اعضای هیئت علمی شاه کلید دسترسی به اهداف مترقی دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این نشست با اشاره به اعضای هیئت علمی به عنوان اساسی‌ترین رکن و شاه کلید دسترسی به اهداف مترقی دانشگاه اظهار کرد: هر اقدامی که در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای بهبود و ارتقا وضعیت اعضای هیئت علمی انجام شود،مطالب مرتبط

اعضای هیئت علمی شاه کلید دسترسی به اهداف مترقی دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این نشست با اشاره به اعضای هیئت علمی به عنوان اساسی‌ترین رکن و شاه کلید دسترسی به اهداف مترقی دانشگاه اظهار کرد: هر اقدامی که در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای بهبود و ارتقا وضعیت اعضای هیئت علمی انجام شود،

رشد اعضای هیئت علمی علوم پزشکی شهیدبهشتی در تولید علم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به رشد کیفی و کمی تولیدات علمی دانشگاه در یک سال گذشته، گفت: برای نخستین بار از مرز سه تولید علمی برای هر عضو هیئت علمی عبور کرده ایم.

عبور از مرز ۳ تولید علمی برای هر عضو هیئت علمی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ۴۹ درصد رشد کیفی و ۳۶,۵ درصد رشد کمی تولیدات علمی دانشگاه در یک سال گذشته خبر داد و گفت: برای نخستین بار از مرز سه تولید علمی برای هر عضو هیئت علمی عبور کرده ایم.

فراخوان امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم

مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی دعوت به همکاری می کند، متقاضیان واجد شرایط از یک تا ۲۰ فروردین ۹۸ برای ثبت نام فرصت دارند.

اجرای فرصت مطالعاتی اساتید دانشگاه آزاد در صنایع داخلی

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد گفت: برنامه داریم از سال آینده فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی این دانشگاه در صنایع داخلی عملیاتی شود.

تصویب شیوه نامه فعالیت تشکلهای علمی و فرهنگی اساتید تربیت مدرس

شیوه نامه فعالیت‌های تشکل‌های علمی و فرهنگی اعضای هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس تصویب شد.

جریان‌سازی در فضای دانشگاه‌ها از مهم‌ترین اهداف هیئات دانشجویی است

مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: امروز اگر هیئت‌های دانشجویی نتوانند در فضای دانشگاه‌ها جریان ایجاد کنند، در حقیقت به هدف نهایی خود نرسیده‌اند و برای جریان‌سازی در دانشگاه‌ها هم نیاز به تلاش مضاعف، همدلی، روحیه جهادی و خلوص ن

سامانه ملی فعالیت‌های نوآورانه آموزشی راه اندازی شد

سامانه ملی فعالیت‌های نوآورانه آموزشی به منظور تحقق ارزیابی عملکرد دانش پژوهی آموزشی در آئین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی راه اندازی شد.

اعتکاف از مترقی ترین نمادهای تعالی روح در عین حضور در جامعه است

حجت الاسلام محمودرضا جمشیدی گفت: اعتکاف در عین این که یک جنبه فردی دارد اما در متن اجتماع صورت می‌گیرد و در واقع یکی از مترقی ترین نمادهای خودسازی است.

اعتکاف یکی از مترقی ترین نمادهای خودسازی است

حجت الاسلام محمودرضا جمشیدی گفت: اعتکاف در عین این که یک جنبه فردی دارد اما در متن اجتماع صورت می‌گیرد و در واقع یکی از مترقی ترین نمادهای خودسازی است.

قائم مقام دبیرکل هیئت موسس دانشگاه آزاد منصوب شد

سرپرست سابق مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود خبر از پذیرش مسئولیت قائم مقام دبیرکل هیات موسس این دانشگاه را داد.

«رگ مصنوعی» با استفاده ازفناوری نانو در سیستان وبلوچستان ساخته شد

زاهدان - عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: رگ‌های مصنوعی با قطر کوچک با کمک فناوری نانو در دانشکده مهندسی «شهید نیکبخت» این دانشگاه تولید شد.

"رگ مصنوعی" در سیستان و بلوچستان تولید شد

عضو هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: رگ‌های مصنوعی با قطر کوچک با کمک فناوری نانو در دانشکده مهندسی "شهید نیکبخت" این دانشگاه ساخته شد.

گسترش همکاری‎‎های علمی دانشگاه‌های کنیا با دانشگاه یزد

سفیر کشور کنیا و دبیر اول آن کشور در نشستی با رییس و تنی چند از مسئولان دانشگاه یزد در خصوص توسعه همکاری‌های علمی بین این دانشگاه و دانشگاه‌های کشور کنیا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتشار لیست رشته های پرطرفدار جذب هیئت علمی/ شیمی در صدر تقاضاها

تعداد متقاضیان هر رشته در فراخوان جذب هیئت علمی بهمن ماه ۹۷ مرکز جذب وزارت علوم اعلام شد، از مجموع ۲۸ رشته پرطرفدار، رشته شیمی در صدر تقاضاها قرار دارد.

علوم شناختی از پیش‌دبستانی تا دانشگاه توسعه می‌یابد

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری توسعه علوم شناختی در میان مردم از مقطع پیش دبستانی تا دانشگاه را از اهداف این ستاد دانست.

غذاهایی که مصرف زیادشان سنگ کلیه می‌آورد

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یکی از اصلی‌ترین وظایف کلیه، بیرون راندن مواد زاید تولید شده بر اثر متابولیسم یا خورده شده، در بدن است.

اعضای هیئت مدیره پرسپولیس معرفی شدند

­مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس اعضای هیئت مدیره این باشگاه را معرفی کرد

همکاری موسسات پژوهشی با یکدیگر، کلید برون رفت از چالش‌های فعلی

تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز پژوهشی آسیا دانشگاه تهران و مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی در جهت گسترش همکاری‌های علمی و پژوهشی در حوزه آسیا، منعقد شد.

تصویب ایجاد اولین دانشکده کسب و کار کشور و برج فناوری در دانشگاه خلیج‌فارس

در شورای اداری استان بوشهر که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت در شهرستان عسلویه برگزار شد، با ایجاد اولین دانشکده کسب و کار کشور و برج فناوری در دانشگاه خلیج فارس موافقت شد.