حضور باشکوه مردم در راهپیمایی شایستگی انقلاب را نشان می دهد

زنجان- استاندار زنجان گفت: مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه شایستگی این انقلاب و نظام را به دنیا نشان می‌دهند.مطالب مرتبط

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی شایستگی انقلاب را نشان می دهد

زنجان- استاندار زنجان گفت: مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه شایستگی این انقلاب و نظام را به دنیا نشان می‌دهند.

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد انقلاب زنده است

قم - امام جمعه قم گفت: راهپیمایی باشکوه و کم‌نظیر ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال نشان داد که انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب زنده است.

تقدیر مراجع تقلید از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن

قم - ایرنا - شماری از مراجع عظام تقلید و علما، روز دوشنبه با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن درشهر مقدس قم ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در این راهپیمایی، بر حفظ آرمان های انقلاب و همچنین رسیدگی به مشکلات مردم توسط مسئولان تاکید کردند.

محسنی اژه‌ای: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن معجزه انقلاب است

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بعد از چهل سال معجزه انقلاب است، گفت: این حضور پیامی برای دشمن دارد و آن این است که این مردم از شرف، عزت و انقلاب و نظامشان دفاع می‌کنند.

قم| ملت ایران با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب را اثبات می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور باشکوه و خیره کننده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به دنیا نشان می‌دهند که همواره پشتیبان آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

وحشت دشمنان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه موقت دهدشت گفت: دشمنان انقلاب از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وحشت کردند.

آمادگی مردم استان برای خلق حماسه ای دیگر

مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمدهمچون گذشته آماده اند تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن پایبندی خود را به امام ورهبری و آرمانهای انقلاب نشان دهند.

آمادگی مردم کهیگلویه و بویراحمد برای خلق حماسه ای دیگر

مردم همیشه در صحنه استان همچون گذشته آماده اند تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود را به امام ورهبری و آرمان‌های انقلاب نشان دهند.

قدردانی از حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن

جامعه روحانیت مبارز استان مرکزی از حماسه باشکوه مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

حضور مردم در راهپیمایی موجب دلگرمیست

باسابقه‌ترین امام جمعه کشور گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی ایران خواهد شد.

مردم از آرمانهای انقلاب کوتاه نخواهند آمد

قزوین - ایرنا- مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوی گفت: مردم ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نشان دادند که از آرمانهای انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

حضور گسترده در راهپیمایی گویای بصیرت مردم شیراز است

شیراز-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: حضور باشکوه و مثال زدنی مردم شیراز در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از بصیرت بالای این مردم و موقعیت شناسی آنها دارد.

راهپیمایی 22 بهمن صلابت نظام را نشان داد

گناباد- ایرنا- امامان جمعه اهل سنت و تشیع خواف گفتند: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر صلابت و عزت نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد و دشمنان را ناامید کرد.

شکوه چهلم / عضو مجلس خبرگان رهبری: حضور مردم نشان داد که پایبند به انقلابند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در اراک: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز نشان داد که مردم همچنان پای بیعت خود با امام و شهدا و رهبری هستند.

دعوت برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

گروه ها،نهادها ، ادارات و احزاب استان مرکزی با انتشار بیانیه های جداگانه مردم همیشه در صحنه استان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی دعوت کردند.

راهپیمایی باشکوه مردم بوشهر/ بارندگی مانع حضور حماسی مردم نشد

بوشهر- مردم استان بوشهر همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند و بارش باران مانع حضور حماسی مردم در این مراسم نشد.

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله 22 بهمن در قزوین آغاز شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور باشکوه مردم قزوین، مسئولان استانی و سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرشورتر از سال‌های گذشته آغاز شد.

نمایش اقتدار چهل سالگی انقلاب ملت ایران در 22 بهمن 97

تهران -ایرنا-حضور باشکوه و معنادار ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن 97 جلوه های بی نظیری را خلق کرد، زیرا هم جشن چهل سالگی درخت تنومند انقلاب اسلامی به شایستگی برگزار شد و هم تلاش گسترده مقام های آمریکایی و صهیونیستی برای ناامیدکردن ملت ایران به یاس تب

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا