ملت ایران با حضور در راهپیمایی ثابت کردند از مسئولان جلوتر هستند

رئیس شورای شهر تهران گفت: مردم علی رغم مشکلات اقتصادی به دلیل اینکه راه انقلاب را قبول دارند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور یافتند و ثابت کردند از مسئولان جلوتر هستند.مطالب مرتبط

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ثابت کردند از مسئولان جلوتر هستند

رئیس شورای شهر تهران گفت: مردم علی رغم مشکلات اقتصادی به دلیل اینکه راه انقلاب را قبول دارند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور یافتند و ثابت کردند از مسئولان جلوتر هستند.

مردم در راهپیمایی نشان دادند که جلوتر از مسئولان هستند

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن تحلیل غلط دشمنان را ثابت کرد

تهران- ایرنا- دبیر شورای نگهبان گفت: عظمت حضور شکوهمند مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان داخلی و خارجی را ثابت کرد.

مردم در 22 بهمن وفاداری خود را به نظام ثابت کردند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار جوانرود با اشاره به حضور آگانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم این شهرستان در راهپیمایی امسال وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند و اینک از استاندار دلسوز و خستگی ناپذیر انتظار داریم به پاس این وفاداری عیدی برای آنها د

حضور پرشور مردم در راهپیمایی تعهد مسئولان را بیشتر کرد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: مردم ایران بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه علاوه بر ادا کردن دین خود به نظام، تعهد و وظایف مسئولان را بیشتر کردند.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان را ثابت کرد

دبیر شورای نگهبان با اشاره به حضور شکوهمند مردم عزیز ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: عظمت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان را ثابت کرد.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب اسلامی است

سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سروآباد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب اسلامی است و به دشمنان ثابت می کند که ملت ایران پشتیبان آن هستند.

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به وظیفه خود عمل کردند؛ نوبت مسئولان است

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: ملت ایران امروز بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی آن هم در این برهه حساس به وظیفه خود عمل کردند، بنابراین امیدواریم که دولتمردان و مجلسیان نیز به وظیفه خود عمل کرده و تلاش کنند مشکلات اقتصادی مردم را کاهش دهند.

همگان با شور و حرارت در راهپیمایی 22 بهمن حضور می یابند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان فومن حضور گسترده مردم و‌ مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن را حائز اهمیت دانست و گفت: مردم پشتیبان نظام و انقلاب هستند، بنابراین وظیفه همگان است با شور و حرارت بیشتری در راهپیمایی این روز حضور یابیم.

بهمن تماشایی 97| حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم‌

حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران یکبار دیگر قدرت نرم انقلاب را به رخ دنیا کشاند و مردم ثابت کردند به عهد دیرین خود با انقلاب و شهدا وفادارند.

مردم با وجود گله مندی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند

تهران- ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی با وجود گله مندی از رفتار برخی از مسئولان در راهپمایی بهمن شرکت کردند تا به جهانیان ثابت نمایند هیچگاه از پشتیبانی نظام دست نمی کشند.

مردم با وجود گله مندی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند

تهران- ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی با وجود گله مندی از رفتار برخی از مسئولان در راهپمایی بهمن شرکت کردند تا به جهانیان ثابت نمایند هیچگاه از پشتیبانی نظام دست نمی کشند.

تقدیر مراجع تقلید از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن

قم - ایرنا - شماری از مراجع عظام تقلید و علما، روز دوشنبه با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن درشهر مقدس قم ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در این راهپیمایی، بر حفظ آرمان های انقلاب و همچنین رسیدگی به مشکلات مردم توسط مسئولان تاکید کردند.

کاظمی: مردم ثابت کردند با وجود تمام مشکلات به حمایت از انقلاب ادامه می‌دهند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ما با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که با وجود تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی و گرفتاری‌هایی که تحریم ایجاد کرده است دست از حمایت از انقلاب و اطاعت از دستورات رهبر معظم انقلاب برنمی دارند.

مسئولان ارشد خراسان شمالی از حضور حماسی مردم تشکر کردند

بجنورد- مسئولان ارشد خراسان شمالی با صدور پیام مشترکی از آحاد مردم غیور و انقلابی استان بابت حضور گسترده و دشمن شکن در صفوف راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

شکوه چهلم / حضور گرم مردم جزیره کیش

مردم انقلابی و همیشه در صحنه جزیره کیش با حضور شکوهمند در راهپیمایی ۲۲ بهمن عشق و دلبستگی خود را به انقلاب و آرمان‌های نظام ثابت کردند.

پیام حضور حماسی مردم در 22 بهمن ، پایبندی به انقلاب است + فیلم

مسئولان ارشد استان سمنان ، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را پر شور ، تماشایی و مایه عزت و افتخار ایران اسلامی بیان کردند.

استاندار مرکزی: مردم ثابت کردند که پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند

استاندار مرکزی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که بعد از ۴۰ سال همچنان پای نظام خود ایستاده‌اند.

مکارم‌شیرازی: ۲۲ بهمن صحنه ابراز وفاداری مردم به ارزش‌ها و انقلاب است

آیت‌الله مکارم شیرازی، آحاد ملت را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند و گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ثابت می‌کنند علی‌رغم مشکلاتی که دارند و نسبت به آن اعتراض هم می‌کنند، اما عملاً به اسلام، انقلاب و ارزش‌ها وفادار هستند و کاری نمی‌کنند که دشمن

جشن چهل سالگی انقلاب با حضور گسترده مسئولان و اهالی ورزش

بسیاری از اهالی و مسئولان و چهره های ورزشی کشورمان با حضور در راهپیمایی امروز در جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب شرکت کردند.