پیش‌بینی 25 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در سال آینده
مطالب مرتبط

۲۹۱ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزا در گلستان پرداخت شد

علی‌آبادکتول- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در راستای تحقق تعهد ایجاد ۲۰ هزار شغل در گلستان ۲۹۱ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد.

اشتغال ۷۵۰ نفری با ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات در قزوین محقق شد

قزوین- مدیر صندوق کارآفرین امید استان قزوین گفت: در سال جاری با پرداخت ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات روستایی و اجرای ۱۷۲ طرح کشاورزی، صنعتی، گردشگری برای ۷۵۰ نفر شغل ایجاد شد.

۱۰ هزار میلیارد تومان وام خرید مسکن پرداخت شد

بانک عامل بخش مسکن از پرداخت ۹ هزار و ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید مسکن از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد.

اتمام 7 هزار طرح نیمه تمام در کشور 600 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه حدود 6 تا 7 هزار طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده برای اتمام این طرح‌ها حداقل 500 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

پرداخت ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا در علی‌آبادکتول

علی‌آبادکتول- فرماندار علی‌آبادکتول با اشاره به این که ۹۹ پرونده اشتغالزا برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند، از پرداخت ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا در این شهرستان خبر داد.

پرداخت بیش از ۳ هزار میلیارد تومان وام به قطعه‌سازان/ کاهش ۱۰ درصدی قیمت خودرو طی چند روز گذشته

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ۴ هزار میلیارد تومان تا الان بیش از ۳ هزار میلیارد تومان وام به قطعه سازان پرداخت شده اما ما اقدامات دیگری مثل اصلاح ساختاری، فروش اموال مازاد، و ساخت داخل به جای واردات را نیز آغاز کرده ایم.]]>

چیزی از فروش معادن عاید استان کرمان نمی‌شود

استاندار کرمان گفت: فروش سال 96 معادن استان کرمان 30 هزار میلیارد تومان بوده و می توانستیم 300 میلیارد تومان برای پروژه های این مناطق هزینه کنیم که چیزی عاید ما نشد و در سال جاری به عدد 12 و نیم میلیارد تومان رسیده ایم و در سال آینده هرچه فروش داشته باشیم

۲۷۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان جذب شد

گرگان- مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری گلستان گفت: تاکنون ۲۷۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در گلستان جذب شد.

۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در دامغان پرداخت شد

دامغان - مدیر جهاد کشاورزی دامغان گفت: طی سال جاری ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان از سوی جهاد و با همکاری بانک‌های عامل پرداخت شد.

گیلان| ‌10 هزار چایکار شمالی از تسهیلات بهزراعی باغات چای بهره‌مند شدند

رئیس سازمان چای کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات بهزراعی باغات چای به چایکاران شمالی گفت: 17 میلیارد تومان تسهیلات بهزراعی باغات چای به چایکاران شمالی پرداخت شد.

خوزستان مهیای تحقق شعار «رونق تولید»/ امضای تفاهمنامه پرداخت 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بنگاه‌های تولیدی

خوزستان مهیای تحقق شعار «رونق تولید»

تفاهمنامه پرداخت 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بنگاه‌های تولیدی امضا شد.

پیش‌بینی ۶۱ هزار مگاواتی پیک بار سال آینده در کشور

معاون هماهنگی شرکت توانیر با اشاره به افزایش نیاز مصرف برق کشور، گفت:‌ پیش‌بینی می‌شود در زمان پیک بار سال آینده به ۶۱ هزار مگاوات برق در کشور نیاز داشته باشیم.

حجتی: سیل بیش از 500 میلیارد تومان به کشاورزی مازندران خسارت زد

تهران- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی به خسارت 500 میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی مازندران اشاره کرد و گفت: با وقوع سیل، بخش زراعی 107 میلیارد تومان، باغبانی 266 میلیارد تومان، دام و طیور و آبزیان 67 میلیارد تومان و آب و خاک و امور زیربنایی 115 میلیارد تومان

پیش بینی خسارت هزار میلیاردی سیل در مازندران

استاندار مازندران گفت: برآورد می‌شود سیلاب اخیرحدود هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های این استان خسارت زد.

تخصیص 15 میلیارد تومان برای کمک به عشایر سیل زده

قائم مقام سازمان امور عشایری کشور گفت :15 میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به عشایر سیل زده اختصاص یافت .

238 هزار میلیارد تسهیلات بانکی در خراسان رضوی پرداخت شد

تا پایان بهمن ماه 238 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های تولید و اشتغال از سوی بانکهای خراسان رضوی پرداخت شد.

سیل بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان به بخش کشاورزی مازندران خسارت وارد کرد

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ۵۰۰ میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی مازندران وارد شد، افزود: در بخش زراعی ۱۰۷ میلیارد تومان، باغبانی ۲۶۶ میلیارد تومان، دام و طیور و آبزیان ۶۷ میلیارد تومان، آب و خاک و امور زیربنایی ۱۱۵ میلیارد تومان خسارت به بخش کشاور

6 هزار شغل در روستاهای گلستان ایجاد می‌شود

مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری گلستان با اشاره به پرداخت 279 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان گفت: با تکمیل طرح‌های اقتصادی بیش از 6 هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد می‌شود.

هدف گذاری برای ایجاد 26 هزار شغل در گیلان

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان گفت: سهم گیلان از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه 97 کل کشور به صورت ملی هزار و 357 میلیارد تومان و به صورت استانی 56 میلیارد تومان درنظر گرفته شده که با اجرای آن برای 26 هزار نفر شغل