قوه قضاییه برای کاهش پرونده قضایی نیازمند توسعه اقتصادی است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: تمام شرایط برای حمایت از فعالان اقتصادی فراهم شده و ما نیز در قوه قضاییه برای کاهش پرونده و کارهای قضایی نیازمند توسعه اقتصادی هستیم.مطالب مرتبط

قوه قضاییه برای کاهش پرونده قضایی نیازمند توسعه اقتصادی است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: تمام شرایط برای حمایت از فعالان اقتصادی فراهم شده و ما نیز در قوه قضاییه برای کاهش پرونده و کارهای قضایی نیازمند توسعه اقتصادی هستیم.

بازخوانی دادگاه‌های ویژه اقتصادی سال ۹۷

پیرو درخواست آملی لاریجانی رییس وقت قوه قضاییه و دستور رهبرانقلاب برای رسیدگی ویژه به جرائم پرونده‌های اقتصادی، سال ۹۷  یکی از سال‌های پرکار قوه قضاییه در رسیدگی به اینگونه پرونده‌های بود. بر همین اساس در سال گذشته دادگاه‌های متعدد ویژه اقتصادی در رسیدگی

تجدید وقت، دلیل اصلی اطاله دادرسی در قوه‌قضاییه

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به اینکه امروزه اطلاعات پرونده‌های قضایی به صورت کاملا دقیق و منظم در سیستم ثبت می‌شود، گفت: تجدید وقت پرونده‌های قضایی مهم‌ترین دلیل اطاله دادرسی‌هاست.

تشکیل٥٦٣ پرونده در رابطه با فسادهای اقتصادی اخیر

دادستان تهران با اشاره به پرونده های فساد اقتصادی اخیر،گفت: در مورد کاغذ پنج پرونده،خودرو ٢٤ پرونده، تلفن همراه ٤٢ پرونده، پتروشیمی ٤٢ پرونده، گوشت هفت پرونده که جمع این‌ها ٥٦٣ پرونده است.

تشکیل پرونده قضایی کلان برای گران فروشان انبوه مرغ

دادستان تهران گفت:برای کسانی که به نحو انبوه مرغ را گران‌تر از قیمت مصوب می فروشند حتما به اتهام گران فروشی پرونده قضایی کلان تشکیل خواهد شد.

تشکیل جلسه قضایی پرونده ربودن امام موسی صدر و همراهانش در لبنان

شورای عالی قضایی لبنان با حضور شاکیان پرونده، وکلای خانواده‌ها و حضور برخی وکلای دیگر دادگستری برای بررسی پرونده ربودن امام موسی صدر و ۲ همراهش، شیخ محمد یعقوب و عباس بدرالدین تشکیل جلسه داد.

رییس جدید قوه قضاییه مفسدان اقتصادی را تعیین تکلیف کند

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از قرار دادن لیست 31 نفره اسامی مفسدان اقتصادی در اختیار دستگاه قضایی خبر داد و از رییس جدید قوه قضائیه خواستار برخورد با مفاسد و مفسدان اقتصادی و تعیین تکلیف آنها شد.

رییس جدید قوه قضاییه مفسدان اقتصادی را تعیین تکلیف کند

همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از قرار دادن لیست 31 نفره اسامی مفسدان اقتصادی در اختیار دستگاه قضایی خبر داد و از رییس جدید قوه قضائیه خواستار برخورد با مفاسد و مفسدان اقتصادی و تعیین تکلیف آنها شد.

نخستین توضیحات «مرجان شیخ‌الاسلامی» درباره اتهاماتش

با شدت گرفتن مقابله دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی، رسیدگی به پرونده موسوم به فساد در پتروشیمی در دستور کار قرار گرفت که چند جلسه از محاکمه متهمان این پرونده تاکنون برگزار شده و در این میان یک نام بیشتر از سایرین خبرساز شده است؛ «مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا.

سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد و تحقق این امر نیز نیازمند معطوف شدن تمام فعالیت ها به این حوزه برای رونق تولید است.

سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد و تحقق این امر نیز نیازمند معطوف شدن تمام فعالیت ها به این حوزه برای رونق تولید است.

بهره‌گیری از فناوری بلاک‌چین

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه: فناوری زنجیره بلوکی­ به منظور کاهش مراجعات مردمی به دستگاه قضایی از سال آینده بهره‌گیری می‌شود

آیت الله مکارم شیرازی:تحولی باید در دستگاه قضایی ایجاد شود

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه مردم از دستگاه قضایی ناراضی هستند، ابراز امیدواری کرد: رئیس جدید قوه قضاییه تحولی در دستگاه قضایی ایجاد نماید.

پرونده «پدیده شاندیز» به دادگاه منتقل شد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم پرونده پدیده شاندیز با همان سرعت تعیین تکلیف پرونده پردیسبان که یک اقدام انقلابی در دستگاه قضایی به شمار می‌رود، پیگیری شود.

وقف حرکتی ارزشمند برای کمک به کاهش مشکلات اقتصادی

نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در همایش روحانیان واقف استان گفت:واقفان با وقف بخشی از دارایی هایشان نقش مهمی در کمک به دولت برای کاهش مشکلات اقتصادی کشور دارند.

دادستان مشهد: رویکرد قوه قضاییه حمایت از فعالیتهای اقتصادی است

مشهد- ایرنا- دادستان مشهد به تاکید رئیس جدید قوه قضاییه بر حمایت از فعالیتهای اقتصادی اشاره و بیان کرد: بر این اساس دادستانیها در سطح کشور ماموریت دارند حمایت همه جانبه از بخشهای خصوصی و دولتی در حوزه اقتصاد داشته باشند.

امیدواریم اتفاقات خوبی در دستگاه قضایی بیفتد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: با انتصابی که در قوه‌قضاییه صورت گرفت امیدواریم اتفاقات خوبی در دستگاه قضایی بیفتد.

پیشنهاد ضرورت تعیین سقف قیمت برای بلیت های هواپیما/ رسیدگی قضایی به ۳۰۰ پرونده شکایت از خودروسازان

اعتماد مردم به نظام اقتصادی و قضایی باید حفظ شود

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: باید هر چه سریع‌تر و قاطعانه زمینه دزدی‌ از بین برد تا بیت المال محفوظ بماند و اعتماد مردم به نظام اقتصادی و قضایی برگردد.

تلاش دولت برای کاهش فشار اقتصادی به مردم

بوشهر - رئیس جمهور گفت: تمامی اعضای دولت در بخش‌های مختلف در تلاش برای کاهش فشارهای اقتصادی به مردم هستند.