دولت بخش تولید را دریابد

آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه دولت و مسئولان باید بخش تولید را دریابند، اظهار کرد: کشورهای پیشرفته جهان بر اثر توجه به تولید به پیشرفت و شکوفایی دست پیدا کرده اند؛ متاسفانه در کشور ما تولید دچار مشکل است.مطالب مرتبط

دولت بخش تولید را دریابد

آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه دولت و مسئولان باید بخش تولید را دریابند، اظهار کرد: کشورهای پیشرفته جهان بر اثر توجه به تولید به پیشرفت و شکوفایی دست پیدا کرده اند؛ متاسفانه در کشور ما تولید دچار مشکل است.

تمرکز بر کنترل تورم آدرس غلط بود/ دولت هرچه سریع تر نقشه راه "رونق تولید" را تدوین کند

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه، تمرکز دولت به کنترل تورم در سال 97 یک آدرس غلط بود،گفت: با توجه به اهداف دشمنان کشور در خصوص زمین گیر کردن تولید و بنگاههای تولیدی، لازم است هرچه سریع تر نقشه راه ویژه رونق تولید، از سوی دولت طراحی شود.

تولید را آسان کنید تا رونق داشته باشیم

یک کارشناس اقتصادی، تعاون را بهترین راه حمایت از تولید دانست و گفت: رونق تولید زمانی میسر می‌شود که انگیزه مردم را برای ورود به عرصه تولید بیشتر کنیم و دولت بستر فعالیت‌های تولیدی در کشور را آسان کند.

سرمایه‌های پراکنده برای «رونق تولید» توسط دولت جمع شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: باید سرمایه‌های پراکنده در جامعه جمع‌آوری شود و به سمت بازار سرمایه و تولید هدایت شود که این مسئله نیازمند عزم جدی دولت است.

تلاش دولت، مردم و کارآفرینان باید بر تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر باشد

رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال 1398 هجری شمسی از سوی رهبر انقلاب اسلامی به عنوان سال "رونق تولید" تصریح کرد: امسال به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده و همه تلاش دولت ، مردم و کارآفرینان باید بر تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر باشد.

حمایت دولت از مشاغل خانگی موجب رونق تولید می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل موسسه توانمندسازی جامعه سرای خراسان جنوبی گفت: یکی از مهمترین راهکارهای اشتغالزایی در جامعه توانمندسازی زنان خانه دار روستایی است که دولت با حمایت از این مشاغل می تواند زمینه ساز رونق تولید شود.

عضو کمیسیون صنایع: دولت برای رونق تولید "منابع بانک‌ها" را به‌سمت تولید جهت‌دهی کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: با رونق در بخش تولید می‌توان تحریم‌ها را بر کشور بی‌اثر کرد.

رونق تولید در اقتصاد کشور نقش اساسی دارد

قم- ایرنا- خطیب نماز جمعه قم، با اشاره به شعار سال گفت: اگر تولید راه بیفتد؛ در اقتصاد کشور نقش اساسی دارد و امید است دولت پشتیبان و برطرف کننده نیازهای تولید باشد.

مردم دولت را در تحقق رونق تولید همراهی کنند

همدان- ایرنا- امام جمعه همدان گفت: مردم باید با خرید کالاهای ایرانی، دولت را در تحقق رونق اقتصادی و تولید همراهی کنند.

امام جمعه موقت پیشوا: دولت و مجلس قوانین دست و پاگیر تولید را بردارند.

امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: اینکه رهبری فرمودند “رونق تولید” لازمه آن این است که نهادهای مربوطه مانند دولت و مجلس قوانین دست و پاگیر را بردارند.

همه برای تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر تلاش کنیم

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان این که تلاش دولت، مردم و کارآفرینان باید بر تولید بیشتر با کمیت بالاتر و کیفیت بهتر باشد، تاکید کرد: سرمایه، فناوری و بازار از پایه‌های اصلی رونق تولید است.

استقبال فضای مجازی از نامگذاری سال۹۸ به عنوان سال #رونق_تولید

وظیفه دولت حمایت از تولید داخل، نظارت و خودکفایی است و وظیفه ما خرید تولید داخل. این زنجیره اگر کامل بشه باعث اقتدار ملی و شکست تحریم خواهد شد.

بخش خصوصی نقش تعیین کننده‌ای در تحقق اهداف سال رونق تولید دارد

زنجان-رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه دولت باید در زمینه تولید از اعمال سیاست‌های دستوری پرهیز کند، گفت: بخش خصوصی تعیین کننده ترین نقش را در تحقق اهداف سال رونق تولید دارد.

توسعه صادرات غیرنفتی شاه‌بیت «رونق تولید»

یک اقتصاددان توسعه صادرات غیرنفتی را شاه‌بیت رونق تولید داخلی عنوان کرد و گفت: دولت باید با بهبود فضای کسب و کار، موانع پیش روی فعالان اقتصادی را برطرف کند.

حمایت از تولیدات داخلی مستلزم برطرف کردن موانع تولید است

دبیر خانه کارگر شهرستان تاکستان معتقد است؛ واردات کالاهایی که در داخل کشور تولید می‌شود، مانع رشد دستمزد‌ها و اشتغال‌زایی است و دولت برای همدلی با جامعه کارگری باید واردات کالاهایی مشابه خارجی را متوقف کند.]]>

تحقق رونق تولید با حمایت دولت و مجلس از بخش خصوصی

در سایه رونق بخشیدن به تولید میتوان اقتصاد را بهبود بخشید

 امام جمعه کرمانشاه، بهبود اقتصاد کشور تنها در سایه رونق بخشیدن به تولید است و لازمه این امر جبران نارسایی‌ های مدیریت در بدنه دولت است

رونق تولید کلید حل مشکلات اقتصادی است

بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: «رونق تولید» کلید حل تمام مشکلات اقتصادی در جامعه است که تحقق این مهم تلاش مضاعف دولت و ملت به عنوان چرخ دنده های یک مجتمع منسجم را می طلبد.

هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کند

قزوین- عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به شرط شفافیت دولت و بخش خصوصی موجب تقویت اشتغال و رونق اقتصاد می شود.

مواد اولیه تولید دچار کمبود است؛ دولت فکر عاجل کند

یک تولیدکننده لوازم خانگی با بیان اینکه تقاضا برای خرید لوازم خانگی داخلی از عرضه بیشتر است،​ گفت: مواد اولیه لازم را برای استفاده از حداکثر ظرفیت تولید نداریم.