اتکا به توان داخلی و قطع امید از دشمن راه‌حل پیروزی در جنگ اقتصادی است
مطالب مرتبط

اتکا به توان داخلی و قطع امید از دشمن راه‌حل پیروزی در جنگ اقتصادی است

اتکاء به توان داخلی مهمترین مولفه برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

آبادان - معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قطع امید به بیگانگان و اتکاء به توان داخلی، مهمترین مولفه برای پیروزی در جنگ اقتصادی است و نباید نگاهمان معطوف به مذاکرات باشد.

حمایت از تولیدات داخلی

بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و شایسته و توان و ظرفیت جوانان و حمایت از تولیدات داخلی می تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات اقتصادی مردم کارسازباشد .

خدمت خالصانه راه حل مقابله با جنگ اقتصادی است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: در شرایط جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن، می توان با خدمت خالصانه و روحیه جهادی بر مشکلات غلبه کرد.

ترساندن و نا امید کردن راه مقابله با دشمن است

قم- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای مقابله با دشمن باید آنها را ترساند و ناامید کرد زیرا دشمن اگر از ما نترسد دست به کشتار، غارت و اشغال می زند.

تاکید بیانیه گام دوم انقلاب تکیه بر توان داخلی است

تهران- ایرنا- نماینده پیشین مجلس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب با طرح موضوع «اقتصاد مقاومتی» راه پیشگیری و درمان مشکلات کشور را مشخص کردند، گفت: به فرموده ایشان باید همواره شعار «ما می توانیم» را سرلوحه کارها قرار و با تکیه بر توان داخلی، هیچ گاه عرصه را

۹۸؛ سال مایوس سازی دشمن

شمخانی: تفکر انقلابی مبنای پیروزی در جنگ اقتصادی است که امتحانش را در مبارزه با بی ثبات سازان پس داده است.

امام جمعه همدان: مردم با خرید کالای ایرانی به جنگ دشمن بروند

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: تنها راه نجات اقتصاد کشور توجه به اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از واردات بی‌رویه بوده و اگر دولت موظف به ایجاد رونق اقتصادی است؛ مردم هم وظیفه دارند با خرید کالای ایرانی، دشمن را ناامید کنند.

دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تداوم انقلاب در مسیر اصلی خود طی ۴۰ سال گذشته، گفت: دشمن از همه توان و امکانات برای ضربه به انقلاب استفاده می کند.

جدایی مردم از نظام هدف اصلی دشمن از فشارهای اقتصادی است

اهواز - ایرنا- فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت:تبعیت پذیری از ولایت به عنوان وصیت شهدا از ضرورت ها است چرا که دشمن در تلاش است با فشار اقتصادی مردم را از بدنه نظام جدا کند.

‌تکیه بر ظرفیت‌های داخلی راهکاری مناسب در جهت رونق تولید ملی است

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، تکیه بر ظرفیت‌های داخلی را راهکاری مناسب در جهت رونق تولید ملی و شکوفایی اقتصادی کشور دانست و گفت: کشور ما دارای آب و هوای پاک، خاک حاصلخیز، نیروی انسانی کارآمد و ... است که با تکیه بر آنها می‌توان

اتکا به توانمندی داخلی کلید تبدیل تهدید تحریم به فرصت است

تهران-ایرنا- فعال حوزه کسب و کار دانش بنیان می گوید : برای تبدیل تهدیدِ تحریم به فرصت باید به توانمندی‌های داخلی رجوع کنیم، همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند این به معنای «درون زا و برون نگر بودن» است نه اینکه ارتباط مان را با دنیا قطع کنیم.

رونق تولید با حمایت از کالاهای وطنی

بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و شایسته و توان و ظرفیت جوانان و حمایت از تولیدات داخلی می تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات اقتصادی مردم کارسازباشد .

جلیلی: ۸۰ درصد مشکلات، داخلی است

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز اکثر صاحب نظران و فعالان اقتصادی کشور می‌گویند ۸۰ درصد شرایط اقتصادی امروز مربوط به مشکلات داخلی است.

ناکام سازی دشمن راهبرد ایران در جنگ اقتصادی است

ارومیه - ایرنا - نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی ناکام سازی دشمن بوده و ظرفیت های بی شمار کشور این قابلیت را برای مسوولان و مردم فراهم کرده است.

نقاط ضعف فراکسیون امید قابل چشم‎پوشی نیست

تهران- ایرناپلاس- رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه ملی معتقد است فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در دو سال و نیم فعالیت خود درخصوص مسائل اقتصادی، فساد، شفاف‎سازی در حوزه اقتصادی و احیای حقوق اجتماعی و سیاسی مردم کاستی‎هایی داشته‎ است.

تیم فوتبال امید سوریه برابر ایران به پیروزی رسید

تهران- ایرنا- تیم فوتبال امید سوریه در دیداری تدارکاتی مقابل شاگردان «زلاتکو کرانچار» سرمربی تیم امید ایران به برتری رسید.

تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به توان داخلی راهکار حل مشکلات کشور

انزلی- امام جمعه انزلی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات کشور نباید به بیگانگان امیدوار باشیم، تأکید کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به توان داخلی راهکار حل مشکلات کشور است.

هشدار آل‌هاشم نسبت به سوءاستفاده دشمن از مشکلات اقتصادی؛ دولت پاسخگوی درخواست‌های به‌حق مردم باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور مسئولان باید با دقت عمل بیشتری رفتار کنند و پاسخگوی درخواست‌های به‌حق مردم باشند تا دشمن از این مسائل سوءاستفاده نکند.

اختلافات داخلی در سیاست خارجی منعکس نشود

قم- ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: معتقد هستم اختلاف داخلی و انتقادات نباید در سیاست خارجی منعکس شود، چراکه موجب سوء استفاده دشمن خواهد شد.