انقلاب ما از دل مردم برآمد و به همین دلیل اسلامی شد

ناصر فیض در دومین اردوی بانوان آفتابگردانی گفت که انقلاب ما از دل مردم برآمده بود و به همین سبب اسلامی شد.مطالب مرتبط

انقلاب ما از دل مردم برآمد و به همین دلیل اسلامی شد

ناصر فیض در دومین اردوی بانوان آفتابگردانی گفت که انقلاب ما از دل مردم برآمده بود و به همین سبب اسلامی شد.

ماهیت اسلامی وجه تمایز انقلاب ایران از سایر انقلاب ها است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی گفت: ماهیت اسلامی و برخورداری از رهبر و مرجعیت بزرگ دینی، وجه تمایز انقلاب ایران از سایر انقلاب های جهان است و اتفاقا همین امر از دلایل اعتماد و اعتقاد کامل مردم به مسیر حرکت انقلاب بود.

حضور تماشایی شیر زنان گرگانی+گزارش

زنان همواره حامی انقلاب بوده اند از همان نخستین روزهای انقلاب اسلامی تا همین امروز، تا همین 40 سالگی.

می‌خواستند به خیال خام خود عظمت چهل سالگی انقلاب را تحت‌الشعاع قرار دهند

رئیس فراکسیون امید تاکید کرد: تروریست‌ها پس از مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مشاهده عظمت ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن دریافته‌اند، حفظ وحدت و ثبات در کشور اراده‌ای نشات گرفته از سطح بالای نظام و کشور است و به همین دلیل و به خیال خام خود و با تلاش

رمز حیات انقلاب اسلامی اعتقاد دینی مردم است

نوشهر- ایرنا - وزیر کشور با تاکید بر این که انقلاب اسلامی با قدرت متکی به ولایت و مردم به پیش می رود، گفت: رمز حیات انقلاب اسلامی اعتقادات دینی مردم است.

22 بهمن روز تجدید میثاق با خون شهدا است

کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: 22 بهمن روز تجدید میثاق با خون شهدا است به همین دلیل در چهلمین سال پیروزی انقلاب شاهد حضور پرشور و بانشاط مردم در این راهپیمایی هستیم.

مردم دست خائنان به انقلاب و رهبری را قطع می کنند

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه وجود افراد جاه طلب و بی بصیرت در طول تاریخ به اسلام ضربه زده است، گفت: اگر کسی بخواهد به انقلاب و رهبری ضربه زند با همین مردم دستانشان را قطع می کنیم.

قم| ملت ایران با وجود مشکلات از آرمان‌های انقلاب اسلامی کوتاه نمی‌آید

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: مردم به خوبی متوجه هستند که عامل همه گرفتاری‌ها دشمن است برای همین روز 22 بهمن مثل همیشه در صحنه حضور پیدا می‌کنند تا بگویند با وجود همه مشکلات دست از آرمان‌های انقلاب برنمی‌دارند.

دشمن به دنبال جداکردن مردم از ولایت و انقلاب اسلامی است

کرج - ایرنا - فرمانده پیشین لشکر عملیاتی 27 محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: دشمنان از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی بوده تا مردم را از ولایت و انقلاب جدا کنند.

انقلاب اسلامی و توسعه فناوری در زیرساخت ارتباطی- صادق بیک پور*

یکی از مولفه های اصلی انقلاب اسلامی ایجاد خودباوری و میل به رشد و بالندگی در کشور است. حوزه سایبری و در ابعادی بزرگتر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز از این قاعده مستثنی نیست و در همین مسیر پیش می رود.

بهمن تماشایی 97| آیت‌الله فاضل‌لنکرانی: پیوند بین مردم و انقلاب اسلامی هرگز از هم گسسته نمی‌شود

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: انقلاب ایران با دین و عقاید مردم پیوند داشته و این همان مسئله‌ای بوده که دشمن قدرت و امکان درک آن را ندارد، پیوند بین مردم و انقلاب اسلامی هرگز از هم گسسته نمی‌شود.

پیام فرزندان شهدای ترور در پی حادثه تروریستی زاهدان

معاندان انقلاب در بحبوحه مراسم چهلمین سال همین انقلاب مردمی، جام خشم و نفرت خود را علیه حافظان و مدافعان امنیت این مردم خالی کردند.

حضور حماسی و پرشور امروز مردم مهر تائیدی برانقلاب اسلامی ایران بود

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی درمراسم جشن چهل سالگی انقلاب در ایلام : مردم باحضورخود درجشن چهلمین سالگردانقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن مهرتاییدی برمردم سالاری انقلاب زدند.

حضور پررنگ مردم در صحنه رمز ماندگاری انقلاب

سخنگوی هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردمی است و رمز ماندگاری این انقلاب نیز حضور همیشگی و پر رنگ مردم در صحنه بوده است.

راز ماندگاری انقلاب حضور مردم است

نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی : راز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ، حضور مردم است ، مردمی که بدون نگاه های سیاسی و توجه به مشکلات پای انقلاب ایستاده اند.

مردم پشتوانه محکم انقلاب اسلامی

اصفهان - ایرنا- حضور گسترده مردم از پیر و جوان در راهپیمایی امروز 22 بهمن نشان داد که انقلاب اسلامی اکنون که در چهلمین سالگرد خود است، همچنان از پشتوانه ای محکم به نام ' مردم' برخوردارست که هیچگاه او را تنها نگذاشته است.

خادمی: انقلاب اسلامی مردم را از زیر سلطه قدرت‌های بزرگ درآورد

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با تاکید بر اینکه «آزادی و استقلال مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از چهل سالگی است»، گفت: ناکارآمدی برخی مدیران بزرگ‌ترین چالش پیش روی انقلاب است.

تجلی ارادت مردم ایلام به انقلاب در 22 بهمن

ایلام - ایرنا - مردم شهید پرور و مرزدار استان ایلام همگام و هم نفس با آحاد ملت ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی به خیابان ها آمده و عشق و ارادت خود را به نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ابراز داشتند.

انقلاب ایران یک انقلاب فرهنگی، عمرانی و هادی بوده است

اصفهان - نماینده مردم اردستان در مجلس گفت:پیشرفتهای انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب اصلا قابل قیاس نیست به نوعی که انقلاب اسلامی به جز یک انقلاب فرهنگی یک انقلاب عمرانی و هادی نیز بوده است.

چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانگر عمق الهی و مردمی نهضت اسلامی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، ضمن دعوت از مردم این استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانگر عمق الهی و مردمی نهضت اسلامی است.