چین آمریکا را به تبعیض در مسائل حقوق بشری متهم کرد

در پی انتشار گزارش سالانه حقوق بشر آمریکا که در آن سوابق حقوق بشری چین از جمله آزار و اذیت اقلیت‌های مسلمان‌ را محکوم کرده بود، پکن امروز (پنج‌شنبه) با اشاره به آزادی‌های مطبوعاتی ضعیف، نژادپرستی و تعصب ایدئولوژیکی در ایالات متحده، از واشنگتن انتقاد کرد.مطالب مرتبط

چین آمریکا را به تبعیض در مسائل حقوق بشری متهم کرد

در پی انتشار گزارش سالانه حقوق بشر آمریکا که در آن سوابق حقوق بشری چین از جمله آزار و اذیت اقلیت‌های مسلمان‌ را محکوم کرده بود، پکن امروز (پنج‌شنبه) با اشاره به آزادی‌های مطبوعاتی ضعیف، نژادپرستی و تعصب ایدئولوژیکی در ایالات متحده، از واشنگتن انتقاد کرد.

مصر: گزارش حقوق بشری آمریکا اعتبار ندارد

تهران-ایرنا- وزارت خارجه مصر روز پنجشنبه اعلام کرد که قاهره گزارش های مشابه آنچه درباره حقوق بشر 2018 جهانی از سوی وزات خارجه آمریکا منتشر شده را معتبر نمی داند.

چین، گزارش حقوق بشری آمریکا را «بی اساس» خواند

واکنش روسیه به گزارش سالانه حقوق بشری آمریکا/ بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران اقدامی سیاسی است

مقامات پارلمانی روسیه ادعای وزارت خارجه آمریکا درباره نقض حقوق بشر در شبه‌جزیره کریمه را مغایر با واقعیت و ادامه جنگ اطلاعاتی علیه مسکو دانسته تأکید کردند این گزارش صرفاً بهانه‌ای برای اعمال تحریم‌های غیرقانونی علیه کشورهای نامطلوب واشنگتن است.

شکایت یک گروه حقوق بشری از وزارت امنیت داخلی آمریکا

یک گروه حامی حقوق مهاجران شکایتی را علیه وزارت امنیت داخلی آمریکا تنظیم کرده است.

سعودی و حقوق بشر؛ جدال بی پایان

تهران- ایرنا- کشمکش میان رئیس جمهوری آمریکا و کنگره بر سر حمایت از ائتلاف تجاوز به یمن، گزارش حقوق بشری دستگاه سیاست خارجی ترامپ، اظهارنظرهای تازه درباره ماجرای قتل روزنامه نگار منتقد سعودی و در نهایت محاکمه فعالان مدنی در عربستان در واپسین روزهای هفته گذ

نماینده مسلمان کنگره: آمریکا در جایگاهی نیست که از ایران و ونزوئلا انتقاد کند

نماینده مسلمان کنگره آمریکا تأکید کرد کشورش به دلیل رویکردهای گزینشی و دوگانه‌اش در قبال مسئله حقوق بشر، در جایگاهی نیست که بخواهد کشورهایی مانند ایران و ونزوئلا را به نقض حقوق بشر متهم کند و آنها را آماج انتقادات خود قرار دهد.

عدم پذیرش شکایت آسانژ از اکوادور از سوی یک نهاد حقوق بشری

یک سازمان بین‌المللی حقوق بشر درخواست بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس را برای تسهیل شرایط اقامت در سفارت اکوادور رد کرد.

درخواست سناتورهای آمریکایی از پادشاه عربستان برای آزادی مخالفان و فعالان حقوق بشری

۹ تن از سناتورهای دموکرات آمریکا از پادشاه عربستان درخواست کردند که مخالفان و فعالان حقوق بشر از جمله یک شهروند آمریکایی که از سال ۲۰۱۷ در عربستان زندانی است را آزاد کند.

انگلیس: مواضع دیدبان حقوق بشر درباره اسرائیل، تبعیض‌آمیز است

سفیر ایران در ژنو: تمدید ماموریت گزارشگر حقوق بشری برای ایران، اقدامی مضر و سیاسی است

سفیر ایران در ژنو گفت: تمدید ماموریت گزارشگر حقوق بشری برای ایران، اقدامی مضر، غیرمنصفانه، سیاسی و به دور از هرگونه حسن نیت است.

آمریکا فولکس را به کلاهبرداری از سرمایه گذاران متهم کرد

کمیسیون بورس و اوراق آمریکا در شکایتی که بر علیه فولکس واگن مطرح کرده است، این شرکت و مدیرعامل سابق آن را به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران آمریکا با تقلب در تست‌های آلایندگی، متهم کرد.

حسین هدایتی: حقوق کی‌روش، پول لباس تیم ملی و پاداش بازیکنان را من دادم

متهم اخلال در نظام اقتصادی و از بدهکاران کلان بانکی گفت: تاج حقوق کی‌روش و پول لباس تیم ملی را از من می‌گرفت.

ظریف: باید تمرکز بیشتری بر اسلام هراسی و تبعیض داشته باشیم

تهران-ایرنا- وزیر امورخارجه کشور گفت: ما باید تمرکز بیشتری بر اسلام هراسی و تبعیض و همچنین رویه های نفرت پراکن علیه اقلیت های مسلمان داشته باشیم و این موضوع را در هر محفل و مجمعی که ضرورت داشت، نظیر سازمان ملل، شورای حقوق بشر و دیگر سازمان های منطقه ای و

پکن: آمریکا در مسائل داخلی چین دخالت نکند

پکن- ایرنا- پکن با انتقاد از وزارت خارجه آمریکا که در گزارش سالانه یکجانبه حقوق بشر خود، چین را به خاطر نحوه برخورد با اویغورها و دیگر اقلیت های مسلمان مورد انتقاد شدید قرار داده بود از واشنگتن خواست در امور داخلی چین خالت نکند.

دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به گزارش سالانه حقوق بشر وزارت امور خارجه آمریکا گفت: دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران بوده و با تحمیل تحریم‌های غیر قانونی یکجانبه فرامرزی، از هیچ اقدامی در نقض حقوق اتباع ایرانی کوتاهی نکرده اس

آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر ملت ایران است

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران بوده و با تحمیل تحریم های غیر قانونی یکجانبه فرامرزی، از هیچ اقدامی در نقض حقوق اتباع ایرانی کوتاهی نکرده است.

ادعاهای حقوق بشری اروپا بر ضد ایران

اتحادیه اروپا قصد دارد به شیوه خود اهرم‌های فشار بر تهران را تقویت کند.

انتقاد زن مسلمان کنگره از اسلام هراسی در آمریکا

نماینده دموکرات و مسلمان فلسطینی تبار در کنگره آمریکا از برخوردهای تبعیض آمیز علیه مسلمانان که با حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا انجام می شود، انتقاد کرد.

دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران است

سخنگوی وزارت خارجه گفت: دولت آمریکا بزرگترین ناقض گسترده حقوق بشر ملت ایران بوده و با تحمیل تحریم‌های غیر قانونی یکجانبه فرامرزی، از هیچ اقدامی در نقض حقوق اتباع ایرانی کوتاهی نکرده است.