دلیل خروج آمریکا INF از زبان سخنگوی کرملین

سخنگوی کرملین اعلام کرد، آزمایش موشک‌های منع شده در پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد (INF) توسط واشنگتن، بیانگر دلیل خروج آمریکا از این پیمان است.مطالب مرتبط

پیشنهادی از سوی آمریکا در رابطه با توافق منع موشک‌های هسته‌ای دریافت نشده است

سخنگوی کرملین گفت که هنوز آمریکا پیشنهادی برای مذاکره درباره توافق منع موشک‌های هسته‌ای ارائه نکرده است.]]>

پرواز بمب افکن های آمریکا صدای کرملین را درآورد

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با انتقاد از پرواز بمب افکن های آمریکا در نزدیکی مرزهای روسیه، اعلام کرد که چنین تحرکاتی تنها تنش میان مسکو و واشنگتن را بیشتر می کند.

کرملین:آمریکا پیشنهاد روشنی درباره خلع سلاح نداده است

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ایالات متحده هنوز هیچ پیشنهاد روشنی در خصوص خلع سلاح به مسکو ارایه نکرده است.

سخنگوی کرملین: روسیه هنوز گزارش نتایج تحقیقات مولر را مطالعه و بررسی نکرده است

کرملین: اظهارات ترامپ در مورد جولان می‌تواند ثبات خاورمیانه را برهم زند

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که اظهارات رئیس جمهوری آمریکا پیرامون بلندی‌های جولان ثبات در منطقه خاورمیانه را تهدید می‌کند.

وضعیت بلندی‌های جولان؛ موضوع مذاکرات امروز پوتین و میشل عون

سخنگوی کرملین با تأکید بر عواقب منفی مواضع یک‌جانبه آمریکا درباره بلندی‌های جولان بر اوضاع سوریه و کل خاورمیانه، یادآور شد که این موضوع بدون تردید در مذاکرات امروز روسای جمهوری روسیه و لبنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

کرملین هم اظهارات ترامپ درباره جولان را به باد انتقاد گرفت

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با انتقاد به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره بلندی های جولان گفت: این گونه اظهارات می تواند اوضاع متشنج خاورمیانه را بی ثبات کند.

نماینده ویژه آمریکا: نیروهای ناتو همزمان با خروج آمریکا خاک افغانستان را ترک می‌کنند

نماینده ویژه آمریکا در روند صلح افغانستان اعلام کرد که با خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان نیروهای ناتو نیز خاک این کشور را ترک خواهند کرد.

ثبت سفارش در درب خروج کنترل می‌شود

گمرک ایران در اطلاعیه‌ ای اعلام کرد که به دلیل ناپایداری سامانه ثبت سفارش، کنترل اطلاعات ثبت سفارش به مرحله درب خروج واگذار می شود.

زبان اردو؛ اولویت چینی‌ها در یادگیری زبان خارجی

با افزایش حجم روابط تجاری میان چین و پاکستان انگیزه یادگیری زبان اردو در میان دانشجویان چینی بالاتر رفته و این زبان رونق زیادی پیدا کرده است.

زبان آذری به «بله» آمد

اپلیکیشن «بله» با هدف ارائه خدمات مالی و اجتماعی با استانداردهای جهانی به کاربران سراسر کشور مبتنی بر فرهنگ‌ها و قومیت‌های محلی، زبان آذری را به زبان‌های خود اضافه کرده است. ]]>

کرملین: روسیه در امور داخلی و انتخابات هیچ کشوری دخالت نکرده است

کرملین در واکنش به نتیجه گزارش رابرت مولر تاکید کرد، روسیه در امور داخلی هیچ کشوری و در هیچ انتخاباتی دخالت نکرده است.

دلیل قطعی برق در ونزوئلا حمله خارجی و خرابکارانه است

ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه: اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر محدود کردن رفت و آمد دیپلمات های آمریکایی به ونزوئلا ابراز تعجب و نگرانی کرد.

ارزیابی مقامات روسیه درباره نتیجه تحقیقات دادستان ویژه آمریکا

کاخ کرملین ارزیابی از نتیجه «تحقیقات روسیه» از سوی "رابرت مولر" ارائه نداده، ولی به عقیده سناتورهای روس، نتیجه گزارش مولر، بی اساس بودن ادعای دخالت مسکو را ثابت کرده و می‌تواند امکانی دوباره برای بهبود روابط روسیه و آمریکا باشد.

انتخاب یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان

برای انتخاب موسسه‌ای که قصد دارید در آن ساعت هایی را در راستای آموزش زبان‌های خارجی سپری کنید، باید دقت لازم را داشته باشید تا تلاش، وقت و هزینه‌ای که صرف یادگیری می‌کنید به نتیجه مطلوب برسد. گات از یکی از آموزشگاهای زبان در تهران است که ویژگی‌های یک موسس

زمان‌بندی ثبت‌نام ترم بهار 98 کانون زبان ایران اعلام شد

تهران- ایرنا- زبان‌آموزان کانون زبان ایران می توانند از روز دوم تا نوزدهم فروردین 1398 با مراجعه به سامانه اینترنتی کانون برای ترم بهار ثبت نام کنند.

خاخام ارشد یهودی: صدها هزار یهودی اروپا را به دلیل افزایش یهودی‌ستیزی ترک کرده‌اند

رئیس نهاد موسوم به "کنفرانس خاخام‌های اروپایی" اظهار کرد، تشدید یهودی‌ستیزی در اروپا سبب شده تعداد زیادی از یهودیان ساکن آنجا مجبور به خروج از این قاره و عزیمت به اراضی اشغالی یا آمریکا شوند.

تغییرموضع وزارت خارجه نسبت به دولت‌های آمریکا به دلیل سردرگمی است

سفیر اسبق ایران در ایتالیا گفت: تغییر موضع وزارت امور خارجه نسبت به دولت‌های آمریکا به دلیل استیصال و سردرگمی آنها است.

ادیب: سال 98 سال لغو تحریم ایران و خروج آمریکا از خاورمیانه است

آمریکا در سال آینده تلاش می کند 20 درصد دیگر از صادرات نفت ایران کاهش دهد، در مرحله بعد می کوشد تا پس از توافق با ایران و لغو تحریمهای این کشور آنهم قبل از آغاز فصل انتخابات در آمریکا، آبرومندانه خاورمیانه را ترک کند.

واکنش سخنگوی «عصائب اهل الحق» به گزارش آمریکا علیه حشد شعبی

سخنگوی دفتر سیاسی جنبش «عصائب اهل الحق» عراق به گزارش وزارت خارجه آمریکا علیه نیروهای حشد شعبی واکنش نشان داد.