زن تبعه روس در مرز گلستان دستگیر شد

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان تایید کرد که یک زن تبعه کشور روسیه در ناحیه مرزی شهرستان گنبد کاووس دستگیر شده است.مطالب مرتبط

زن تبعه روس در مرز گلستان دستگیر شد

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان تایید کرد که یک زن تبعه کشور روسیه در ناحیه مرزی شهرستان گنبد کاووس دستگیر شده است.

پلیس ترکیه 14 عضو داعش را دستگیر کرد

آنکارا- ایرنا- پلیس ترکیه در عملیاتی همزمان در آنکارا و در چارچوب مبارزه با تروریسم، 14 تبعه خارجی را به اتهام طرفداری از داعش دستگیر کرد.

خطر سیل در گلستان برطرف شد

گرگان- معاون عمرانی استاندار گلستان از کاهش آب خروجی از سدها و ازبرطرف شدن خطر سیل در گلستان خبر داد.

امدادرسانی سپاه نینوای گلستان به گرفتارشدگان در سیلاب گلستان

گرگان- در پی وقوع بارش باران و جاری‌شدن سیل و ریزش کوه در گلستان سپاه نینوای گلستان هم به کمک نیروهای مدیریت بحران و راهداری رفته تا یاری گر آن ها در امدادرسانی باشد.

استاندارگلستان: روستاهای پایین دست سد گلستان تخلیه شود

گنبدکاووس - ایرنا - استاندار گلستان گفت: به دلیل سر ریز شدن آب سدهای گلستان و بوستان در شرق این استان و جاری بودن دیگر آب های سطحی به مناطق پایین دست، لازم است روستاهای پایین دست سد گلستان تا سد وشمگیر تخلیه شود.

اعزام 2 بالگرد هلال‌احمر برای امدادرسانی به گرفتاران در سیلاب گلستان

استاندار گلستان گفت: 2 دستگاه بالگرد با تجهیزات کامل امدادی برای کمک به گرفتاران در سیلاب استان گلستان از تهران عازم گلستان شدند.

2 کودک در سیل گلستان جان باختند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: متأسفانه از ابتدای وقوع سیل در گلستان دو کودک جان خود را از دست دادند.

سد گلستان سرریز شد

معاون عمرانی استاندار گلستان گفت: سدهای گلستان و بوستان در محدوده شهرستان گنبد کاووس سرریز شدند. آب این دو سد باید به سمت رودخانه‌ها و زمین‌های کشاورزی هدایت شود.

کشف ۸۸۰ رأس دام قاچاق در گلستان

گرگان- جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از اجرای طرح مبارزه با قاچاق دام و کشف ۸۸۰ رأس دام قاچاق طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای گلستان خبر داد.

‌تلاش برای کاهش ورود آب به سدهای گلستان و بوستان

‌استاندار گلستان با اشاره به سر ریز شدن آب سدهای گلستان و بوستان، گفت:‌ هم اکنون در دو اقدام اولاً تلاش داریم روان آب های خراسان شمالی را به مسیر های انحرافی به زمین های کشاورزی هدایت کنیم و ثانیاً پیش از ورودی سدهای گلستان و بوستان کانال هایی ایجاد کنیم

مصدومیت ۴ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در گلستان

گرگان- معاون روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از مصدویت چهار نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در گلستان مصدوم شدند.

سامانه بارشی جدید ازدوشنبه وارد گلستان می شود/کاهش ۱۰ درجه ای دما

گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به گلستان از روز دوشنبه خبر داد.

800 پرسنل ارتش در حال امدادرسانی به سیلزدگان گلستان هستند

گرگان - ایرنا- ارشد نظامی ارتش در استان گلستان با تاکید بر این که تا آخرین لحظه در کنار مردم گلستان هستیم گفت: 800 نفر از پرسنل ارتش، به همراه ادوات و ماشین آلات سبک و سنگین از نخستین روز وقوع سیل و آب گرفتگی در استان گلستان، در حال امدادرسانی به مردم هست

سدهای بوستان و گلستان سالم است؛ احتمال آبگرفتگی گنبدکاووس بر اثر سرریز شدن سدها وجود دارد+فیلم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان با رد شایعات آسیب رسیدن به سدهای بوستان و گلستان گفت:آبگرفتگی شهرستان گنبد کاووس به علت سر ریز شدن سدهای بوستان و گلستان دور از انتظار نیست و ستاد بحران برای کاهش خسارات حوادث احتمالی در حال بررسی موضوع است.

آماده‌سازی 135 غرفه توزیع میوه شب عید در گلستان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از توزیع میوه‌های تنظیم بازار شب عید از امروز در سطح استان گلستان خبر داد.

«گلستان» و «بوستان» سرریز شدند/ وضعیت بحرانی اما در کنترل است

گرگان- سامانه بارشی که در روزهای اخیر به گلستان وارد شده سبب سرریز شدن دو سد بوستان و گلستان شده و مردم پایین دست این سدها را نگران کرده است.

کاهش ۱۷ درصدی تلفات برون شهری گلستان/۵۵ نقطه پرحادثه ایمن می شود

کردکوی- استاندار گلستان با بیان این که تلفات تصادفات برون شهری گلستان ۱۷ درصد کاهش یافت، گفت: ایمنی ۵۵ نقطه پرحادثه گلستان در دستور کار است و تا دو سال آینده انجام می شود.

بارش ۶۰ سانتی متری برف در ارتفاعات گلستان/توقف قطار گرگان- تهران

گرگان- سامانه بارشی که از یکشنبه وارد گلستان شده سبب خسارت به منازل مسکونی، آبگرفتگی معابر، اختلال در تردد خودروها، لغو پرواز فرودگاه گرگان و تعطیلی مدارس گلستان شده است.

مصر از شهادت 4 تبعه این کشور در حمله تروریستی نیوزیلند خبر داد

جان باختن 2 تبعه پاکستان در حمله به مساجد نیوزیلند