ملت ایران همچنان پایبند به عهد و پیمان انقلاب هستند
مطالب مرتبط

ملت ایران همچنان پایبند به عهد و پیمان انقلاب هستند

فولادگر: مردم نشان دادند به انقلاب پایبند هستند

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند به نظام و انقلاب خود همچنان پایبند هستند.

مردم به ارزش های انقلاب پایبند هستند

گناوه- ایرنا- امام جمعه بندر امام حسن دیلم گفت: مردم همیشه درصحنه ایران اسلامی به رغم مشکلات و توطئه های دشمنان همواره قدردان و پایبند به ارزش های نظام و انقلاب هستند.

شیخ حمود: ایران در 40 سال گذشته به شعارهای انقلاب پایبند بوده است

رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت در لبنان گفت که ایران در طول چهل سال گذشته به شعارهای انقلاب پایبند بوده است.

اروپایی ها به توافق هسته ای با ایران پایبند هستند

«ژرار آرو» با بر شمردن مزایای توافق هسته ای ایران تاکید کرد کشورهای اروپایی مسلما به چنین توافقی پایبند خواهند ماند.

وزارت خارجه همچنان به اصول و ارزش‌های ریشه‌دار انقلاب پایبند است

وزارت امور خارجه با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: وزارت امور خارجه همچنان با پایبندی به اصول و ارزش‌های ریشه‌دار انقلاب، همواره در راه مصالح و منافع کشور، مردم و نظام ایستاده است.

پیمان رنجبری در صدر، شهریار مغانلو در تعقیب مهاجم گل‌گهر

پیمان رنجبری همچنان در صدر جدول گلزنان لیگ آزادگان قرار دارد.]]>

مسیر حرکت انقلاب همچنان ادامه دارد

rقزوین - ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه 22بهمن در واقع آغاز انقلاب اسلامی ایران بود، گفت: مسیر حرکت انقلاب همچنان ادامه دارد

در 40سالگی انقلاب از ایران انتظار می‌رود همچنان در تمامی عرصه‌ها پیشگام باشد

یک استاد زبان و ادبیات فارسی بوسنیایی با بیان این‌که نباید فراموش کنیم قدرت‌هایی‌ در صحنه بین المللی هستند که چشم دیدن پیشرفت‌ در یک کشور مستقل اسلامی را ندارند و حاضرند هر کاری از دستشان برآید برای جلوگیری از این پیشرفت کنند،‌ گفت: در چهل سالگی انقلاب اس

شکوه چهلم / عضو مجلس خبرگان رهبری: حضور مردم نشان داد که پایبند به انقلابند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در اراک: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز نشان داد که مردم همچنان پای بیعت خود با امام و شهدا و رهبری هستند.

ظریف در مصاحبه با شبکه آمریکایی: با کسی که به امضای خود پایبند نیست مذاکره نمی‌کنیم

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی تأکید کرد ایران تن به مذاکره مجدد بر سر برجام نخواهد داد و به رئیس‌جمهوری که به امضای خود پایبند نیست، اعتماد نمی‌کند.

مردم با وجود مشکلات همچنان در صحنه هستند

اردبیل- ایرنا- امام جمعه نیر با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی همچنان در صحنه حضور داشته و از انقلاب حمایت می کنند.

ایران 40 سال پس از پیروزی انقلاب؛ ‌جوانان اردبیلی همچنان پای انقلاب ایستاده‌اند+فیلم

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پای حرف جوانان و اقشار مردم اردبیل نشستیم که از هر قشر مردم حرفهای زیادی برای گفتن داشتند.

وعده ما فردا در راهپیمایی 22 بهمن«‌ولاتم ایران» + فتوکلیپ

مردم ایلام فردا با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و مقام معظم رهبری پیمان دوباره می‌بندند که تا خون در بدن دارند در ادامه راه انقلاب اسلامی لحظه‌ای غفلت نکنند.

مردم ایران با وجود مشکلات قدردان نظام و انقلاب هستند

دزفول - ایرنا - امام جمعه گتوند با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم ایران با وجود مشکلات، پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

جامعه معلمان بر پیمان خویش با امام(ره)، شهدا و رهبری ایستاده‌اند

کانون تربیت اسلامی اعلام کرد:جامعه معلمان که نقش تعیین‌کننده‌ای در شروع نهضت و پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند بر سر همان پیمانی که با امام(ره)، شهدا و رهبر عزیز بسته‌اند، همچنان ایستاده‌اند.

راهپیمایی 22 بهمن 97| لاریجانی: ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمنان باید بفهمند که ریشه های انقلاب قوی است و در این مصاف ملت ایران یک صدا هستند.

پنتاگون: هیچ برنامه‌ای برای ایجاد یا توسعه سامانه‌های موشکی میان برد نداریم

یک مقام ارشد پنتاگون مدعی شده است که واشنگتن به طور کامل به مفاد پیمان نیروهای هسته‌ای میان برد پایبند است و هیچ برنامه‌ای برای استقرار سامانه‌های موشکی میان برد ندارد.

۹۵درصد مردم ایران تحت پوشش بیمه‌ هستند/ لزوم تبیین دستاورد انقلاب

گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تٲکید بر لزوم تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب گفت: اکنون ۹۵ درصد مردم ایران تحت پوشش بیمه‌های درمانی مختلف هستند.

براتی، پیر انقلابی بجنورد

روایتی دیگر از مبارزی انقلابی و پایبند که در راه امام و انقلاب گام برداشت تا انقلاب به پیروزی برسد و حالا تماشاگر چهل سالگی این درخت تنومند است. بسته رهاورد، زندگی این پیر انقلابی خراسان شمالی را روایت می کند.