سال آینده اعتبارات فرهنگ و ارشاد در شهرستان‌ها پیشرفت چشمگیری دارد
مطالب مرتبط

سال آینده اعتبارات فرهنگ و ارشاد در شهرستان‌ها پیشرفت چشمگیری دارد

پیشرفت چشمگیر اعتبار فرهنگ و ارشاد شهرستان‌ها در سال آینده

اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد گفت: 10 درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت واریز می‌شود.

خودکفایی در تولید سوخت نیازمند فرهنگ سازی در مصرف

در سال جاری و در روزهای پایانی آن به رغم تحریم ها، دشمنی ها و کارشکنی های جامعه جهانی، شاهد پیشرفت های چشمگیری در حوزه انرژی بودیم.

سهم استانها از اعتبارات فرهنگی بیشتر می‌شود

معاون ‌حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است که در حمایت از هنرمندان ضعف‌های جدی در کشور وجود دارد و باید این وزارتخانه در دو حوزه آموزش و حمایت از هنرمندان تلاش بیشتری داشته باشد.

اعتبارات حوزه فرهنگ کمتر از 2 درصد است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که اعتبارات کل حوزه فرهنگ کمتر از ٢ درصد است؛ در حالی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ باید اقدامات فرهنگی انجام شود که نیاز به بودجه

برگزاری جشنواره هفت هنر در آبیک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک از برگزاری جشنواره هفت هنر در سال آینده و همزمان ماه مبارک رمضان به همت کانون‌ها و انجمن‌های این اداره خبر داد.]]>

معاون وزیر ارشاد: یارانه مطبوعات در سال 98 افزایش می‌یابد

 معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش یارانه مطبوعات در سال آینده خبر داد.

فعالیت ۴۱۲ باشگاه کتابخوان در گیلان / املش بیشترین باشگاه را دارد

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به فعالیت ۴۱۲ باشگاه کتابخوانی در این استان، گفت: شهرستان املش با ۱۵۶ باشگاه بیشترین باشگاه ها را دارد.

یزد| استان یزد پتانسیل انتخاب به عنوان پایتخت کتاب جهان را دارد

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد استان یزد با بیان اینکه استان یزد پتانسیل انتخاب به عنوان پایتخت کتاب جهان را دارد، گفت: قریب به 60 طرح برای پایتخت کتاب ایران در سال آینده در یزد اجرا می‌شود.

فیلم طنزخوش وبش در فسا درحال ضبط است

شیراز -ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت:فیلم طنز خوش وبش در 15آیتم سه دقیقه ای به نویسندگی وکارگردانی حمیدرضا ناصری با لهجه فسایی نوشته شده که در این شهرستان در حال ضبط است.

گازرسانی به مهماندویه و طزره دامغان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

دامغان-مدیر اداره گاز ناحیه دامغان بابیان اینکه گازرسانی به مهماندویه و طزره این شهرستان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این پروژه نیمه اول سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

طالبان به پیشرفت بیشتر در مذاکره آینده با آمریکا خوش بین است

تهران - ایرنا - 'ملا عبدالغنی برادر'، معاون سیاسی طالبان، ضمن ابراز خوشبینی به پیشرفت مذاکرات آمریکا و طالبان، گفت، امیدوار است، مذاکرات آینده شاهد دستاوردهای بیشتری باشد.

مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه میانگین پیشرفت فیزیکی مجتمع فرهنگی و هنری پیشکوه این شهرستان را 60 درصد اعلام کرد و گفت: عملیات اجرایی این طرح که در زمینی به مساحت 9 هزار متر مربع در منطقه گردشگری پیشکوه آغاز شده از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخو

حوزه آموزش و حمایت از هنرمندان ضعف دارد

معاون حقوقی و‌ پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه آموزش و حمایت از هنرمندان ضعف وجود دارد.

سرخس، دروازه فرهنگ و تمدن

سرپرست فرمانداری سرخس گفت: این شهرستان به لحاظ جغرافیایی جایگاه مهمی دارد و فرهنگ و تمدن ایران باستان را به شرق و غرب انتقال می‌دهد.

تبریز نام بلندآوازه ای در عرصه دانش و فرهیختگی دارد

تبریز - معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه تبریز نام بلندی در عرصه دانش و ادب و فرهیختگی دارد، بر ضرورت مراقبت از این نام بلند تاکید کرد.

افزایش اعتبار وزارت ارشاد تا 150 میلیارد تومان/ 300 پروژه نیمه‌تمام در شهرستان‌ها وجود دارد

۱۵۰ برنامه فرهنگی و هنری در خراسان شمالی برگزار می‌شود

بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری ١٥٠ برنامه فرهنگی و هنری توسط ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن‌ها، مراکز و مؤسسات فرهنگی و هنری در ایام نوروز ٩٨ خبر داد.

جامعه‌ بدون پشتوانه میراث و فرهنگ سهمی در آینده بشری نخواهد داشت

هر سرزمینی برخوردار از فرهنگ و تفکر نیرومند باشد در آینده دنیا و بشر سهیم بوده و نقش بنیادین خواهد داشت. جامعه‌ بدون پشتوانه میراث و فرهنگ، سهمی در آینده بشری نخواهد داشت.