زمینه ایجاد اشتغال با آغاز فاز 4 فراهم می‎شود

مدیرعامل کارخانه سیمان دورود گفت: زمینه ایجاد اشتغال با آغاز فاز 4 فراهم می‎شود.مطالب مرتبط

زمینه اشتغال 340 مددجوی بهزیستی اردکان فراهم شد

یزد- ایرنا - رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: در سال 1397 با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی ؛ مشاغل خانگی و کارفرمایی زمینه اشتغال 87 نفر و با همکاری 2 واحد صنعتی و تولیدی زمینه اشتغال 253 مددجوی شهرستان فراهم شد.

ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای توسعه اشتغال در روستاها

قم - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید از سرمایه‌گذاران حمایت کرد تا زمینه اشتغال در کشور به ویژه روستاها فراهم شود.

واردات دام از بندر چابهار کشتارگاه‌های تعداد زیادی اشتغال ایجاد کرده است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ورود محموله‌های دام از خارج کشور با ظرفیت 50 هزار راس دام سبک به داخل ایران علاوه بر تنظیم بازار, شرایط اشتغال مطلوب را نیز فراهم می‌کند.

مسئولان از زندانیان عفو شده حمایت کنند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : مسئولان باید باحمایت از زندانی های عفو شده در زمینه اشتغال و تامین مسکن ، زمینه زندگی سالم این افراد را فراهم کنند .

توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود

بندرعباس- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش همه مسوولان برای حل مشکلات مردم و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، گفت: توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.

توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود

بندرعباس- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش همه مسوولان برای حل مشکلات مردم و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، گفت: توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.

کشاورزی فرصت ممتاز برای ایجاد اشتغال در سیستان وبلوچستان است

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: توسعه بخش کشاورزی می ‌تواند با ایجاد فرصت های شغلی جدید موجبات ارتقای اقتصاد مردم این استان را فراهم کند.

توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود

کیش- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش همه مسؤ لان برای حل مشکلات مردم و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، گفت: توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.

سفارتخانه‌ها زمینه تبادل علم و فرهنگ با دیگر کشورها را فراهم کنند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: رسالت سفارت خانه‌های جمهوری اسلامی باید این باشد که زمینه تبادل علم و فرهنگ بین ایران و دیگر کشورها را فراهم آورند.

توسعه پایدار و ایجاد اشتغال از برنامه های دولت در بانه است

سنندج - ایرنا - سرپرست فرمانداری بانه گفت: رویکرد دولت به این شهرستان ایجاد بسترهای توسعه و اشتغال پایدار است که با ایجاد واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری محقق می شود.

رونق تولید-41|‌ رونق تولید زمینه افزایش صادرات ایران ‌را فراهم می‌کند

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: می‌توان با رونق تولید در حوزه‌هایی مانند کشاورزی و صنعت، زمینه صادرات کالا به بازار کشورهای همسایه را فراهم کرد.

سردار رجبی: زمینه برای «توسعه و رفع محرومیت» در کردستان فراهم است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: زمینه برای توسعه و رفع محرومیت در استان فراهم است و خود مردم نیز پای کار هستند.

زمینه آزادی متهمان با قرارهای مناسب فراهم شود

تهران- ایرنا- دادستان تهران تاکید کرد: جز در موارد ضروری از بازداشت افراد جلوگیری شود و تا جایی که امکان دارد زمینه آزادی متهمان از طریق صدور قرارهای تأمین مناسب فراهم شود.

زمینه پذیرش 60 هزار زائر در امامزادگان ابرکوه فراهم است

یزد - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: زمینه پذیرش 60 هزار زائر در طرح آرامش بهاری که به مناسبت نوروز 98 اجرا می‌شود، در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان فراهم شد.

زمینه اسکان روزانه یک هزار زار در زیارتگاه های ایلام فراهم است

ایلام - ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: زمینه اسکان روزانه یک هزار زائر در زیارتگاه ها و بقاع متبرکه این استان در ایام تعطیلات نوروزی امسال فراهم شده است.

اشتغال ایجاد شده در نیروگاه‌های بادی ایران بالاتر از متوسط جهانی

بر اساس مطالعات مقایسه‌ای برآورد میزان اشتغال در نیروگاه‌های بادی کشور و جهان که از سوی ساتبا و توسط دانشگاه تهران انجام شده است، مشخص شد که میزان آمار اشتغال ایجاد شده در این نیروگاه‌ها در ایران بالاتر از متوسط جهانی بوده است.

ضرورت ایجاد معافیت‌های مالیاتی برای صنعتگران خراسان جنوبی

کارآفرینی و ایجاد اشتغال یکی از اولویت‌های اصلی کشور در زمان حال و آینده است بنابراین باید با در نظر گرفتن مشوق‌هایی برای کارآفرینان و ارائه تسهیلات با شرایط آسان به رونق کسب و کار و افزایش اشتغال در کشور و به خصوص استان محروم خراسان جنوبی کمک شود.

توجه به رونق تولید یک عبادت است

اهواز-ایرنا- امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اهمیت نامگذاری امسال به نام سال 'رونق تولید' گفت: تولید یک عبادت و عمل صالح است و زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم می کند در همین راستا باید همه با کمک هم شعار امسال را عملیاتی کنیم.

مشکلات و کاستی‌های اشتغال در سال ۹۸ باید مرتفع شود

دبیر خانه کارگر پاکدشت گفت: ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، در اولویت برنامه‌ریزی دولت قرار گیرد.]]>

رونق تولید-25| دولت با افزایش تفویض اختیارات به مسولان استانی زمینه رونق تولید را فراهم کند

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه مجلس وظیفه نظارتی خود در قبال شعار سال را عملیاتی می‌کند گفت: دولت با افزایش تفویض اختیارات به مسولان استانی زمینه رونق تولید را فراهم کند.