جلوگیری از تعدیل نیروها در کارخانه‌های استان فارس
مطالب مرتبط

جلوگیری از تعدیل نیروها در کارخانه‌های استان فارس

نباید بقعه متبرکه جدیدی در فارس بنا شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: اجازه نمی دهیم بقعه متبرکه جدیدی در این استان بنا شود و به صورت قانونی و شرعی از این کار جلوگیری خواهیم کرد.

سرقت ۲۰ میلیارد ریالی از کارخانه پروفیل در قم

قم - فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری سارقان یک کارخانه بزرگ تولید پروفیل در قم خبر داد و گفت: متهمان به سرقت سیم، کابل و تجهیزات از کارخانه مذکور به ارزش ۲۰ میلیارد ریال اعتراف کردند.

ایجاد چتر وای‌فای در نقاط گردشگری استان فارس

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با اعلام برقراری چتر وای‌فای در مناطق گردشگری پر ازدحام استان فارس مانند تخت جمشید، پاسارگاد، حافظیه، سعدیه و زندان ارگ کریمخانی در ایام نوروز امسال، گفت: در سال گذشته نیز دسترسی مردم در بیش از ۱۳۰۰ روستای استان

تعطیلی بزرگترین کارخانه واکسن‌سازی خاورمیانه در مهاباد/ بیکاری 25نفر از پرسنل کارخانه

سرانجام پس از چند سال فعالیت نیمه جان کارخانه تولید واکسن تب برفکی روناک مهاباد که از قضا بزرگترین کارخانه خاورمیانه در این زمینه نامیده می شد،تعطیل شد. ]]>

برنامه آمادگی برای نوروز در جاده های کازرون آغاز شد

شیراز- ایرنا- کازرون از شهرستان های غربی استان فارس است که محل تردد مسافران نوروزی به استان های جنوبی است از این رو برنامه آمادگی برای نوروز متشکل از نیروها در جاده های این شهرستان شنبه آغاز شد.

فورد آمریکا ۵ هزار نفر را تعدیل نیرو می‌کند

شرکت خودروسازی فورد اعلام کرده که قصد دارد بالغ بر پنج هزار نفر از کارکنان خود را تحت تأثیر افت شدید سودآوری این خودروساز آمریکایی در اروپا تعدیل کند.

سیاست تعدیل موجب رشد فقر شد/ بازارهای ما رقابتی نبوده اند

احمد توکلی گفت: سیاست تعدیل در اغلب کشورها جواب نداد و موجب رشد فقر شد. متأسفانه مدل نئوکلاسیک امروز در کشور ما حاکم است که رشد محور است و رشد و عدالت را با هم نمی بیند.

بیش از 4 هزار نفر از استان فارس در نوروز به مناطق جنگی سفر کردند

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: از ابتدای طرح نوروزی 117 سفر راهیان نور از استان فارس انجام شده و در مجموع 4841 نفر به مناطق جنگی سفر کرده‌اند.

بانک مرکزی کارخانه روغن نباتی گلنار را از لیست سیاه خارج کند

مدیر عامل کارخانه روغن نباتی گلنار کرمان از عزم جدی مسئولین استانی و کشوری در راستای رفع مشکل این کارخانه عنوان کرد: در چند روز اخیر یک ماه از حقوق معوقه کارگران کارخانه روغن نباتی گلناز کرمان پرداخت شد.

هنرمندان استان فارس در المپیاد ملی فرش دستباف خوش درخشیدند

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: آیین پایانی سیزدهمین دوره المپیاد ملی فرش دستباف ایران با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد و 4 نفر از استان فارس در این المپیاد رتبه‌های برتر را کسب کردند. 

مرگ ۵۶۶ تن بر اثر تصادف طی ۱۱ ماه در فارس

رئیس مرکز فوریت‌‎های پزشکی و اورژانس فارس گفت: طی ۱۱ ماه گذشته تعداد ۵۶۶ نفر براثر حوادث رانندگی در استان فارس جان باختند.

داستان زندگی « ناجی نیروها» منتشر می‌شود

امیرحسین انبارداران نویسنده کتاب «ناجی نیروها» سرگذشت زندگی شهید دل آذر از انتشار اثری داستانی از زندگی این شهید در آینده خبر داد.

90 درصد از ظرفیت هتل‌های استان فارس برای هفته نخست نوروز رزرو شد

رئیس جامعه هتلداران استان فارس از اشغال 90 درصدی هتل‌های استان فارس در هفته نخست نوروز خبر داد.

رونق بازی های بومی و محلی باعث تعدیل آسیب های اجتماعی می شود

اهواز - ایرنا - رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی ‌های بومی محلی گفت: رونق بازی های بومی و محلی در استان ها و شهرستان های کشور باعث تعدیل آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

رونق بازی های بومی و محلی باعث تعدیل آسیب های اجتماعی می شود

اهواز - ایرنا - رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی ‌های بومی محلی گفت: رونق بازی های بومی و محلی در استان ها و شهرستان های کشور باعث تعدیل آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

لزوم پاسخگویی مسئولان در زمینه عملکرد خود

مدیران باید پاسخگوی عملکرد خود در زمینه جلوگیری از تعطیلی کارخانه ها و حمایت از کالای ایرانی باشند.

سارقان 20 میلیارد ریالی در قم دستگیر شد

قم - ایرنا - فرمانده انتظامی قم از دستگیری سارقان یک کارخانه بزرگ تولید پروفیل در این استان خبر داد و گفت: متهمان به سرقت سیم، کابل و تجهیزات از کارخانه مذکور به ارزش 20 میلیارد ریال اعتراف کردند.

سهم فارس از سامانه بارشی اخیر

هواشناسی فارس میزان بارش‌های اخیر باران در مناطق مختلف استان فارس را تا صبح امروز اعلام کرد.

سهم فارس از سامانه بارشی اخیر

هواشناسی فارس میزان بارش‌های اخیر باران در مناطق مختلف استان فارس را تا صبح امروز اعلام کرد.