعه است

کرمان – ایرنا – رئیس هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه فوتبال این استان در مسیر توسعه قرار دارد گفت: 2 تیم مس کرمان و گل گهر در کورس صعود لیگ دسته یک، آرمان گهر سیرجان صدر جدول لیگ 2 و تیم های فوتسال بانوان و تیم های دیگر استان موفقیت بسیاری کسب کردند

امضای تفاهمنامه تداوم خدمات همایش ۶۵۰۰ شهید استان کرمان

تفاهمنامه ادامه خدمات مدون ۳ تا ۵ ساله همایش ۶۵۰۰ شهید استان کرمان بین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ، استاندار و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امضا شد .

افزایش ۴۸درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان کرمان

استاندار کرمان گفت: از ۲۸ اسفند تا صبح امروز بیش از ۸۷هزار گردشگر نوروزی وارد استان کرمان شده اند.

افزایش 48 درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان کرمان

استاندار کرمان گفت از ۲۸ اسفند تا صبح امروز بیش از ۸۷ هزار گردشگر نوروزی وارد استان کرمان شده اند .

تخلفات دستگاه‌های اجرایی کرمان به واسطه عدم اشراف کامل به قوانین است

مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمان با بیان اینکه 97 درصد از مدیران کشور پاک‌دست هستند گفت: عدم اشراف کامل به قوانین و مقررات را یکی از دلایل تخلفات دستگاه‌های اجرایی استان است.

«چالطرخان» چطور بیکاری را به زانو درآورد؟

تهران- ایرنا- دهستان «چالطرخان» از توابع قلعه نو در شهرستان ری از جمله مناطقی است که بنا به اعلام مدیران استان تهران آمار بیکاری در آن طی یکسال و نیم گذشته به صفر رسیده است.