رانت خواری‌ها مانع توزیع ارز برای واردات نهاده‌های دامی شده است

استاندار آذربایجان غربی گفت: توزیع نامناسب منابع ارزی برای واردات نهاده های دامی مانع از معرفی استان به عنوان هاب لجستیک نهاده های دامی کشور شده است.مطالب مرتبط

رانت خواری‌ها مانع توزیع ارز برای واردات نهاده‌های دامی شده است

استاندار آذربایجان غربی گفت: توزیع نامناسب منابع ارزی برای واردات نهاده های دامی مانع از معرفی استان به عنوان هاب لجستیک نهاده های دامی کشور شده است.

توزیع عادلانه کالاهای اساسی، مانع از رانت‌خواری می‌شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع عادلانه کالاهای اساسی، مانع از رانت خواری و فساد می شود.

نهاده‌های دامی سیل‌زدگان گلستان تامین و توزیع شد

تهران - ایرنا- معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نهاده‌های دامی مورد نیاز در مناطق سیل زده استان گلستان تامین و توزیع شده است.

تامین و توزیع نهاده های دامی در مناطق سیل زده

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از تامین و توزیع نهاده های دامی در مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد.

داستان تازه شکر...

چرخه واردات کالاهای اساسی و پرمصرف همچون شکر، روند واردات نهاده‌های دامی را به خود گرفته است، به طوری که واردات با ارز دولتی صورت می‌گیرد اما توزیع به صورتی دیگر انجام می‌شود، وقتی شکر به قیمت آزاد به هر میزانی در بازار وجود دارد باید پرسید آیا این محصول

سواستفاده در ثبت سفارش نهاده‌های دامی/ نظارت‌ها افزایش یابد

خرم‌آباد- رئیس‌کل دادگستری استان لرستان گفت: سو استفاده‌هایی در زمینه ثبت سفارش نهاده‌های دامی در حال رخ دادن است که رفع این مشکل نیازمند افزایش نظارت دستگاه‌ها است.

واگذاری واردات کالاهای موردنیاز تولیدکنندگان به تشکل‌های تخصصی

به عقیده برخی کارشناسان و توایدکنندگان مازندرانی، واگذاری واردات کالاهای مورد نیاز تولیدکنندگان به تشکل های تخصصی می تواند راهکاری برای برون رفت از مشکل افزایش قیمت نهاده های دامی در این استان و حتی کشور باشد.

مقابله با ویژه‌خواری‌ها در اولویت دستگاه قضا باشد

یزد ـ امام جمعه موقت یزد با اشاره به اینکه رانت‌خواری و فساد اقتصادی شایسته جامعه اسلامی نیست، گفت: مقابله با ویژه خواری‌ در اولویت دستگاه قضا باشد.

پیشنهاد افزایش 15 درصدی سود بازرگانی واردات موبایل برای حذف رانت گوشیهای مسافری

مسئول طرح رجیستری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در واکنش به فرار مالیاتی قابل توجه از محل واردات گوشی مسافری، از ارائه پیشنهاد جدید در خصوص افزایش 15 درصدی سود بازرگانی واردات موبایل برای ایجاد رقابت بین واردات رسمی و مسافری خبر داد.

طرح نوروزی کنترل و نظارت بر توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی در فارس

طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی ویژه ایام نوروز در استان فارس در حال اجرا است.

کنجاله سویا گران‌تر شد/ نقص در سیستم توزیع عامل نابسامانی بازار

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت کنجاله سویا مجددا افزایش یافته و به کیلویی حدود ٤٧٠٠ تومان درب مرغداری رسیده است،گفت: سیستم توزیع نهاده ها و همچنین توزیع مرغ مشکل دارد.

راه غلط دولت در پرداخت ارزهای یارانه‌ای

عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از نامه‌نگاری وزیر صمت با بانک مرکزی مبنی بر اضافه شدن ۸قلم کالا به فهرست دریافت‌کنندگان دلار۴۲۰۰تومانی گفت: نباید شرایط رانت‌خواری را گسترش داد.

حمایت از تولیدات داخلی مستلزم برطرف کردن موانع تولید است

دبیر خانه کارگر شهرستان تاکستان معتقد است؛ واردات کالاهایی که در داخل کشور تولید می‌شود، مانع رشد دستمزد‌ها و اشتغال‌زایی است و دولت برای همدلی با جامعه کارگری باید واردات کالاهایی مشابه خارجی را متوقف کند.]]>

تمهیدات ویژه سازمان ملی زمین برای مقابله با زمین خواری در نوروز

فرمانده یگان حفاظت از اراضی دولتی از تمهیدات ویژه سازمان ملی زمین و مسکن برای مقابله با زمین خواری در ایام نوروز 98 خبر داد و گفت: در ایام نوروزی و با هماهنگی پلیس پیشگیری ناجا و مراجع قضایی از حقوق دولت در مبارزه با زمین خواری صیانت خواهد کرد.

سرنوشت نامعلوم بودجه هزار میلیاردی دندانپزشکی/ ردپای رانت خواری

بررسی‌ها نشان می‌دهد بیش از ۹۰درصد خدمات دندانپزشکی در بخش خصوصی انجام می شود. همین مسئله باعث شده مردم توان پرداخت هزینه های دندانپزشکی را نداشته باشند و در نتیجه با دندان های خراب سر کنند.

بررسی مشکلات عشایر استان های گلستان و خراسان شمالی

کمبود آب، تامین نهاده های دامی، مدیریت استفاده از مرتع از جمله مشکلات عشایر این منطقه است.

توزیع 100 هزار تن کنجاله سویای 2600 تومانی آغاز شد

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: به منظور تامین و تنظیم بازار نهاده‌ها،‌ عملیات توزیع 100 هزار تن کنجاله سویا 2600 تومانی تحویل درب انبار استان‌ها از امروز آغاز شد.

قیمت مصوب مرغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است؛ نه بیشتر

رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر اینکه ورود و خروج مرغ از کشتارگاه و مرغداری بدون فاکتور ممنوع است، گفت: نهاده‌های دامی با ارز ۴۵۰۰ تومانی وجود ندارد، پس چرا وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی این اتهامات نیست؟ اگر در این کشور ارز غیر از

تشریح دلایل افزایش قیمت مرغ

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی شهرستان شهرکرد افزایش قیمت نهاده‌های دامی و افزایش قیمت جوجه یک روزه را علت اصلی افزایش قیمت مرغ در بازار دانست.

طرح نظارت بر مراکز توزیع گوشت قرمز در دلفان آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی دلفان گفت: طرح نظارت و بازرسی از رستوران‌ها، مراکز توزیع فرآورده‌ های خام دامی، قصابی ها، مرغ فروشی ها، کشتارگاه و سایر مراکز ویژه ایام نوروز در این شهرستان آغاز شد.