مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.مطالب مرتبط

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از بصیرت آنان دارد

سنندج - ایرنا - امام جمعه بیجار اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همچنان بصیر بوده و در برابر توطئه های دشمنان هوشیار هستند.

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

فولادگر: مردم نشان دادند به انقلاب پایبند هستند

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند به نظام و انقلاب خود همچنان پایبند هستند.

شکوه چهلم / نمایش اقتدار و همدلی شیراز ی ها در راهپیمایی 22 بهمن

مردم ولایتمدار شیراز همگام با دیگر مناطق کشور امروز با حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند.

راهپیمایی 22 بهمن 97|رئیس قوه‌قضاییه: مردم نشان دادند تسلیم فشارها و تهدیدها نمی‌شوند

رئیس قوه قضاییه حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حاوی پیام استقامت ملت ایران در برابر فشارها و تهدیدهای دشمنان دانست.

معاون وزیر ورزش : مردم پرشورتر از هر سال در راهپیمایی 22 بهمن

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم امسال پرشور‌تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

مردم فارس اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و اعلام کردند: مردم فارس همگام با دیگر مناطق کشور اقتدار و همدلی را به جهانیان نشان دادند.

آیت الله نورمفیدی گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

اعزازی: مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به ترامپ و جان بولتون دادند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند»، تاکید کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای به ترامپ و جان بولتون دادند.

امام‌جمعه زاهدان: حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت ملی ملت ایران را به دشمنان نشان می‌دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی عظیم مردم در 22 بهمن سبب ایجاد قدرت چانه‌زنی در عرصه بین‌المللی برای سیاست‌مداران کشور شده و همچنین وحدت ملی مردم را به دشمنان نشان خواهد داد.

شکست، واژه مناسبی برای خود آمریکاست

آیت الله نورمفیدی: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت مردم ایران دارد

کرج - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت مردم ایران دارد و در چهلمین سال پیروزی انقلاب باردیگر این همایش وحدت آفرین با شکوه خاص برگزار می شود.

راهپیمایی 22 بهمن صلابت نظام را نشان داد

گناباد- ایرنا- امامان جمعه اهل سنت و تشیع خواف گفتند: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر صلابت و عزت نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد و دشمنان را ناامید کرد.

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبحانی فر: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

شکوه چهلم / نمایش اقتدار مردم کیش

مردم همیشه در صحنه جزیره کیش با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار خود را به جهانیان نشان دادند.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی بود

مسئول سازمان بسیج عشایر : مردم بار دیگر نشان دادند که در همه شرایط، پیرو راه ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا هستند و هرگز انقلاب اسلامی را تنها نخواهند گذاشت.

مردم، ذلت ناپذیری خود در برابر دشمنان را به نمایش گذاشتند

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که هیچگاه در برابر دشمنان ذلت را نپذیرفته و با قدرت ایستاده اند.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرت نرم‌ نظام بود

کرج - ایرنا - امام جمعه کرج حضور یکپارچه اقشار مردم در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن را نمایشی از بیعت مجدد مردم با رهبری و نشان دهنده قدرت نرم‌ نظام در مقابله با دشمنان توصیف کرد.