وضعیت مالی فوتبال کشور مساعد نیست

کرمان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه حال مالی فوتبال کشور مساعد نیست و حقوق خود را نمی تواند بگیرد، گفت : 70 درصد درآمد فوتبال این حوزه از محل حق پخش تلویزیونی است که تاکنون نتوانستیم آن را وصول کنیم.مطالب مرتبط

وضعیت مالی فوتبال کشور مساعد نیست

کرمان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه حال مالی فوتبال کشور مساعد نیست و حقوق خود را نمی تواند بگیرد، گفت : 70 درصد درآمد فوتبال این حوزه از محل حق پخش تلویزیونی است که تاکنون نتوانستیم آن را وصول کنیم.

وضعیت مالی فوتبال کشور مساعد نیست

کرمان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه حال مالی فوتبال کشور مساعد نیست و حقوق خود را نمی تواند بگیرد، گفت : 70 درصد درآمد فوتبال این حوزه از محل حق پخش تلویزیونی است که تاکنون نتوانستیم آن را وصول کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال: شرایط مالی استقلال و پرسپولیس خوب نیست

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه وضعیت مالی فوتبال در کشور ما و شرایط تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خوب نیست گفت: تیم‌های ما نمی‌توانند به راحتی سفر کنند و یا در اردوهای خارج از کشور هتل رزرو کنند.

حال فوتبال کشور مساعد نیست

بازی دسته اول و دوم فوتبال باشگاه‌ها بدون یزد برگزار می‌شود

یزد - ایرنا - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: هیچ تیمی از یزد در لیگ برتر دسته اول و دوم باشگاه‌های کشور حضور ندارد و این وضعیت در شان مردم و بازیکنان استان نیست.

ژاله فرامرزیان: تمام تعهدات مالی وزارت ورزش به فوتبال محقق شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش با بیان اینکه کمک مالی این وزارتخانه به فدراسیون‎ها در سال گذشته بیش از رقم پیش‎بینی شده بود، گفت: به تمام تعهدات مالی به فوتبال عمل شد.

وضعیت آتش‌نشانی تهران با قبل قابل مقایسه نیست

شهردار تهران گفت: وضعیت آتش‌نشانی تهران از نظر تجهیزات سنگین و سبک، با قبل قابل مقایسه نیست. بعد از حادثه پلاسکو، تجهیزات آتش‌نشانی برای ساختمانهای بلند هم‌ وضعیت بهتری پیدا کرده است.

FATF به عنوان راهکاری برای منظم‌تر شدن روابط مالی و اقتصادی در کشور موثر است

یک وکیل دادگستری گفت: FATF به عنوان یک راهکار در خصوص اینکه نظام روابط مالی و اقتصادی در کشور به نظم و شفافیت بهتری برسد مؤثر است اما تنها راهکار منحصر به فرد در این رابطه نیست.

۲۹ اسفند برای سفر مناسب نیست

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: فردا (۲۹ اسفند ۹۷) با توجه به وضعیت ناپایدار محورهای مواصلاتی کشور، برای سفر مناسب نیست.

وضعیت گمیشان به اندازه آق قلا حاد نیست/ایجاد موانع در برابر سیل

گمیشان- نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وضعیت گمیشان به اندازه آق قلا حاد نیست، گفت: ایجاد موانع در حاشیه رودخانه شدت سیل را کاهش داد.

وضعیت جوی مناطق سیل‌زده تا اواسط هفته آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح وضعیت جوی استان‌های شمالی به‌ویژه مناطق سیل زده گفت:براساس مدل‌های جوی از یکشنبه (۴فروردین) تا سه شنبه (۶ فروردین) در سواحل شمالی کشور بارش باران پیش بینی می‌شود البته جای نگرانی نیست زیرا سامانه بار

فردا 29 اسفند برای سفر مناسب نیست

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: فردا (29 اسفند 97) باتوجه به وضعیت ناپایدار محورهای مواصلاتی کشور، برای سفر مناسب نیست.

شرایط برای رفت وآمد دریایی در هرمزگان مساعد است

بندرعباس - ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: شرایط دریا امروز جمعه برای رفت وآمد دریایی و انجام امور صیادی مساعد پیش بینی می شود.

حساب‌های صنعت برق کشور مسدود شد

هنوز مشخص نیست کدام یک از نهادهای مالی کشور اعم از بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و یا سازمان امور مالیاتی دستور مسدودسازی حساب صنعت برق کشور را صادر کرده است.

تاج: وضعیت پرسپولیس و استقلال چطور است؟ ... هیچ!

رییس فدراسیون فوتبال با انتقاد از صداوسیما و حق پخش فوتبال گفت که باشگاه‌های فوتبال در ایران شرایط خوبی ندارند.

تیم فوتبال امید ایران کمتر از تیم ملی بزرگسالان نیست

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است اهمیت تیم امید کمتر از تیم ملی بزرگسالان نیست و موفقیت این تیم اتفاق مهمی برای فوتبال ایران است.

فرماندار بهبهان: وضعیت کنونی شهر زیبنده پذیرایی از مسافران نوروزی نیست

فرماندار بهبهان گفت: وضعیت شهر بهبهان در آستانه نوروز زیبنده مسافران نوروزی و مردم نیست.

جای خالی تیم لیگ برتری درکرمان/وضعیت فوتبال بانوان کرمان خوب است

کرمان - رئیس فدراسیون فوتبال کشور با اشاره به اینکه براساس ارزیابی‌ها از عملکرد هیئت فوتبال استان کرمان راضی هستیم، گفت: جای یک تیم لیگ برتری در این استان خالی است.

وضعیت آتش‌نشانی تهران از نظر تجهیزات قابل مقایسه با قبل نیست

شهردار تهران از ترخیص تمام نردبانهای آتش‌نشانی تهران از گمرک خبر داد و گفت: وضعیت آتش‌نشانی تهران از نظر تجهیزات سنگین و سبک با قبل، قابل مقایسه نیست.

وضعیت دفن زباله‌ها در رودسر از رشت بدتر است

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: وضعیت دفن زباله در رودسر اصلا مناسب نیست و شرایط آن از رشت هم بدتر است.