سکان اقتدار دریایی در گام دوم انقلاب به جوانان سپرده می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اسکان اقتدار دریایی در گام دوم انقلاب، به نسل جوان سپرده می‌شود.مطالب مرتبط

سکان اقتدار در دریا در گام دوم انقلاب، به جوانان سپرده می شود

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر لزوم داشتن نگاهی امیدوارانه به آینده گفت: سکان اقتدار در دریاها در گام دوم انقلاب، به نسل جوان سپرده می شود.

سکان اقتدار دریایی در گام دوم انقلاب به جوانان سپرده می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اسکان اقتدار دریایی در گام دوم انقلاب، به نسل جوان سپرده می‌شود.

موسوی: راه پیشرفت کشور واگذاری انقلاب به جوانان است

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حمایت دانشگاه‌های استان از دانش آموزان، گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم تأکید کردند که انقلاب باید به جوانان نخبه و متعهد سپرده شود.

دلخوشی مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به جوانان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتشگفت: همه دلخوشی های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب شما جوانان هستید چرا که به زودی تمام مسئولیت‌ها به دست شما سپرده خواهد شد.

بیانیه گام دوم انقلاب، بشارت آینده ای درخشان برای جوانان

سمنان- ایرنا- بیانیه گام دوم انقلاب امیدبخش عصری نو و آینده ای درخشان با بهره مندی از توانایی جوانان در پیمودن قله های پیشرفت و اقتدار علمی و نیز مدیریت جهادی این قشر به منظور توسعه هرچه بیشتر ایران اسلامی است.

بیانیه گام دوم انقلاب، بشارت آینده ای درخشان برای جوانان

سمنان- ایرنا- بیانیه گام دوم انقلاب امیدبخش عصری نو و آینده ای درخشان با بهره مندی از توانایی جوانان در پیمودن قله های پیشرفت و اقتدار علمی و نیز مدیریت جهادی این قشر به منظور توسعه هرچه بیشتر ایران اسلامی است.

حضور در آب های دور دست نشان از اقتدار نظام است

بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت که حضور در آب های دور دست توسط ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده اقتدار و عزت مردم ایران و نیروهای مسلح کشور است.

بیانیه گام دوم نباید دچار روزمرگی وسیاست زدگی شود

نماینده جوانان امضاء کننده نامه به رهبر معظم انقلاب، با تاکید بر اینکه جوانان، محور اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند، ادامه داد: جوانان نقش موثری در تحول دارند. مهمترین تحول باید در نیروی انسانی شکل بگیرد و حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند جوانان پرشور و مت

جوانان بیشترین زائران راهیان نور هستند

ساری - فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه بیشترین قشری که روانه راهیان نور می شوند، جوانان هستند گفت: مسئولیت یادمان ها در راهیان نور به جوانان سپرده شد.

۸ سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر ۴۰ سال اقتدار ایران است

فرمانده نیروی دریایی ارتش در نمایشگاه راهیان نور این نیرو در خرمشهر گفت: ۸ سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر ۴۰ سال اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

شهدا عامل اقتدار و عزت کشور هستند

بوشهر - فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: شهدا عامل اقتدار و عزت کشور هستند.

عزت ما با ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنان تداوم می‌یابد

بوشهر - فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه همه افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهدا است گفت: عزت ما با ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنان تداوم می‌یابد.

بسیج در اجرای گام دوم انقلاب کار‌ها را به جوانان می‌سپارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: اقدامات ما در بسیج برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت جوانان است، لذا به دنبال سپردن کار به جوانان هستیم

برگزاری یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: عزت و اقتدار ما با ایستادگی مقابل ظلم و دشمنان تداوم می یابد.

مروری بر ۳۰ پیام نوروزی رهبر انقلاب

از زمانی که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سکان رهبری انقلاب را به دست گرفته‌اند، هر ساله در اولین روز سال نو محورهای مورد تأکید و افق‌های پیش روی جمهوری اسلامی را در پیام نوروزی اعلام می‌کنند و مسئولان در راستای تحقق‌بخشیدن به شعار سال، خواسته‌های ایشان را در رو

سپاه پاسداران اشراف کامل برخلیج فارس دارد

گناوه- ایرنا- مسئول عملیات تیپ تفنگداران حضرت امیرالمومنین (ع) گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر خلیج فارس اشراف اطلاعاتی و تسلط کامل دارد و با اقتدار هرگونه تحرک را رصد می کند.

بیانیه گام دوم نباید دچار روزمرگی شود

نماینده جوانان امضاء کننده نامه به رهبر معظم انقلاب: حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند جوانان پرشور و متخصص است.

بستر حضور جوانان برای تحقق گام دوم انقلاب فراهم شود

شهرکرد- ایرنا- فعال فرهنگی و فرزند شهید مدافع حرم با اشاره به نقش محوری جوانان در تحقق منشور گام دوم انقلاب گفت: ضروری است تا در این خصوص بسترهای لازم حضور جوانان در عرصه های مختلف فراهم شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:محور بیانیه گام دوم جوانان هستند

شیراز - ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اعلام کرد: در آغاز دهه پنجم انقلاب، محور بیانیه گام دوم جوانان هستند.

جزییات طرح سپرده‌گذاری ارزی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب کلیات طرح سپرده ارزی در این کمیسیون گفت که در صورت تصویب نهایی این طرح مردم به سپرده‌گذاری ارزهای خانگی تشویق خواهند شد.