کارگاه تهیه و تولید آجیل عید

فعالیت کارگاه های تهیه و تولید آجیل در روزهای پایانی سال بیشتر می شود و کسب و کار این صنعت در این روزها رونق بیشتری می گیرد.مطالب مرتبط

کارگاه تهیه و تولید آجیل عید

فعالیت کارگاه های تهیه و تولید آجیل در روزهای پایانی سال بیشتر می شود و کسب و کار این صنعت در این روزها رونق بیشتری می گیرد.

گارگاه تهیه و تولید آجیل عید

فعالیت کارگاه های تهیه و تولید آجیل در روزهای پایانی سال بیشتر می شود و کسب و کار این صنعت در این روزها رونق بیشتری می گیرد.

تهیه‌کننده اسپانیایی درتهران کارگاه تولید سینمایی برگزارمی کند

تهران- ایرنا- رزا بوش تهیه کننده اسپانیایی مستند «باشگاه اجتماعی بوئناویستا» برای برگزاری کارگاه تخصصی تولید سینمایی در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به ایران می آید.

برگزاری کارگاه تولید مشترک توسط رزا بوش در جشنواره جهانی فیلم فجر

تهیه کننده مستند «باشگاه اجتماعی بوئناویستا» در جشنواره جهانی فیلم فجر کارگاه آموزشی تولید مشترک برگزار می‌کند.

«رزا بوش» و کارگاه چون و چرای تولید مشترک سینمایی در جشنواره جهانی فیلم فجر

تهیه کننده مستند مشهور «باشگاه اجتماعی بوئناویستا» به تهران سفر خواهد کرد تا در جشنواره جهانی فیلم فجر کارگاه برگزار کند.

نرخ‌های چندگانه آجیل در آستانه سال نو/آجیل‌فروشان ناراضی‌اند

در آستانه ایام پایانی سال، اگرچه بازار آجیل‌فروشان نسبت به سایر روزها از جنب‌وجوش بیشتری برخوردار است اما آجیل‌فروشان ناراضی‌اند.

بالا و پایین بازار آجیل شب عید و خریدهای متفاوت

در حالی که رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش خبر کاهش تقاضا برای آجیل در بازار شب عید را تکذیب می‌کند، وضعیت بازار نشان می‌دهد که نه تنها قدرت مشتریان برای خرید آجیل کم‌تر شده است، بلکه مردم غالباً نوع و کیفیت خاصی از این محصول را برای نوروزشان خریداری می‌ک

کشف و توقیف دو کارگاه تولید لوازم یدکی تقلبی در شهریار

رئیس پلیس اگاهی غرب استان تهران از کشف 2 کارگاه تولید کننده لنت و دیسک و صفحه کلاج تقلبی خودرو در وحیدیه شهریار خبر داد .

کارگاه تولید لنت های تقلبی در شهریار پلمپ شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان گفت: کارگاه تولید لنت های تقلبی به ارزش 600 میلیون تومان در شهرستان شهریار پلمپ شد.

خرید آجیل60 تا 70 درصد کاهش یافته است

رشت- ایرنا- رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار مرکز استان گیلان با اشاره به افزایش چشمگیر قیمت انواع آجیل به ویژه پسته و بادام درختی گفت: خرید آجیل امسال نسبت به سال گذشته 60 تا 70 درصد در استان کاهش یافته و در حال خارج شدن از سبد خانوار است.

تعطیلی کارگاه بتن سازی غیر مجاز در شیراز

یک کارگاه تولید بتن غیر استاندارد در حومه شهر شیراز تعطیل شد.

شهروندان یزدی در مصرف آجیل شیوه اعتدال را رعایت کنند

یزد - ایرنا - یکی از متخصصان تغذیه در یزد با اشاره به افزایش مصرف انوع آجیل بر پایه یکی از سنت ها در میان ایرانیان در روزهای نوروز گفت: استفاده از آجیل می تواند منافع و معایبی داشته باشد، شهروندان برای حفظ سلامتی خود حد اعتدال را در مصرف رعایت کنند تا دچا

کمرنگ شدن آجیل از سفره هفت سین

تهران- ایرنا- آجیل فروشان در آستانه شب عید انتظار دارند هر روز بازارشان داغ و داغ تر شود اما افزایش سه تا چهار برابری قیمت ها، امیدواری آنها را کم فروغ کرده است.

دستگیری محتکر میلیاردی آجیل شب عید در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک تن و 350 کیلوگرم آجیل و تنقلات احتکار شده در ساری خبر داد.

پلمب کارگاه تولید مواد شوینده و بهداشتی تقلبی

ایرنا - تهران - کارگاه تولید مواد شوینده و بهداشتی تقلبی در جنوب تهران روز یکشنبه به دستور قاضی شعبه ١4 تعزیرات حکومتی پلمب و انبار آن توقیف شد.5*10

کارگاه تولید مواد شوینده و بهداشتی تقلبی پلمب شد

تهران- ایرنا- کارگاه تولید مواد شوینده و بهداشتی تقلبی در جنوب تهران به دستور قاضی شعبه ١4 تعزیرات حکومتی پلمب و انبار آن توقیف شد.

کاهش 15 درصدی قیمت آجیل و خشکبار در سال آینده

رییس اتحادیه صنف خشکبار کرمان از کاهش حدود 15 درصدی قیمت آجیل و خشکبار در سال آینده خبر داد و اظهار کرد: اکنون قیمت آجیل نسبت به 10 روز گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

کارگاه آموزشی تهیه‌کننده اسپانیایی در جشنواره جهانی فیلم فجر

ماهی دودی

ایرنا - ساری - ماهی دودی یک محصول سنتی در شمال کشور است که با استفاده از شور کردن ماهی به روش مخلوط و سپس دود سرد تهیه می‌شود و معمولا پروسه تهیه آن به حدود 15 روز زمان نیاز دارد . در خال حاضر در استان مازندران دو کارگاه فعال در این زمینه وجود دارد. ماهی

تنها خرید آجیل کم نشده، فروش میوه و شیرینی هم کم شده است

نتایج نظرسنجی ایسپا نشان می‌دهد بیش از 85 درصد مردم گفته‌اند میزان خرید آجیل و تنقلات آن‌ها برای سال 98 نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.