تاسیس شرکت‌های سرمایه‌گذاری مشترک ایران و آذربایجان

وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: حجم گردش تجاری میان ایران و جمهوری آذربایجان در یک سال گذشته ۷۵ درصد رشد یافته است.مطالب مرتبط

21 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان مرکزی جذب شد

رئیس مرکز خدمات و جذب سرمایه‌گذاری استان مرکزی گفت: جلب سرمایه‌گذاری خارجی مصوب در قالب مجوزهای سرمایه‌گذاری خارجی صادره از وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزان 21 میلیون دلار توسط سه شرکت دارای سرمایه‌گذار خارجی در سال 97 از دستاوردهای استان است.

روایت مهندس آلمانی از سیاه‌نمایی آمریکا درباره ملت ایران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری «BED Gruppe» گفت: رسانه‌های آمریکایی ماهانه میلیون‌ها یورو علیه ایران سرمایه‌گذاری می‌کنند و برای پخش نشدن فوتبالی که داور زن داشت، هشتک عصر حجر زده بودند و آن‌ها به‌صورت هدفمند علیه ایران اقدامات رسانه‌ای انجام می‌دهند.

موافقت با تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری "صندوق در صندوق"

سازمان بورس با تأسیس اولین صندوق سرمایه گذاری بازار سرمایهصندوق در صندوق در بازار سرمایه موافقت کرد

شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می کند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح های قابل سرمایه گذاری دارای توجیه اقتصادی در استان برای اجرا به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ارائه می شود.

نماد یک شرکت سرمایه‌گذاری در بورس درج شد

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد «تاصیکو» در فهرست بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

برگزیت باعث افت سرمایه‌گذاری تجاری در انگلستان شد

شرکت‌های بریتانیایی در نظر دارند در سال ۲۰۱۹، به علت برگزیت، بیشترین کاهش ۱۰ سال اخیر را سرمایه‌گذاری‌های خود انجام دهند.

نشست «فرصت های سرمایه گذاری» ایران و چین

ایرنا- پکن - نشست «فرصت های سرمایه گذاری» ایران و چین دوشنبه شب با حضور «فرهاد دژپسند»وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران و «چیان که مینگ» معاون وزیر بازرگانی چین در پکن برگزار شد.15**

قراردادهای سرمایه‌گذاری استرالیا و سوئد در چابهار به زودی منعقد می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با بیان این که بندرچابهار کماکان از تحریم‌های آمریکا معاف است، گفت: توسعه این بندر به شکل مناسبی در حال انجام است و با شرکت‌های داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری قرارداد منعقد شده است.

استاندار آذربایجان شرقی: از همکاری علمی و صنعتی با ترکیه استقبال می‌کنیم

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت تعداد قابل توجهی از شرکت‌های ترکیه‌ای در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز، گفت: به عنوان نماینده دولت از هرگونه همکاری علمی و صنعتی بین صنایع و دانشگاه‌های آذربایجان شرقی و ترکیه استقبال و حمایت می‌ک

استاندار آذربایجان شرقی: از همکاری علمی و صنعتی با ترکیه استقبال می‌کنیم

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت تعداد قابل توجهی از شرکت‌های ترکیه‌ای در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز، گفت: به عنوان نماینده دولت از هرگونه همکاری علمی و صنعتی بین صنایع و دانشگاه‌های آذربایجان شرقی و ترکیه استقبال و حمایت می‌ک

سرمایه گذاری 16 هزار میلیارد تومانی در حوزه نیرو

در سال ۹۷ در سه حوزه آب، برق و فاضلاب از محل سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی و همچنین سرمایه‌های دولتی بیش از ۱۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شد

جشن نوروزگاه مشترک ایران و جمهوری آذربایجان تا ساعاتی دیگر

جشن نوروزگاه مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در مرز بیله‌سوار برگزار می شود.

سرمایه‌گذاری بر موقوفات یزد عملاً تعطیل شده است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به مشکلاتی که در راه سرمایه‌گذاری در موقوفات به وجود آمده گفت: سرمایه گذاری بر موقوفات یزد عملا تعطیل شده است.

پیشرفت واحد تولیدی سرمایه گذاری 'دهلر' به 30 درصد رسید

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای عقد تفاهم نامه با سرمایه گذاران خارجی و داخلی فراهم شده است، گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی واحد تولیدی آلمانی «دهلر» با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا

خوزستان|سرمایه‌گذاری میلیاردی پیشکسوتان پرسپولیس تهران در بندرماهشهر‌

شرکت پیشکسوتان پرسپولیس تهران با انعقاد قراردادی با ارزش هزار و پانصد میلیارد ریال در ساخت یک مجتمع تفریحی، تجاری توریستی در بندرماهشهر سرمایه‌گذاری کردند.

نشست فرصت های سرمایه گذاری و تجاری ایران و چین برگزار شد

پکن- ایرنا- نشست «فرصت های سرمایه گذاری و تجاری» ایران و چین دوشنبه شب با حضور 'فرهاد دژپسند' وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران و «چیان که مینگ» معاون وزیر بازرگانی چین در پکن برگزار شد.

ناکامی‌مجموعه شورا و شهرداری شیراز در جذب سرمایه‌گذار/ کمیسیو‌ن‌های گردشگری و سرمایه گذاری توفیق زیادی نداشتند

سخنگوی شورای شهر شیراز با بیان اینکه در بخش جذب سرمایه گذار نتوانستیم موفق عمل کنیم، گفت: امیدوارم سال آینده بتوانیم بسته‌های سرمایه‌گذاری خوبی را در اختیار شهروندان قرار دهیم.]]>

سرمایه گذاری های خارجی سال آینده در بجنورد نتیجه می دهد

بجنورد- ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: با حل مشکلات واحد تولیدی که با سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه بجنورد ایجاد شده است، در حقیقت اقدامات انجام شده در این زمینه سال آینده نتیجه می دهد.

جذب ۵۰ طرح سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی

اراک- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: در حوزه سرمایه گذاری خارجی تا کنون ۵۰ طرح سرمایه گذاری به میزان یک میلیارد و ۶۲۱ میلیون دلار در استان مرکزی جذب شده است.

امضای 4 تفاهم نامه سرمایه گذاری در ماهشهر

۴ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری با مبلغ بیش از ۲هزار و۵۰۰ میلیارد ریال در قالب طرح‌های مشارکت مدنی در شهرداری بندرماهشهر با سرمایه‌گذاران داخلی منعقد شد.