حضور جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از بصیرت بالای آنان دارد

قم - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور پرشور و حماسی جوانان و نوجوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده بصیرت بالای آنان نسبت به توطئه‌های دشمنان است.مطالب مرتبط

حضور جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از بصیرت بالای آنان دارد

قم - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور پرشور و حماسی جوانان و نوجوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده بصیرت بالای آنان نسبت به توطئه‌های دشمنان است.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از بصیرت آنان دارد

سنندج - ایرنا - امام جمعه بیجار اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همچنان بصیر بوده و در برابر توطئه های دشمنان هوشیار هستند.

حضور گسترده در راهپیمایی گویای بصیرت مردم شیراز است

شیراز-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: حضور باشکوه و مثال زدنی مردم شیراز در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از بصیرت بالای این مردم و موقعیت شناسی آنها دارد.

راهپیمایی 22 بهمن اوج بصیرت مردم ایران بود

اردبیل - ایرنا- امام جمعه مشگین شهرگفت: حضور کم نظیر در راهپیمایی 22بهمن اوج بصیرت وآگاهی مردم را به نمایش گذاشت.

امام جمعه شیراز: حضور حماسی مردم در 22 بهمن اوج بصیرت سیاسی و مصلحت‌شناسی مردم بود

امام جمعه شیراز با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این موضوع اوج بصیرت سیاسی مردم ایران است و اینکه در شیراز حتی یک شعار تفرقه‌افکن نیز گفته نشد نشان می‌دهد که مردم مصلحت امروز جامعه را به خوبی می‌شناسند. 

حضور وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مسعود سلطانی‌فر امروز در کنار دیگر اهالی وزرش در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور پیدا کرد.

معاون وزیر ورزش : مردم پرشورتر از هر سال در راهپیمایی 22 بهمن

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم امسال پرشور‌تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت مردم ایران دارد

کرج - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت مردم ایران دارد و در چهلمین سال پیروزی انقلاب باردیگر این همایش وحدت آفرین با شکوه خاص برگزار می شود.

22 بهمن نقطه اوج وحدت و بصیرت ملت ایران است

بیرجند- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای 22 بهمن را نقطه اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت ملت ایران دانست و از عموم مردم برای شرکت در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

حضورگسترده مردم درراهپیمایی22 بهمن نشان از بلوغ سیاسی است

ساری-ایرنا- استاندار مازندران گفت: مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بلوغ سیاسی و بصیرت انقلابی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

راهپیمایی 22 بهمن صلابت نظام را نشان داد

گناباد- ایرنا- امامان جمعه اهل سنت و تشیع خواف گفتند: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر صلابت و عزت نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد و دشمنان را ناامید کرد.

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبحانی فر: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن‌شکن است

امیر سرلشکر موسوی گفت: قطعا حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن‌شکن و مرعوب کننده دشمنان و نشان‌دهنده هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.

شور راهپیمایی 22 بهمن ترس بر جان دشمنان می اندازد

بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پشتیبانی آنان از ولایت را به نمایش گذاشته و بار دیگر بر جان دشمنان نظام لرزه خواهد انداخت.

حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مرعوب کننده دشمنان است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: قطعا حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به معنی واقعی کلمه دشمن‌شکن و مرعوب کننده دشمنان و نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه و تجلی عزم و وحدت ملی است و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

نورمفیدی تاکید کرد: حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، مهمترین پاسخ مردم به تحریم‌ها

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مهم‌ترین پاسخی که ملت ما در مقابل تحریم‌ها و برنامه‌های آمریکایی از خود نشان دهد، همین حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی 22 بهمن، مرعوب‌کننده دشمنان است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش گفت: حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی 22 بهمن، به معنی واقعی کلمه دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده دشمنان و نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه و تجلی عزم و وحدت ملی است و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل