سفر وزیر صنعت به قم

رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت با سفر به قم با مراجع عظام تقلید آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین با آیات اعرافی، فقیهی و شهرستانی دیدار و گفتگو کرد.مطالب مرتبط

سفر وزیر صنعت به قم

رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت با سفر به قم با مراجع عظام تقلید آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، نوری همدانی و علوی گرگانی و همچنین با آیات اعرافی، فقیهی و شهرستانی دیدار و گفتگو کرد.

وزیر صنعت: مشکل بیکاری کارگران قطعه‌سازی حل شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بحران جدی صنعت قطعه سازی در چندماه گذشته، گفت: 150هزار کارگر بیکار شده و 130 هزار کارگر در معرض بیکاری قرار داشتند که خوشبختانه موضوع بیکاری پرسنل قطعه‌سازی حل شد و تولید خودروسازان به 4000 دستگاه در روز رسیده است.

توضیح وزیر صنعت درباره ساماندهی بازار خودرو/ کمک مجلس برای جایگزینی ظرفیت معدن به جای نفت

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جلسه امروز با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد و سه موضوع بهره‌برداری از معادن، بازار خودر و صادرات مورد بررسی قرار گرفت.]]>

نامه وزیر صنعت برای گزارش ارزاق و نیازهای عمومی مناطق سیل‌زده

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای به رؤسای سازمان‌های شمال شرق کشور، از آنها خواست ارزاق و نیازهای عمومی مردم با تدبیر جدی تأمین و در صورت نیاز از ستاد مرکزی درخواست کمک شود.

مشکلات واحدهای صنعتی رباط کریم زیرذره بین وزارت صنعت ، معدن و تجارت

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت امروز مهمان صنعت گران شهرستان رباط کریم بود .

گزارش عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سفر وزیر صنعت به قم

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، جزئیات سفر یک‌روزه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهر قم و دیدار با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی، صافی گلپایگانی، علوی گرگانی و اعرافی را تشریح کرد.

دیدار وزیر صنعت با مراجع عظام تقلید در قم

ایرنا - قم - «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز پنجشنبه در سفر به استان قم با مراجع تقلید و آیات عظام علیرضا اعرافی، محسن فقیهی، سید محمد علی علوی گرگانی، حسین نوری همدانی، صافی گلپایگانی و حجت اسلام الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده

وعده وزیر صنعت برای متعادل سازی قیمت خودرو در سال ۹۸

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت که در سال ۹۸ باید به سمت متعادل سازی قیمت خودرو برویم.

بازدید معاون وزیر صنعت از شهرک های صنعتی خوی

ارومیه- ایرنا- محسن صالحی نیا، معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شهرک صنعتی تازه تاسیس "کانی خوی" و واحد های تولیدی خوی که با جذب سرمایه خارجی راه اندازی شده اند بازدید کرد،

به بهانه ۲۹ اسفند؛ روز سرنوشت ساز تاریخ صنعت نفت ایران

امروز روزی است که ۶۸ سال از ملی شدن صنعت نفت می‌گذرد. صنعتی که در بدترین شرایط، از جنگ گرفته تا تحریم به هر طریقی بود روی پای خود ایستاد، اما با چالش‌های بزرگی دست به گریبان است که وزیر نفت مهم‌ترین آن را افزایش بازیافت نفت می‌داند.

وزیر صنعت: تولید خودرو از چهار هزار دستگاه فراتر رفت

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: میزان تولید 2 خوروساز بزرگ کشور چند ماه پیش 1200 تا 1500 دستگاه در روز بود اما با اقدامات و اصلاحات انجام شده میزان تولید اکنون از چهار هزار دستگاه در روز عبور کرده است.

وزیر صنعت در قم: رونق تولید کشور سبب رفع بیکاری و گرانی می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هدف ما حفظ وضع موجود تولید است، کشور دارای مشکلاتی است و رفع آن در گرو توجه به تولید است، اگر تولید کشور فعال شود بیکاری وتورم و گرانی رفع می‌شود.

پیام ظریف به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت تأکید کرد که ایرانی‌ها اجازه نخواهند داد سایر کشورها در مورد سرنوشت آنها تصمیم بگیرند.

وزارت صنعت برای کاهش قیمت خودرو تصمیم می گیرد

تهران-ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه امروز - یکشنبه - این فراکسیون خبرداد و گفت: وزارت صنعت برای کاهش قیمت خودرو در حال اخذ تصمیماتی است.

تشریح اولویت های وزارت صنعت، معدن وتجارت برای رونق تولید

وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: استفاده از ظرفیت معادن جزء اولویت هاست و انقلاب معدنی تدارک دیده شده است.

وزیر صنعت در نشست فراکسیون مستقلین حضور می‌یابد

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از حضور وزیر صنعت در نشست این فراکسیون خبر داد.

جوانان می‌توانند نقش ارزنده‌ای در صنعت استان ایفا کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: جوانانی که وارد صنعت شده‌اند چون هم از تجربه پدران و دیگر پیشکسوتان صنعت بهره می برند و هم با متدها، روش‌ها و تازه‌های صنعت آشنا هستند می‌توانند نقش ارزنده‌ای در تحول صنعت ا

پیام ظریف به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت ایران

وزیر امور خارجه ایران پیامی به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت ایران در حساب توئیتری خود منتشر کرد.]]>

وزیر صمت: بیش از 3 هزار میلیارد تومان وام به قطعه سازان پرداخت شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت خودرو در چند روز اخیر حداقل 10 درصد کاهش یافته است.

وزیر صنعت با آیت‌الله مکارم شیرازی دیدار کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با آیت‌الله مکارم‌شیرازی دیدار و گفت‌وگو کرد.