ماجرای تغییر معاون مالی شهردار کرمان چه بود؟

معاون مالی شهرداری کرمان تغییر کرد.مطالب مرتبط

ماجرای تغییر معاون مالی شهردار کرمان چه بود؟

معاون مالی شهرداری کرمان تغییر کرد.

بررسی عملکرد مالی استان کرمان در سال 1397 با حضور استاندار در خزانه معین

استاندار کرمان به همراه شماری از مدیران اجرایی استان ، آخرین برنامه کاری خود در سال 97 را بازدید از خزانه استان و بررسی عملکرد معاونت مالی استانداری و خزانه استان در سال 97 قرار داد.

فرماندار دشستان: به شهردار برازجان تذکر دادم

تهران- ایرناپلاس- فرماندار دشستان درباره ماجرای نحوه نشستن پاکبانان شهرداری برازجان در مراسم روز گذشته این نهاد، می‌گوید: به شهردار تذکر دادم و بناست تا هفته آینده شهرداری مراسمی برگزار کند، پاکبانان عزیز همگی دور میز بنشیند و از آن‌ها تقدیر شود.

پدر و نقش‌هایی فراتر از تامین مالی خانواده

پدر در خانواده علاوه بر مسئولیت تامین مالی، وظیفه تربیت و برقراری رابطه عاطفی با فرزندان را به عهده دارد، اما امروزه تغییر سبک زندگی عامل غفلت از این مسئولیتها شده است.

در سال "رونق تولید"، موسسات مالی عمومی و بانک‌ها به کمک واحدهای تولیدی بشتابند

استاندار کرمان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از واحدهای تولیدی ما راکد یا نیمه راکد هستند که امیدواریم نامگذاری سال جدید موجب شود همه دستگاه ها و بانک ها و موسسات مالی عمومی مانند بنیاد مستضعفان، اوقاف و ستاد اجرایی فرمان امام به کمک آمده و مشکلات مالی واحدها

معاون شهردار: 4 خط به مترو پایتخت اضافه می شود

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران اعلام کرد: کار طراحی خطوط مترو به پایان رسیده و چهار خط جدید به خطوط مترو اضافه خواهد شد.

محدودیت منابع مالی نداریم

کرمان - رئیس اتاق ایران گفت: محدودیت منابع مالی نداریم اما دچار مشکل چگونگی تخصیص و مصرف منابع هستیم که باید بخش دولتی و خصوصی برای این مساله چاره اندیشی کند.

معاون شهردار تهران با پدر خوشنویسی معاصر ایران دیدار کرد

تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران همزمان با نوروز با استاد غلامحسین امیرخانی از هنرمندان مشهور کشور ملقب به پدر خوشنویسی معاصر ایران دیدار کرد.

حوادث کرمان در نوروز 97کاهش یافت

کرمان - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: آمار حوادث با حضور این جمعیت در نوروز سال 96 به میزان 180 مورد بوده که در نوروز 97 به 123 مورد کاهش یافته است.

بازدید معاون شهردار تهران از ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی

معاون شهردار پایتخت از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شهر تهران بازدید کرد و در جریان جزئیات برنامه عملیاتی این سازمان در آستانه آغاز جشن‌های چهارشنبه‌سوری قرار گرفت.

صنعت نقش اساسی در تغییر شاخص اقتصادی استان قزوین‌ دارد

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت:قزوین با دارابودن بخش خصوصی باهوش و توانمند می‌توان شاخص‌های ملی را تغییر داد چرا که صنعت تغییر دهنده شاخص اقتصادی بوده و در بازار و معیشت نیز اثرگذار است.

ژاله فرامرزیان: تمام تعهدات مالی وزارت ورزش به فوتبال محقق شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش با بیان اینکه کمک مالی این وزارتخانه به فدراسیون‎ها در سال گذشته بیش از رقم پیش‎بینی شده بود، گفت: به تمام تعهدات مالی به فوتبال عمل شد.

وضعیت مالی فوتبال کشور مساعد نیست

کرمان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه حال مالی فوتبال کشور مساعد نیست و حقوق خود را نمی تواند بگیرد، گفت : 70 درصد درآمد فوتبال این حوزه از محل حق پخش تلویزیونی است که تاکنون نتوانستیم آن را وصول کنیم.

وضعیت مالی فوتبال کشور مساعد نیست

کرمان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه حال مالی فوتبال کشور مساعد نیست و حقوق خود را نمی تواند بگیرد، گفت : 70 درصد درآمد فوتبال این حوزه از محل حق پخش تلویزیونی است که تاکنون نتوانستیم آن را وصول کنیم.

کنسرت عمومی «حمید هیراد» و «سینا درخشنده »در نوروز امسال

شهردار کرمان با بیان این مطلب که 24 گروه موسیقی در جاهای مختلف و در ساعات مختلف در سطح شهر به اجرای برنامه در ایام نوروز خواهند پرداخت، خبر داد: هفتم کنسرت در سطح شهر کرمان اجرا خواهد شد، ضمن آنکه «سینا درخشنده» در ششم فروردین در پارک مادر و «حمید هیراد»

7000 تن شکر اختصاص داده به کرمان کجاست؟

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: به صورت شفاف اذعان می‌کنم که مردم استان کرمان به دلیل هماهنگ نبودن سه دستگاه هزینه دو برابری شکر پرداخت می‌کنند.

آماده باش بالگرد هوایی هلال احمر طی نوروز در کرمان

کرمان - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از آماده باش بالگرد امداد و نجات هلال احمر طی ایام نوروز در کرمان خبر داد.

ماجرای عجیب خواب یک مادر شهید

مادر شهید محسن شیرعلی ماجرای خوابی که از پسرش دیده است را تعریف می کند.

افزایش قیمت شکر در بازار کرمان قابل قبول نیست

کرمان - ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از افزایش قیمت شکر در بازار استان کرمان گفت: از آنجا که برای تامین شکر در کشور مشکلی نداریم ،افزایش بی رویه قیمت شکر در این استان را غیر قابل قبول خ

دیدارمدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان باسالمندان کرمان

مدیر کل و شماری از کارکنان صدا وسیمای مرکز کرمان امروز با سالمندان مرکز امیر المومنین کرمان دیدار کردند .