تشریح دلایل افزایش قیمت مرغ

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی شهرستان شهرکرد افزایش قیمت نهاده‌های دامی و افزایش قیمت جوجه یک روزه را علت اصلی افزایش قیمت مرغ در بازار دانست.مطالب مرتبط

تشریح دلایل افزایش قیمت مرغ

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی شهرستان شهرکرد افزایش قیمت نهاده‌های دامی و افزایش قیمت جوجه یک روزه را علت اصلی افزایش قیمت مرغ در بازار دانست.

٢ متهم گرانی صیفی جات/قیمت موز افزایش یافت

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به دلایل گرانی پیاز و سیب زمینی، از افزایش قیمت موز در بازار خبر داد.

توزیع 10هزار تن مرغ 11هزار و 500 تومانی از امروز

دبیر ستاد تنظیم بازار با تشریح چرایی اختلاف قیمت مرغ در بازار با قیمت مصوب، با اشاره به افزایش قیمت مرغ تا مرز 17هزار تومان در برخی سوپرگوشت‌های تهران، از توزیع 10هزار تن مرغ با قیمت مصوب 11هزار و 500 تومانی در میادین میوه و تره‌بار خبر داد.

خنده‌دار است می‌گویند گروه ما راحت است/ پوست مربی ایرانی را کندیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با تشریح دلایل موفقیت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا، ملاک های انتخاب جانشین کی‌روش را تشریح کرد و گفت: نباید به سرمربی بعدی تیم ملی بازیکن تحمیل شود.

آخرین وضعیت افزایش قیمت بلیت سینماها و تعطیلی چهارشنبه‌سوری

سخنگوی شورای صنفی نمایش آخرین وضعیت افزایش قیمت بلیت سینماها در سال 98 و همچنین تعطیلی سالن‌های سینما در آخرین چهارشنبه سال را تشریح کرد.]]>

افزایش قیمت سکه و طلا در ایران با رشد 10دلاری قیمت طلا در دنیا

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش قیمت سکه و طلا در بازار خرده فروشی خبر داد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/25

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 610هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 418 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

جزئیات قیمت انواع شیرینی درشب عید۹۸/ قنادان قیمت را افزایش ندادند

رئیس اتحادیه قنادان با بیان اینکه قنادی‌ها و شیرینی فروشان در شب عید،قیمت شیرینی را افزایش ندادند، گفت: قیمت هر کیلوشیرینی زبان، پاپیونی و نان برنجی ۲۱,۵۰۰تومان و گل محمدی ۲۱ هزار تومان است.

افزایش قیمت شکر در بازار برخی استانها ناشی از ضعف نظارتی است

کرمان - ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از افزایش قیمت شکر در برخی بازاره از جمله استان کرمان گفت: برای تامین شکر در کشور هیچ مشکلی نداریم و افزایش بی رویه قیمت شکر در این استان غیر قابل

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/27

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 586 هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 416 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/28

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 627 هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 420 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت روغن موتور از شهریور به بعد افزایش نیافته است

در حالیکه هر ساله در ماه‌های پایانی، افزایش قیمت روغن موتور در بازار رخ می‌داد، به گفته رییس اتحادیه روغن و لاستیک، امسال افزایش قیمت در روزهای پایانی به ثبت نرسیده و این در حالی است که در سال جاری نوسان قیمتی در این بازار در اواسط سال رخ داد.

افزایش افسار‌گسیخته قیمت شن و ماسه در یاسوج؛ کارخانه‌داران بدون مصوبه افزایش قیمت دادند

برخی از کارخانه‌داران شن و ماسه در یاسوج به صورت خودسر نسبت به افزایش قیمت اقدام کرده‌اند که موجی از نگرانی را برای مردم ایجاد کرده است.

تب افزایش قیمت طلا فرونشست

قیمت طلا در بازار جهانی پس از افزایش در سه روز گذشته، روز چهارشنبه در واکنش به رشد ارزش دلار آمریکا، کاهش یافت.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/22

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 520 هزار تومان افزایش یافت.

قیمت دلار، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/23

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 662 هزار تومان افزایش یافت.قیمت طلای 18عیار هم  420 هزار و 400 تومان ارزش‌گذاری شده است.

افزایش قیمت نفت شتاب گرفت

قیمت نفت روز چهارشنبه تحت تأثیر ادامه کاهش عرضه از سوی اعضای اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا افزایش پیدا کرد.

افزایش قیمت شکر در بازار کرمان قابل قبول نیست

کرمان - ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از افزایش قیمت شکر در بازار استان کرمان گفت: از آنجا که برای تامین شکر در کشور مشکلی نداریم ،افزایش بی رویه قیمت شکر در این استان را غیر قابل قبول خ

قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین یکشنبه سال ۹۷

امروز در بازار ارز، طلا و سکه قیمت‌ها کاهشی بود و فقط ربع سکه و سکه گرمی افزایش قیمت را تجربه کردند.

قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین دوشنبه سال ۹۷

امروز سکه طرح جدید با افزایش قیمت‌ همراه بود و نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی کاهش قیمت را تجربه کردند.